Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-01-2022, 09:58   #51
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

nie znam języka wroga i naszego najeźdzcy i nie chce znać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2022, 21:59   #52
Danillo
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-03-2019
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał ford_w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szkoda, że nie robią go jako PHEV. Przy 1000l bagażnika mogliby wsadzać baterię zamiast 3 rzędu siedzeń. Przy mojej jeździe głównie po mieście miałbym "elektryka" z możliwością trasy. Nie ma chyba na rynku PHEVa z 3 oddzielnymi fotelami w 2 rzędzie i tak wygodnych jak s-max, a szkoda.
Jest jeszcze VW T7 PHEV. W drugim rzędzie beda 3 niezależne fotele i powinien być nawet wygodniejszy od Smaxa. Jest wyższy, szerszy, ma przesuwane drzwi.
Ale prowadzenie będzie na pewno bliżej autobusu niż sedana. A i cena jest daleeece rożna od Smaxa. Ale jesli się już Smaxy wyprzedały to trzeba rozważyć VW.
Danillo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2022, 22:27   #53
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał Danillo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest jeszcze VW T7 PHEV. W drugim rzędzie beda 3 niezależne fotele i powinien być nawet wygodniejszy od Smaxa. Jest wyższy, szerszy, ma przesuwane drzwi.
Ale prowadzenie będzie na pewno bliżej autobusu niż sedana. A i cena jest daleeece rożna od Smaxa. Ale jesli się już Smaxy wyprzedały to trzeba rozważyć VW.
A dlaczego 'się wyprzedały' smaxy? To ciagle b dobre auto jest
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2022, 11:09   #54
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał Danillo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest jeszcze VW T7 PHEV. W drugim rzędzie beda 3 niezależne fotele i powinien być nawet wygodniejszy od Smaxa. Jest wyższy, szerszy, ma przesuwane drzwi.
Ale prowadzenie będzie na pewno bliżej autobusu niż sedana. A i cena jest daleeece rożna od Smaxa. Ale jesli się już Smaxy wyprzedały to trzeba rozważyć VW.
Ale to zupełnie inny typ samochodu.
S-MAX od początku jest osobowy, natomiast w samochodach typu wspomniane VW, czy inny Transit czuć pochodzenie "towarowe", mimo że producenci poczynili duże zmiany, nigdy się tego nie pozbędą.
To mówię ja, który miał kupić Tourneo Connect.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2022, 17:57   #55
simon_says
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-10-2011
Skąd: Pruszków
Model: Mondeo MK4 Ghia
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał lukast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A dlaczego 'się wyprzedały' smaxy? To ciagle b dobre auto jest
Właściwie to nie wiem czy pytasz, czy stwierdzasz ale jeżeli pytasz to Kolega zapewne miał na myśli to, że podobno było ich na ten rok dostępnych na Polskę jakieś 180szt i rzekomo wszystkie już "wyprzedały się" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
simon_says jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2022, 19:29   #56
Danillo
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-03-2019
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

O to to właśnie mi się rozchodziło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Danillo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2022, 19:29   #57
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał simon_says Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właściwie to nie wiem czy pytasz, czy stwierdzasz ale jeżeli pytasz to Kolega zapewne miał na myśli to, że podobno było ich na ten rok dostępnych na Polskę jakieś 180szt i rzekomo wszystkie już "wyprzedały się" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiedziałem że już nie można zamawiać, sam mam zamówionego z odbiorem do końca marca. Z ciekawości zapytam jak będę rozmawiał z dilerem.
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2022, 17:44   #58
simon_says
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-10-2011
Skąd: Pruszków
Model: Mondeo MK4 Ghia
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Teza o wyprzedanej puli aut jest o tyle prawdopodobna, że np. na otomoto w zasadzie nie pojawiają się żadne nowe oferty na S-maxa.

Od mniej więcej miesiąca systematycznie powoli spada liczba ogłoszeń; było ich wcześniej około 30, a w tym momencie jest raptem 12.
simon_says jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 20:11   #59
zonexy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-07-2020
Model: Volvo
Silnik: V50
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Rozmawiałem dziś z moim dealerem i potwierdził mi, że zamówienia na diesle sa/będą anulowane. Odnośnie hybrydy nie mogą jej na ten moment już zamawiać. Zobaczymy co będzie z aktualnymi zamówieniami czy będą opóźnienia bądź anulowanie. Czytałem ostatnio na niemieckim forum i tam sytuacja jest podobna. W motodzienniku też o tym wspominali. W innych markach też zrywają zamówienia bądź sprzedają tylko z własnym droższym finansowaniem.

Ostatnio edytowane przez zonexy ; 19-01-2022 o 05:34
zonexy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2022, 11:17   #60
Simonides
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 11-07-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Stęskniłem się ze praktycznością Smaxa i obecnie od listopada, troche niestety, już tylko hybrydy były do zamówienia.

Co ciekawe niestety chyba maja ten sam błąd co w Kugach tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

pojawiają sie juz filmiki:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
czy ten
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

zaciekawił mnie temat bo widać uzytkownicy Kugi maja problem a ASO nie pomaga

ktoś może w Smaxie spotkał się z tym juz?
Simonides jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.