Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-12-2012, 16:31   #11
alex2006
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Kęty
Model: Focus
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2016 grudzień
Postów: 132
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze możesz zapytać kogoś, czy mu się udało...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tyko aby był koniecznie z FF3 a nie VW, Audi albo innej Skody...
Liczą się tylko Fordy! Powodzenia!!!
No i proszę nie porównuj AutoMapy (nie ma żadnego zabezpieczenia przed kopiowaniem poza instalacją w oparciu o kod instalacyjny...) ze sprzętowym zabezpieczeniem karty SD... Proszę nie rozśmieszaj mnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k-nie mam po co się z Tobą spierać.Przecież jesteśmy na forum o Fordach,a nie o"VW, Audi albo innej Skody...".Mi ta mapa nie jest do niczego potrzebna,ale pisanie,że się NIE DA nie ma sensu.Napisałem,że ja używam Automapy,a nie porównywałem jej z nawigacją do fordaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Nie będę tu podawał linków ani uprawiał"piractwa"-na szybko po przeczytaniu twojego postu zajrzałem w kilka miejsc(no przecież nie Google)i bez problemu znalazłem dyskusję na temat MAPY FORDA na kartę SDHC.Jak widać"sprzętowe zabezpieczenie karty sd"zostało złamane.
1sze-forum-taki temat:
Ford SD Navigation Western Europe SD Sat Nav (V2) 2012
materiał do pobrania +instrukcja instalacji na WŁASNEJ karcie SDHC
2-forum-taki temat:
Ford Navigation Western Europe SD Sat Nav v2 5 German
podobnie matriał+instrukcja+dyskusja użytkowników
3-forum-polskie-taki temat:
Nawigacja Ford na kartę sd 2012
pliki+instrukcja.

Czy to działa?Pewnie działa.Nie mam podstawy przypuszczać,że nie działa.Korzystam z tego forum nie tylko w dziedzinie nawigacja nigdy się nie zawiodłem.

Nie wiem po co Ci więcej informacji o mnie?????????????????
W wywiadzie pracujesz czy co?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

alex2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2012, 16:38   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

No to jeszcze raz - podałem Ci wątek z autorem owej instrukcji - autor pisze, że ona po prostu nie działa i już... Możesz sam sprawdzić jak autorowi instrukcji nie wierzysz...

Linków z dobrymi tytułami mogę Ci podać 100... Moja prośba do Ciebie dotyczyła czego innego - podaj namiary na JEDNEGO użytkownika, któremu udało się uruchomić kopię karty. Powodzenia!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem informatykiem i zawodowo interesują mnie tacy, co to "potrafią"... Jestem przywiązany do zarabiania na efektach mojej pracy i pracy moich kolegów...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 16-12-2012 o 16:47
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2012, 18:51   #13
alex2006
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Kęty
Model: Focus
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2016 grudzień
Postów: 132
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem informatykiem i zawodowo interesują mnie tacy, co to "potrafią"... Jestem przywiązany do zarabiania na efektach mojej pracy i pracy moich kolegów...
Szanuję Ciebie jak i twoje zaangażowanie na tym ForumGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem Twoją determinacjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Nie miałem zamiaru nikogo obrażać a ty wymyślasz mi od "zapaleńców"(nie obrażam sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).Zrozum-nie namawiam nikogo do piractwa-sam używam LEGALNEJ AUTOMAPY(zarejstrowana jest na firmę w której pracuję-dostałem z telefonem od Orange o nazwie SPV M650-telefon padł a mapkę mam teraz na MIO 360).Skoro twierdzisz,że się nie da-to ci wierzę.Tak jak napisałem-nie mam Focusa III więc nie mogę sprawdzić.Pewnie nie da się skopiować"przy piwie"z karty kolegi na swoją kartę,ale jak do tej pory "nie działa"to uwierz-w końcu zacznie działać.Są ludzie którzy to złamią(lub już złamali-"zapaleńcy" jak ich nazywasz)-ja do nich nie należę.W linku który podałeś tylko 7 ostatnich wypowiedzi pochodzi z tego roku w tym ostatni z 25 listopada.Ja ma info z 3.12.12. że działa.

