Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-01-2009, 11:33   #11
Marcin_Olsztyn
ford::advanced
 
Avatar Marcin_Olsztyn
 
Zarejestrowany: 15-07-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Fiesta MK5
Silnik: 1.3 Endura-E
Rocznik: 2001
Postów: 204
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

No jak Fabia wygrywa wsrod 12 aut, to chyba nie trzeba komentowac wysilkow autora artykulu. Co do nowej fiesty, to na naprawde b. ladne i modne wnetrze. Karoseria srednio mi sie podoba ale na pewno wyglada lepiej niz nowe Ka.

__________________
LG + Pioneer Car Audio = aż chce się jechać.
Marcin_Olsztyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2009, 11:47   #12
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Marcin_Olsztyn
No jak Fabia wygrywa wsrod 12 aut, to chyba nie trzeba komentowac wysilkow autora artykulu. Co do nowej fiesty, to na naprawde b. ladne i modne wnetrze. Karoseria srednio mi sie podoba ale na pewno wyglada lepiej niz nowe Ka.
Nowy Ka to z boku wygląda jak nowa Fiesta po przejściu przez prasę hydrauliczną (za wysoka i za krótka). Wnętrze jest fajne. :fcp4
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2009, 12:22   #13
deimos
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-12-2006
Skąd: Kraków
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Master test przeprowadzało 10 dziennikarzy motoryzacyjnych z kilku krajów Europy, gdzie również wychodzą edycje "auto motor i sport''. To solidny test 44 dyscyplin podzielonych na 6 kategorii. Myślę, że temu czasopismu daleko do szmatławca motoryzacyjnego, zresztą to nie temat o prasie motoryzacyjnej, więc nie ma co rozdzierać szat, a dla niektórych i tak Fakt, Superekspres itp. pozostaną najlepszymymi dziennikami w Galaktyce.

W ocenie końcowej wspomnianego testu Fabia miała 408pkt, Fiesta 405pkt, Clio 405pkt, Polo 389pkt... Punkty punktami, a życie życiem.
deimos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2009, 12:45   #14
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,547
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Fajna ta nowa fiestKa :fcp2 W środku podobne materiały jak w moim, denerwuje mnogość małych przycisków od radia. Z zewnątrz - tył nawet fajny, przód z tym wąziutkim grillem taki sobie, z boku troszkę za bardzo nadmuchana :fcp4 Niewielki bagażnik z wysokim progiem. Wytłoczenia wokół klamek zenwętrznych wyglądają jak w yarisie 2 - czyli tak sobie, fajne lusterka i lampki z przodu, silniki też. Miejsca z tyłu mało. Wg mnie w skali 1-6 4 :fcp2
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2009, 22:23   #15
Pyra20
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2008
Postów: 34
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

z zewnatrz bardzo ladnie autko....
Pyra20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2009, 10:19   #16
pawlos99
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-10-2008
Postów: 20
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

mi się widzi bardzo mocno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) jazdę próbną tez miałem nowa fiestą i stwierdzam że wrażenia nieziemskie jak na tę klase samochodu
__________________
Ford Fiesta mk3 1,3 1995
pawlos99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2009, 13:23   #17
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał pawlos99
mi się widzi bardzo mocno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) jazdę próbną tez miałem nowa fiestą i stwierdzam że wrażenia nieziemskie jak na tę klase samochodu
A tak z ciekawości spytam: jak subiektywnie oceniasz wyciszenie nowej Fiesty? Bo w Mk VI jest bardzo głośno, mam nadzieję że w nowym modelu to poprawili.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2009, 22:17   #18
axe
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-02-2004
Skąd: Pałuki
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 126
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

ladne autko porownujac auto w tej samej cenie co corsa ibiza punto tamte wygladaja jak ubodzy kuzyni...
Seat wg ,mnie chcial cos i porazka....
axe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2009, 14:47   #19
Marcin_Olsztyn
ford::advanced
 
Avatar Marcin_Olsztyn
 
Zarejestrowany: 15-07-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Fiesta MK5
Silnik: 1.3 Endura-E
Rocznik: 2001
Postów: 204
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Porazka to nie Ibiza lecz Fabia - jej reflektory przypominaja mi przymruzone oczy puhacza lub innej sowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stylistycznie Fiesta to kawal dobrej roboty, ale mysle ze bardziej spodoba sie kobietom.
__________________
LG + Pioneer Car Audio = aż chce się jechać.
Marcin_Olsztyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2009, 15:29   #20
pawlos99
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-10-2008
Postów: 20
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał rectosei
Cytat:
Napisał pawlos99
mi się widzi bardzo mocno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) jazdę próbną tez miałem nowa fiestą i stwierdzam że wrażenia nieziemskie jak na tę klase samochodu
A tak z ciekawości spytam: jak subiektywnie oceniasz wyciszenie nowej Fiesty? Bo w Mk VI jest bardzo głośno, mam nadzieję że w nowym modelu to poprawili.
To fakt w poprzedniej fieście było dość głośno ale w MK VII jak dla mnie jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie jest zbyt głośno ale jak go przycisnąć to przynajmniej słychać że pod maską coś warczy...
__________________
Ford Fiesta mk3 1,3 1995
pawlos99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.