Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-06-2019, 21:04   #1001
lukbin
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-05-2019
Skąd: Paczkowo
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5EB
Rocznik: 2019
Postów: 24
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

To nie jest aż taka roznica

lukbin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 21:07   #1002
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

ewidentnie widać, że im bardziej wypasiona wersja, to idzie na przód kolejki.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 21:27   #1003
legut_87
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 15-04-2019
Model: Focus kombi
Silnik: 1.5 182KM
Rocznik: 2019
Postów: 7
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Brałem Titanium Business kombi A8 182KM ze wszystkim oprócz dach panoramiczny, ale jakoś od 3 miesięcy nie widzę go z przodu kolejki :-)
legut_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 21:36   #1004
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od 2000 r jeżdże prywatnie Focusami z salonu po kolei - żaden mnie nie zawiódł, bezawaryjne auta. Dlatego chcę zostać przy Foce.
Czyli niczego innego nie znasz i się boisz zmiany/nie wiesz, że jest inny świat. Rozumiem.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 21:37   #1005
lukbin
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-05-2019
Skąd: Paczkowo
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5EB
Rocznik: 2019
Postów: 24
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał legut_87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brałem Titanium Business kombi A8 182KM ze wszystkim oprócz dach panoramiczny, ale jakoś od 3 miesięcy nie widzę go z przodu kolejki :-)
Jak już brałeś wszystko to szkoda trochę tego dachu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak naprawdę to ciekawe w czym jest problem, że jedni mają szybciej, a drudzy czekają. Potrafię zrozumieć, że moje auto jest standardowe: 1.5 150 km skrzynia manualna, titanium z parking; winter; design 1 i można dłużej czekać bo jest multum zamówień takiej konfiguracji. Ale u ciebie?!
Twój przypadek obala teorie z 1.5 150km i manualną skrzynią.
lukbin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 22:10   #1006
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Active jest droższy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To czemu mój Active został odwołany? 1.5 150, A8 business + większość dodatków z katalogu. Cena katalogowa ponad 145k...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 22:27   #1007
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli niczego innego nie znasz i się boisz zmiany/nie wiesz, że jest inny świat. Rozumiem.
Hahaha.. napisałem o prywatnych autach. Jeździłem przez ostatnie 20 lat w firmie jakimś tuzinem innych marek i modeli, niższej i wyższej klasy niż Focus. Ale lepszego kompakta od Focusa nie znalazłem do tej pory. Gdyby mnie było stać, to bym poszedł w Mondeo, ale za taki hajs kupować teraz konstrukcyjne auto sprzed paru lat, to nie. Jak kupowałem Fokę MK3, to tak. Dziś za późno na obecne Mondeo, zresztą najeździłem się w firmie, więc fun byłby mniejszy.

Bump:
Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To czemu mój Active został odwołany? 1.5 150, A8 business + większość dodatków z katalogu. Cena katalogowa ponad 145k...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Bo automat! Manuala byś pewnie dostał - kilka osób już tu pisało o Active z manualami i odbierają. W automacie to teraz nawet przy dieslach robią problem z produkcją.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 22:37   #1008
piotrc87
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 08-05-2019
Skąd: Łódź
Model: Focus Active
Silnik: 1.5 EB 150KM A8
Rocznik: 2019
Postów: 4
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

To jeszcze aktualizacja mojego poprzedniego posta - Active ktorego odbieram w czerwcu to właśnie automat, w benzynie, wersja kombi z kilkoma dodatkami (LEDy, pakiety comfort, parking, winter, przyciemniane szyby, kolor ruby red i jakies mniejsze dodatki). Zamówiony 25 kwietnia.

Tak wiec nie wiem od czego to wszystko zależyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrc87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2019, 07:22   #1009
dziedzic
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-04-2019
Model: Ford Focus Vignale kombi automat
Silnik: 1.5 EcoBoost 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 71
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Mi dealer powiedział, że to wszystko zależy od nadania priorytetu przez zamawiającego. Trzeba podobno dobrze poklikać w systemie zamówień żeby samochód był szybciej. Jeśli jest wersja w popularnej konfiguracji to nie każdy dealer nadaje priorytet bo jak klient zrezygnuje to łatwo ją sprzedać. Wolą nadać priorytet tym samochodom, które stałyby na placu dłużej i tylko by na nich stracili. Im mniejszy zarobek na samochodzie tym wyższy priorytet bo większe jest ryzyko straty.
dziedzic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2019, 08:29   #1010
lukbin
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-05-2019
Skąd: Paczkowo
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5EB
Rocznik: 2019
Postów: 24
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał piotrc87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jeszcze aktualizacja mojego poprzedniego posta - Active ktorego odbieram w czerwcu to właśnie automat, w benzynie, wersja kombi z kilkoma dodatkami (LEDy, pakiety comfort, parking, winter, przyciemniane szyby, kolor ruby red i jakies mniejsze dodatki). Zamówiony 25 kwietnia.
Może była sytuacja, że auto było wcześnie zamówione na plac i akurat się wpasowałeś w zamówienie.
Mój kolega miał taką sytuację ale z Mercedesem. Auto było zamówione wcześniej przez dealera. On mógł tylko sobie wybrać kolor i jakieś drobne elementu ale już silnika nie mógł zmienić. To są tylko moje przypuszczenia. Albo jest tak jak kolega wyżej napisał, że handlowiec jest obrotny i nada większy priorytet.
lukbin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.