Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-06-2018, 06:46   #1
pawel970
 
Postów: n/a
Domyślnie Focus MK2

Witam,
Co myslicie o czymś takim:

http://tnijurl.com/8b3ad4b83978/

Celowałem co prawda w coś znacznie nowszego, ale ten wygląda całkiem sensownie.

Pozdrawiam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 06:53   #2
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Focus MK2

Uzupełnij profil w podstawowe informacje było by miło każdemu to sprawia problem. Kupując na www podpisują zgody na numery pesla i itp a tu 2-3 podstawowych info jak model, silnik, rocznik i skąd jest boją sie wypełnić.

Ja wolał bym kupi przedlita fajniej wyposażonego i zadbanego niż bide edyszyn poliftową.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 07:17   #3
dorsiu
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 30-06-2016
Skąd: Gdynia
Model: Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 150
Domyślnie Re: Focus MK2

Coś tam szkodę pokazuje autobaza [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tak na marginesie, rozrząd wymieniony po 10 latach, odważnie ze strony sprzedającego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
dorsiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 08:05   #4
Kabann
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: poznań
Model: Focus
Silnik: 1.8 16v
Rocznik: 1999
Postów: 9
Domyślnie Odp: Focus MK2

Witam nie chcę zakładać nowego Tematu, a co sądzicie o takiej sztuce ? Chciałem kupić mk3 ale wolę kupić pewne mk2
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kabann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 08:18   #5
pawel970
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Focus MK2

Cytat:
Napisał c-matix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uzupełnij profil w podstawowe informacje było by miło każdemu to sprawia problem. Kupując na www podpisują zgody na numery pesla i itp a tu 2-3 podstawowych info jak model, silnik, rocznik i skąd jest boją sie wypełnić.

Ja wolał bym kupi przedlita fajniej wyposażonego i zadbanego niż bide edyszyn poliftową.
To żadna tajemnica, nie wpisałem bo obecnie nie mam żadnego Forda, a poruszam się Lanosem i Kia, więc jaki model mam wpisać Lanos 1.5?, czy Ceed 1.6?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 10:41   #6
pawel970
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Focus MK2

Takie dodatkowe pytanie mi się nasunęło, buda tego Forda jest w wersji po liftingu, natomiast zegary jakby z poprzedniej wersji - czy to normalne?

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...-ID6Ao2B0.html
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 10:54   #7
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Focus MK2

Tak, podstawowe wersje (seria 15) miały takie zegary do końca sprzedaży modelu (2011). Tylko podświetlenie zmieniono na czerwono-białe (wali w oczy w nocy i nie ma czym ściemnić).

Nie ma komputerka, więc nawet ESP nie ma czym wyłączyć, siedzenia płaskie, pasiaste, kierownica plastikowa.

Obleśna jest taka wersja. Bleee...

Ostatnio edytowane przez weuek ; 11-06-2018 o 10:57
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 12:32   #8
dorsiu
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 30-06-2016
Skąd: Gdynia
Model: Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 150
Domyślnie Re: Focus MK2

i pokrętło, nie zapominaj o pokrętle na zegarach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dorsiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 12:38   #9
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Focus MK2

Pokrętło to akurat jest dobra rzecz, bo nie trzeba się napstrykać przyciskami, żeby przebieg dzienny skasować. Brakuje mi tego pokrętła z poprzedniego (lepiej wymyślonego) samochodu. Za stary jestem, że każdą nowoczesną głupotę zaakceptować.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2018, 15:12   #10
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Focus MK2

Cytat:
Napisał pawel970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To żadna tajemnica, nie wpisałem bo obecnie nie mam żadnego Forda, a poruszam się Lanosem i Kia, więc jaki model mam wpisać Lanos 1.5?, czy Ceed 1.6?
Możesz to i to , nie wszyscy tu na forum ujeżdzają fordy bo albo będą mieli albo już mieli w posiadaniu. Zawsze przy pomocy w doradzaniu auta jesli ktoś widzi z jakiego jesteś rejonu PL może ci podpowiedzieć o jakimś aucie co widział w twoim lub bliskim rejonie . A tak zagadka skąd gość jest i w jakim rejonie szuka fury. Raczej oferty jak byś mieszkał w Szczecinie odrzucisz z Przemyśla bo nie wiadomo czy zaryzykujesz taką trase po auto
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.