A po za tym moim zdaniem nie warto zamawiać oryginalnej navi wbudowanej w deskę.Dodatkowe urządzenie na szybie chyba aż tak bardzo nie jest kłopotliwe-a na pewno tańsze.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Podkreślam jeszcze raz:Nie zamierzam łamać kodów ani namawiać kogokolwiek do korzystania z nielegalnego oprogramowania!!!

Uff.Naklikałem tego trochęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.tedi_k-strzłaka i do następnego razu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
alex2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2012, 19:04   #14
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Jak napisałem wyżej - JEDEN dowód wystarczy, że się da. W krańcowym przypadku weryfikacja takich działań zawsze następuje na ebayu albo allegro - brak propozycji nabycia stanowi ostateczny dowód, że się nie da. Nawet Chińczycy na tym padli.

I niech tak zostanie.

"Zapaleniec" to nie termin obraźliwy tylko opis determinacji.
Używanie legalnych produktów uważam za normalne - więc nie będę gratulował...

Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia z okazji Świąt!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2015, 09:18   #15
TBomek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Opolskie
Model: Focus III kombi, Frozen White
Silnik: 1.6L Duratorq CR TC (115PS) - DV6,
Rocznik: 2012
Postów: 53
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Z góry przepraszam jeśli kogoś urażę za odkopanie tematu, ale sprawa jest dla mnie nadal aktualna. Dlatego nie będę zakładał nowego tematu, tylko zapytam tutaj, czy coś się z mieniło od tego czasu?
Czy można wgrać alternatywną mapę, bądź całe oprogramowanie z mapą do oryginalnej nawigacji w focusie z 2012r. ?
TBomek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2015, 10:26   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Nie.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2015, 14:53   #17
marekdar
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 07-03-2010
Skąd: Piaseczno
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

No to powiedzcie mi dlaczego pracownik salonu (w momencie odbioru nowego Focusa) na pytanie: Jak mogę uaktualniać mapy w Sync 2 odpowiedział że muszę przynieść swoją kartę SD w celu wgrania aktualnych map?! Czy to jego niekompetencja? Niedoinformowanie? A może cwaniaki... Eeee lepiej nie gadać
marekdar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2015, 15:48   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Cytat:
Napisał marekdar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Jak mogę uaktualniać mapy w Sync 2 odpowiedział że muszę przynieść swoją kartę SD w celu wgrania aktualnych map?! ...
A widziałeś dopisek na na karcie z mapą navi do Sync2 - czerwonymi literami "READ ONLY"? Te karty są specjalnie produkowane pod Forda (mają niestandardową pojemność ok. 44GB i są niezapisywalne). Co do kompetencji nie będę się wypowiadał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2015, 09:15   #19
marekdar
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 07-03-2010
Skąd: Piaseczno
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Oczywiście. Cała ta karta ma pojemność 48GB i ma założone dwie partycje. jedna o poj. 15MB widziana jest jako niewykorzystana i pusta, druga zaś zajęta jest przez dane. Kartę można kopiować, klonować, dublować itp, dane także można kopiować, przenosić na inne karty i robić z nimi co się tylko podoba poza jednym: użyć ich w nawigacji. Takiej skopiowanej czy inaczej spreparowanej karty Sync 2 nie widzi i każe włożyć aktywną kartę SD.
Z taką polityką nie zgadzam się i uważam, że prawa autorskie ocierają się o zbójeckie prawa ale to nie ten wątek i nie będę się tu rozpisywał.
marekdar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2021, 17:51   #20
guernsey
ford::amateur
 
Avatar guernsey
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 02-12-2008
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3
Silnik: 2.0 tdci/163
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: Fabryczna nawigacja - wersja 2012

Hej! Mam pytanie do osób, które korzystają z Navi, nie wiem jak nazwa->, oryginalnej w FF mk3. Kupiłem sobie taką fokę(2012)
i tak się zastanawiam czy kupić kartę SD opisaną jako tomtom 2020 i że do Kugi, Foki itd. Do tej pory w FF1 miałem telefon z Navi i czy taka mapa z karty pokazuje podobnie, czy olać temat i zostać przy telefonie. Navi Sony nie Sync, zmieniać nie będę a pokazywanie "kresek" za 160 złotych do szczęścia nie jest mi potrzebne. Pozdrawiam i szerokości.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get"
Już trzecii samochód z niebieskim owalem na klapie
guernsey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.