Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2018, 18:14   #941
Harun
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Hyundai i20
Silnik: 1.2 84 KM
Rocznik: 2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Blackcoke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podejrzewam że olej uszkodził turbo, a turbo dpf.
Ale czy to się mogło stać z dnia na dzień? Jak zaczął puszczać chmurę, to prawdopodobnie właściciel olał sprawę i tak jeździł. Wtedy śmierć DPF to była kwestia czasu.

Harun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2018, 06:44   #942
Aedifico
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 01-11-2015
Skąd: Wrocław
Model: Ford Escape
Silnik: 3.0
Rocznik: 2008
Postów: 88
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał pasiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana i nie sądzę że sprzedający pójdzie na takie warunki , ale spróbować można. Ja tu widzę długą sprawę sądową.
Różnie to bywa:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Błędy się zdarzają, należy dać szansę naprawy ale oszustw nie można odpuszczać. Jeśli ktoś deklaruje ,że wymienił część a jej nie wymienił albo wymienił na taką o gorszej jakości należy sprawę oddać do sądu chyba,że dobrowolnie doprowadzi do stanu umownego

http://orzeczenia.szczecin.so.gov.pl/content/$N/155515000004027_VIII_Ga_000390_2014_Uz_2015-01-09_001

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Kończę 3,5 letnią batalię w sądzie z oszustami także wydaje się,że da się to zrobić,eliminować z rynku nieuczciwych mechaników,sprzedawców, budowlańców itd.


Przygód klika wróbla Ćwirka aka Polmotors...

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Aedifico ; 20-08-2018 o 06:41
Aedifico jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2018, 16:56   #943
nnz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Luttek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się że warto opanować emocje.
Kolego @nzz , nie wiem skąd wniosek że ja (jak Ty) jestem "na początku drogi zawodowej". Bo mam podobnie starego trupa jak Ty? Mam, bo lubię, działa, był gruntownie wyremontowany i mi wystarcza.
Właśnie dlatego, że mam tego "życiowego doświadczenia" więcej, gdy czytałem Twoje wpisy pomyślałem, że musisz mieć w.... mocne papiery na to. Oskarżyc kogoś o oszustwo.
Ja opisałem swoje przygody (w mojej ocenie sprowokowany do tego - ale to moja ocena) owszem utarczka słowna była, ale nie posuwałem się do takich rzeczy, bo nie za bardzo mam do tego podstawy. Mam inne zarzuty i o tym pisałem. Zatem, proszę, nie stawiaj tu znaku równości.
I jeszcze 2 rzeczy mi się rzuciły w oczy. W ślad za Twoim wpisem pojawił się wpis innego mechanika.
A kolega @Blackcoke chyba tylko po to się dziś zarejestrował na forum żeby wystawić laurkę w 1 swoim wpisie tutaj.
Oskarżam bo mam ku temu powody. Pompa została ponownie zregenerowana (Serwis Diesel Mleczna) i co się okazało - bak przez Pana Mirka nie został nawet wyczyszczony. Nic dziwnego, że pompa pełna opilkow znowu padła. Nie dziwią mnie też posty użytkowników którzy uskarżają się na problemy z układem wtryskowym po 20-30k - to po prostu nie jest robione poprawnie. Pojawił się też tutaj w/w mechanika post, że od "paru miesięcy nie regeneruje wtryskow bo zrobili go w balona" - a co z dziesiątkami oszukanych klientów? Panie Mirku, gdzieś się Pan pogubił i jeżeli nie przestanie Pan kłamać, lawirować i nie trzymać terminów to współczuję każdemu który do Pana trafi. Mój samochód był na Pana placu przez 8 miesięcy.. (użytkownikowi KOSTEG nawet dłużej) i kazał Pan przynosić sobie pieniądze w różnych miejscach jak np. dach Magnolii "bo jutro jadę zawieźć części i nie mam jak założyć".. NIGDY też nie zapłaciłem ustalonej kwoty, zawsze dochodziła jakaś pierdoła o której dowiadywałem się dopiero na miejscu. Jestem idiota, że godziłem się na takie rzeczy. Wierzyłem w ciemno w Pana dobre opinie i intencje. Na szczęście moja historia z Fordem dziś się zakończyła. Życzę wszystkim powodzenia, dzięki za DZIESIĄTKI wiadomości odnośnie niekompetencji i tego co Pan Mirek odp****** (wiele osób pisało tylko na PW bo bało się ujawnić, gdyż mieli min. samochody u tego człowieka) - a co do sceptyków no cóż - Wasza sprawa. Moim zdaniem jeżeli X ludzi ma problem to coś w tym jest, stanęliście po złej stronie i bronicie nie tego człowieka którego trzeba. Na szczęście już mnie ten problem nie interesuje. Pozdrawiam wszystkich Fordowiczow i życzę jak najmniej takich przygód. Mam nadzieję, że w końcu się Pan ogarnie, sympatyczna z Pana osoba, tylko strasznie wykorzystuje Pan naiwność i dobroć ludzi - do samych granic. Mam nadzieję, że da to coś komuś do myślenia. Żaden post już się z mojej strony nie pojawi, możecie mi wierzyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Trzymajcie się i zastanówcie się dwa razy przed naprawa samochodu!

