Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-07-2011, 18:58   #101
komariusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Titanium X
Silnik: 1,8TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 45
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

czy ktoś może to kupował? może wartospytac zanim sie kupi?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


płyta za cos ok 1100 zł

komariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2011, 21:28   #102
Andraszi
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-06-2010
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Witam
Aktualnie także jestem na etapie poszukiwania map na 2011 r. do Blaupunkta NX. Jeszcze nie pokusiłem się na wydanie 1000 zł na ebay-u ale kto wie. W trakcie poszukiwań natrafiłem na taką stronkę

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czy ktoś to już testował? Wystarczy ściągnąć, zgrać na płytkę i załadować?
Co o tym koledzy sądzą?

p.s. ponadto jest szereg innych stron na których - jak się wydaje - istnieje teoretyczna możliwość pobrania map na 2011 r. do blaupunkta nx. Sam już nie wiem o co chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Andraszi ; 25-07-2011 o 22:05
Andraszi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2011, 07:07   #103
mszymcz
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2010
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007.12
Postów: 45
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Niestety pierwsze cztery linki na tego typu stronach to ściema do naciągania ludzi. Sam zobacz - wystarczy zmieinić końcówkę:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wyniki zawsze się pokażą... Softu do NX który dałoby się wypalić (tak by działał) nie ma - Szybciej byłoby chyba rozgryźć pliki od firmware NX (jest to jakiś klon linuksa-można podejrzeć to w plikach od SP) i wyciąć sprawdzanie płyty, btw. prawdopodobnie w taki sposób powstało spolszczenie...
mszymcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2011, 18:33   #104
Ziembol
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-06-2010
Model: FOCUS CC
Silnik: 2.0 V16 145km
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
W oryginalnym pudełku po płycie z mapami blaupunkta jest coś jakby karta pocztowa z adresem blaupunkta w Niemczech na tej karcie pisze ze teoretycznie należy sie darmowa aktualizacja .Może wiecie co oni dokładnie przysyłaja ? Nowe mapy czy nowy soft ? czy jedno i drugie?
Czy ktoś móglby zeskanować ową kartę ? Moje auto jest z 2008r i mapy również mam z 2008 - wygląda na to że poprzedni właściciel nie wystapił o aktualizację. Wieć może ja spróbuję - niestety nie wiem gdzie i do kogo pisać w tej sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ziembol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2011, 20:24   #105
Andraszi
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-06-2010
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał mszymcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety pierwsze cztery linki na tego typu stronach to ściema do naciągania ludzi. Sam zobacz - wystarczy zmieinić końcówkę:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wyniki zawsze się pokażą... Softu do NX który dałoby się wypalić (tak by działał) nie ma - Szybciej byłoby chyba rozgryźć pliki od firmware NX (jest to jakiś klon linuksa-można podejrzeć to w plikach od SP) i wyciąć sprawdzanie płyty, btw. prawdopodobnie w taki sposób powstało spolszczenie...
Dzięki za informację. Faktycznie, niezły numer z tymi linkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukiwania map 2011 trwają zatem dalej. Co do karteczki w pudełku po płycie DVD to wysłąłem ją jakiś czas temu do Niemiec (około jeden miesiąc w tył) i na razie bez odzewu. Z tego co piszecie to przysługiwałyby mi mamy jedynie na 2008 rok.
Andraszi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2011, 23:03   #106
Wodnik
ford::average
 
Avatar Wodnik
 
Zarejestrowany: 14-06-2011
Skąd: Szczecin
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 131
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie tak aby mieć jasność. Czy wątek dotyczy tego sprzętu co jest na poniższym zdjęciu?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak.

Też jestem laikiem i mam takie pytanie żeby upewnić się co do mojej navigacji, też mam taki model navigacji w swoim S-Maxsie jak na zdjęciu wyżej, a z której wyciągnołem taką płytę z mapami http://imageshack.us/photo/my-images...6072011034.jpg , czy to jest taka jak w temacie i którą w tym temacie aktualizujecie?
__________________
FORD S-Max Tytanium 2.0 TDCI 140 KM
Detykacja dla AdamJ, MlekoLowickie i innych !
Nigdy nie jest za późno,
żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno,
by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
(JP II)
Wodnik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2011, 16:21   #107
Syd
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-12-2010
Skąd: Zawiercie
Model: S-Max
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 14
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Witam chciałem zapytać czy ktoś ma problem z połączeniem bluetooth blaupunkt nx i telefonu .Połączenie jako zestaw głośnomówiący uzyskuje bez problemu ale nie wykrywa mi książki adresowej, a jak wykryje to wyswietla tylko jeden numer tel . Mam sp 5,3 a telefon samsung avila
Syd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2011, 18:46   #108
mszymcz
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2010
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007.12
Postów: 45
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Miałem ten sam problem z Galaxy S-z tego powodu wgrywałem każdy nowy ROM do telefonu i nic nie pomagało (no może nie do końca bo w Androidaich 2.2 połączenie BT było bardzo niestabilne).Po przejściu na 2.3.x problem niestabilnego połączenia ustąpił, książka jednak nie była dalej dostępna. To co uzyskiwałem na wyświetlaczu navi, to same wpisy "MSISDN", "MSISDN" pomieszane z losowymi numerami z książki bądź całe ekrany z jednym numerem. Według różnych androidowych forów pomóc miało usunięcie z książki tel. innych kontaktów niż standardowe wpisy z numerami telefonów. Nie pomagało... A co finalnie pomogło? Wykasowanie kontaktów z karty SIM i zapisanie ich tylko w pamięci telefonu. Od tej chwili kontakty ściągają się poprawnie i NX działa jak należy. Oczywiście trzeba zrobić backup książki na jakimś innym nośniku...
Cóż... Póki google nie zrobi z tym porządku to chyba jedyny działający "workaround"... Kiepski ale nic innego chyba nie pomaga...

Pozd.Marek
PS. Jeśli chcesz poszukać głębiej dobrym słowem kluczem jest "Phone Book Access Profile (PBAP)"
mszymcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2011, 20:50   #109
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Mam ericsona xperia 10 , także z androidem i nie mam kłopotu z łączem ani z wybieraniem nr z książki... Może wszystko zależy od modelu telefonu..
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2011, 17:55   #110
Pavlik
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 22-07-2010
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo Mk4 Titanium X
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

witam!
Nie wiem, czy to właściwe miejsce na to pytanie, ale nie znalazłem lepszego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie: jest możliwość dokupienia klawiszy bądź całego panelu tejże nawigacji? Mam wytarty jeden z klawiszy (tak, że nie widać napisu), a na niektórych widzę, że pod warstwą lakieru (?) są takie jakby pęcherzyki powietrza.
ASO twierdzi, że nie mają dostępu do takich części, ale wyczytałem gdzieś niedawno, że komuś wymienili (już nie znalazłem tego wątku, może był na innym forum).
pozdrawiam
Pavlik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , kuga , mondeo mk4 , navigacja , nawigacja , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.