Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubelska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-09-2013, 06:51   #1
robercik0
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Witam, prośba o opinie ad. serwisu na kunickiego (specjalizują się w Ford Focus), czy byliście zadowoleni z usług? chciałbym tam serwisować auto, ale niewiele opini można poznać o w.w. warsztacie (aby nie napisać że wcale). Dziwi mnie jeden drobiazg, niemal codziennie przejeżdzam kunickiego w godz popołudniowych i jeszcze nie widziałem aby ten warsztat w jakikolwiek sposób funkcjonował, żywej duszy tam nie widać.


Ostatnio edytowane przez robercik0 ; 20-09-2013 o 11:39
robercik0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2013, 14:19   #2
Michał82
FCP member
 
Avatar Michał82
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-02-2011
Skąd: Lublin, Piaski
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2013
Postów: 85
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Cytat:
Napisał robercik0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, prośba o opinie ad. serwisu na kunickiego (specjalizują się w Ford Focus), czy byliście zadowoleni z usług? chciałbym tam serwisować auto, ale niewiele opini można poznać o w.w. warsztacie (aby nie napisać że wcale). Dziwi mnie jeden drobiazg, niemal codziennie przejeżdzam kunickiego w godz popołudniowych i jeszcze nie widziałem aby ten warsztat w jakikolwiek sposób funkcjonował, żywej duszy tam nie widać.
Znajomy jeździł tam ze swoim Mondeo III i był zadowolony z ich usług. Ale to tylko jego opinia i nie wdawał się w szczegóły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja u nich nie byłem. Przeglądy robię w ASO Nova na Kraśnickiej, hamulce w CD Hamulce w Konopnicy. O ASO mogę powiedzieć, że jestem w miarę zadowolony. CD Hamulce - kolesie generalnie wiedza co robią, ceny mają ok. Jak bardzo chcesz to po weekendzie pogadam ze znajomym czy trzeba w tym AUTOPOL'u patrzeć mechanikom na ręce czy robią wszystko tak, że mucha nie siada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Michał82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2013, 14:42   #3
robercik0
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Re: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Jeżeli to nie kłopot to zapytaj znajomego czy dobrą robotę tam wykonują, z góry dziękuję za info, pozdrawiam
robercik0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2013, 19:32   #4
robercik0
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 33
Post Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Skoro o warsztacie na kunickiego tak niewiele można się dowiedzieć, to może lepszym wyborem byłaby Podkowa na Zemborzyckiej? napisali że Fordy mają w małym paluszkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zależy mi na warsztacie który naprawdę Fordy ma ogarnięte, o ASO jest oddzielny temat na forum i króluje tam NOVA i nie są to pozytywne wrażenia, macie jakieś doświadczenia z Serwisem Podkowa?
robercik0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2013, 10:02   #5
Kamlos
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-08-2008
Skąd: lubelskie
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 1997
Postów: 32
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Cytat:
Napisał robercik0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro o warsztacie na kunickiego tak niewiele można się dowiedzieć, to może lepszym wyborem byłaby Podkowa na Zemborzyckiej? napisali że Fordy mają w małym paluszkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zależy mi na warsztacie który naprawdę Fordy ma ogarnięte, o ASO jest oddzielny temat na forum i króluje tam NOVA i nie są to pozytywne wrażenia, macie jakieś doświadczenia z Serwisem Podkowa?
Jedź do jakiegokolwiek, byle nie do podkowy,
Kamlos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2013, 13:17   #6
robercik0
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

a co jest nie halo z tą podkową?
robercik0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2013, 20:25   #7
Sasal
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: Lublin
Model: FOCUS
Silnik: 1.8TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 26
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

AUTOPOL na kunickiego robi naprawdę dobrze Focusy, większość części ma od ręki na stanie. Ceny konkurencyjne. Pan "Zenek" pod Lublinem zrobi ci taniej ale nie koniecznie lepiej.

Co chcesz u nich robić?
Sasal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2013, 21:07   #8
robercik0
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

nie chodzi mi o oszczędności lecz o fachową robote, zawieszenie tył plus zbieżność, generalnie tak na przyszłośc zależy mi na warsztacie który ma focusa ogarniętego, trochę autem pojeżdze wiec chciałbym aby serwisowane bylo u fachowca który zna marke

Ostatnio edytowane przez robercik0 ; 26-09-2013 o 21:11
robercik0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2013, 09:49   #9
Sasal
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: Lublin
Model: FOCUS
Silnik: 1.8TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 26
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Z tego co pamiętam w AUTOPOL-u nie zrobisz zbieżności, tylko remont zawieszenia, za tył wyminę "cukierków" 450zł, wraz z cukierkami tak mi powiedział, za remont z wymianą wahaczy powiedział max do 1000zł.

W innych firmach ceny bardzo podobne.
Sasal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2013, 12:25   #10
robercik0
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?

Tak, dowiadywałem sie w innym warsztacie (nie fordowskim) i remont zawieszki tył ok. 1000, tak czy siak samochód bede robił w Autopolu z czystej ciekawości
robercik0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.