Bump:
Cytat:
Napisał rzepetto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Były robione wraz z pompą u Pana Mirka jakieś 30kkm temu ale widzę, że objawy znowu się powtarzają + przy wymianie filtra paliwa były opiłki. Liczę się znowu z kosztami jednak chcę mieć zrobione dobrze bo we wrześniu czeka mnie wyjazd w dalszą traskę i nie chciałbym jechać na niego lawetą.
Bez obrazy, ale u mnie ten sam efekt - tylko po 15k. Pompa do wymiany, pełna opilkow. Okazało się, że Pan Mirek owszem, zregenerował pompę i wtryski, ale nie nie wyczyścił baku z opilkow co stanowczo skróciło żywotność tych części Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez nnz ; 25-08-2018 o 20:09 Powód: Literoeka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2018, 20:11   #944
rzepetto
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Wtryski na szczęście okazały się ok ale pompa została wymieniona + filtr paliwa + czyszczenie baku.

bump. Sprzęgło i dwumasa, oryginalne, fordowskie założone i p. Mirka ok 50kkm temu również już się odzywają. Sprzęgło się ślizga a dwumasę już słychać i trochę czuć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez rzepetto ; 25-08-2018 o 20:15 Powód: Uzupełnienie tematu
rzepetto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2018, 22:32   #945
nnz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Tak, u mnie też pompa padła - sprzęgło również się ślizga. Niemniej jednak miałem nic już nie pisać, niech obrońcy i ludzie sami wyciągną wnioski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wszystkiego dobrego Fordowicze!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 06:12   #946
JeenxMK3
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Się chyba troche zapedziliście. Gdzie tu wina mechanika ze ford takie gowno zamienne robi. Skoro sprzegło i dwu masa działało przez kilkadziesiąt tysiecy to roboty nie spaprał.
Bardziej winy szukałbym w obsługującym auto na co dzień.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 07:42   #947
rzepetto
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Jakbym miał pewność jakości części, które montuje p. Mirek i chociaż za jedną dostał jakąkolwiek fakturę to już dawno bym dochodził swoich praw albo przynajmniej wymagał naprawy w ramach gwarancji. Poki co większość napraw musiałem powtórzyć. Dostałem od innego mechanika fakturę i nic się nie psuje.
rzepetto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 19:06   #948
jerzyski2
ford::amateur
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 21-05-2018
Skąd: DOLNY ŚLĄSK
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 140kM
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam, miał może już ktoś do czynienia i podzieli się swoją opinią o serwisie Pana Stroki z Mlecznej, wspomnianym w jednym z wcześniejszych postów?
jerzyski2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 20:28   #949
Harun
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Hyundai i20
Silnik: 1.2 84 KM
Rocznik: 2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał rzepetto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakąkolwiek fakturę to już dawno bym dochodził swoich praw albo przynajmniej wymagał naprawy w ramach gwarancji. Poki co większość napraw musiałem powtórzyć. Dostałem od innego mechanika fakturę i nic się nie psuje.
Wydaje mi się, że słowo kluczowe tutaj to faktura lub jakiekolwiek inne potwierdzenie naprawy. Niby nic odkrywczego, ale znacznie łatwiej dochodzić swoich praw.
Harun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2018, 14:25   #950
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

No to ja podniosę ciśnienie kilku userom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oddałem ostatnio Audi do Mirka bo miałem wyciek płynu chłodniczego. Uszkodzony wąż pod kolektorem w kształcie litery C.
Żaden sklep i aso nie miało od ręki. Koniec końcow dopasowaliśmy od Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po półtorej godziny pojechałem do domu.
W firmowym aucie robiłem zbieżność u Floryna na Ślężnej. Już nawet się umawiać na godzinę można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do niedawna trzeba było czekać w kolejce....
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.