Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-01-2018, 10:40   #11
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W ogóle nie rozmawiam przez telefon w czasie jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Boś sobie zakodował, że to niedobre i nielegalne. A z pasażerami kiedykolwiek rozmawiasz? Przez telefon po BT nie będzie różnicy.

Mnóstwo jest ludzi, którzy fabrycznie BT mają, a i tak trzymają telefon w łapie.

weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 10:49   #12
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,648
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnóstwo jest ludzi, którzy fabrycznie BT mają, a i tak trzymają telefon w łapie.
Ja tak robiłem póki nie sprawiłem sobie radości w postaci modułu CS7T Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 10:52   #13
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Po prostu nie jestem biznesmanem ani plotkarą, która wisi cały dzień na telefonie i nie mam potrzeby rozmawiać w czasie jazdy. A jadę autem 15 minut rano i drugie tyle lub chwilę dłużej w korkach po południu. Jakbym jeździł po 8 godzin dziennie to może bym i rozmawiał. Poza tym wolę słuchać muzyki. Także nie rozmawiam nie dlatego, że nie można, tylko że nie potrzebuję.

A te 300 to dosyć sporo za jedną interesującą mnie opcję, czyli BT Audio. Wolałbym do 200.


Poza tym ja mam w tej chwili BT i VC po angielsku. Wiem jak się rozmawia przez to radio.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 10:58   #14
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tak robiłem póki nie sprawiłem sobie radości w postaci modułu CS7T Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co cię wcześniej powstrzymywało? Przecież połączenia można odbierać i nawiązywać tak samo, niezależnie od wersji językowej modułu.

BT audio w mk2 jest takie... niedorobione (paradoksalnie, pasuje do auta) - nie korzystam.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 11:08   #15
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

A co z nim nie tak ? Może nie warto wydawać tych 200 złotych.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 11:23   #16
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Jakość dźwięku gorsza niż z CD/USB i nawigacja po plikach w telefonie właściwie żadna. Ale pewnie wszyscy chcą tego do spotify, więc grzebią w telefonie, a nie w radiu w celu wyszukania utworu, którego chcą słuchać. U mnie telefon jest głęboko schowany gdy wchodzę do auta, więc po BT audio chciałem z niego korzystać jak z dysku wymiennego, a to działa szczątkowo.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 13:38   #17
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,648
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co cię wcześniej powstrzymywało? Przecież połączenia można odbierać i nawiązywać tak samo, niezależnie od wersji językowej modułu.

BT audio w mk2 jest takie... niedorobione (paradoksalnie, pasuje do auta) - nie korzystam.
Powstrzymywał mnie fakt, że żeby wybrac numer i tak musiałem wziąć telefon do ręki. Teraz nie muszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 18:38   #18
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Telefon do ręki? Z fabrycznym modułem? Niemożliwe. Po co?

Można radiem wyszukać w kontaktach, ale najlepiej, najwygodniej i najszybciej głosowo.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 19:49   #19
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakość dźwięku gorsza niż z CD/USB i nawigacja po plikach w telefonie właściwie żadna. Ale pewnie wszyscy chcą tego do spotify, więc grzebią w telefonie, a nie w radiu w celu wyszukania utworu, którego chcą słuchać. U mnie telefon jest głęboko schowany gdy wchodzę do auta, więc po BT audio chciałem z niego korzystać jak z dysku wymiennego, a to działa szczątkowo.
No widzisz, mi nie zależy na niczym o czym piszesz. Zbieram płyty, mam na półce ponad 400 albumów. Wszystko zgrane własnoręcznie do mp3, ponad 8 tysięcy utworów. Mam w telefonie kartę 64 gb wypchaną po brzegi, muszę ją wymienić na 128. Zależy mi na łatwym wyszukiwaniu z telefonu, odtwarzaniu playlist itp, generalnie zależy mi na odtwarzaczu w telefonie, bo Walkman na Sony jest akurat świetny. A ten moduł i tak mi pewnie nie weźmie takiej karty albo mega zamuli, a wyszukanie utworu na radiu będzie graniczyć z cudem. Na telefonie wpisuję trzy litery w wyszukiwarkę. Teraz korzystam z modułu BT w dokładnie taki sposób. Brakuje mi tytułów na radiu i sterowania z radia.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 22:28   #20
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth - czym się podłączyć?

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brakuje mi tytułów na radiu i sterowania z radia.
To właśnie tego nie dostaniesz w fokusie mk2 na fabrycznym sprzęcie. To miałem na myśli pisząc, że te funkcje są niedorobione. Nadal będziesz grzebał w telefonie, a to (moim zdaniem) lipa.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.