Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-02-2019, 15:06   #1
Sen
ford::amateur
 
Imię: Sylwek
Zarejestrowany: 15-08-2018
Model: Focus MK1
Silnik: 2.0
Rocznik: 1998
Postów: 1
Question Po włożeniu bezpiecznika 35 światła pozycyjne palą się gdy są wyłączone.

Witam.

Od pewnego czasu jestem posiadaczem Forda Focusa Mk1 2.0 (LPG) W momencie jego zakupu nie skupiłem się na pewnej rzeczy a mianowicie braku podświetlenia w środku, byłem przekonany że to bezpiecznik po sprawdzeniu w tabelach BEZPIECZNIK 35 odpowiada za podświetlanie wnętrza oraz lusterka elektryczne. Wszystko wydawać mogłoby się banalne i zmiana bezpiecznika powinna pomóc, lecz gdy wkładam 7,5A bezpiecznik w aucie nawet przy wyłączonych światłach i wyjętym kluczyku świecą światła postojowe. Nie uśmiecha mi się za każdym razem wyciągać bezpiecznik kiedy zaparkuje auto.
Czy ktoś miał może podobne problemy, co może być skutkiem takiego zachowania auta, czy wymiana włącznika światła spowoduje naprawę usterki?
Z góry dziękuje za porady.


Ostatnio edytowane przez Sen ; 04-02-2019 o 14:27
Sen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2019, 18:30   #2
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Bezpiecznik 35

Cytat:
Bezpiecznik 35
Proszę poprawić tytuł swojego tematu na bardziej konkretny, zgodny z zasadami Forum:



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Krótki poradnik jak to zrobić:



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Dziękuję

Speedo
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2019, 00:37   #3
rekton123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-12-2018
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 12
Domyślnie Odp: Po włożeniu bezpiecznika 35 światła pozycyjne palą się gdy są wyłączone.

Ja mam znowu tak że jak przekrece kluczyk to non stop świecą mi się postojowe nie wiem czym to idzie jednak będę musiał rozszyfrować o co tu chodzi. Natomiast jeśli przełącze pokrętło na tryb P wszystko gaśnie oprócz postojowych i załącza sie klimatyzacja (nic nie ukazuje sie na wyświetlaczu)
rekton123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bezpiecznik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.