Forum Ford Club Polska

Sprawdzenie Numeru VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Sklep z częściami do Forda -  iParts.pl

Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford EcoSport

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2018, 22:31   #51
KRUKER
ford::average

Imię: Darek
Model: fusion fiesta
Silnik: 1.4 R4 1,6 (120 KM) Ti-VCT
Rocznik: 2007 2016
Domyślnie Odp: Średnie spalanie 1.0 benzyna 125km

Nie ma co porownywac. Nie mowie tu o "temperamencie kierowy" i nacisku na gaz a o warunkach jazdy.
Ja mam srednia przelotowa w sluzbowym aucie 9 km/h - jezdze po centrum Krakowa bardzo czesto w godzinach szczytu. Autem gdzie jade do pracy na 7 rano
- mam 27 km/h w tym samym Krakowie.
Ktos kto jedzi /bez urazy/ np Lublinie, Bydgoszczy itp. to przeciez nie klamie ze jezdzi po miescie, ale to nie ta sama predkosc przelotowa co np. Wroclaw. No nie ma sily na to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

KRUKER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 22:56   #52
Terminator007
ford::beginner

Imię: Jacek
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018

Ja mam przejechane już 14tys km i średnia jest 9L/100km i nie schodzi poniżej. Mieszanka miasta Wrocław i trasy po 20km, czesciowo lokalami i czesciowo autostrada. Mam to gdzieś, nie bede jezdzil automatem 80km/h aby zaoszczedzic pare zlotych. tyle pali i juz. Korki sa takie na miescie ze auto chla bo i klima i światla po poludniu lub w deszczu i ogrzewanie, wszystko włączone więc i pali... :-) juz sie przyzwyczailem i olałem to.
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2018, 19:32   #53
Chica

Model: Ecosport ST-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM

Oczywiście, że nie ma co porównywać. Myślę, że te informacje bardziej przydadzą się tym, którzy zastanawiają się nad kupnem tego auta. Niech mają.
Jak my kupowaliśmy Ecosporta, to jedyne co można się było o nim dowiedzieć w necie, to to, że jest brzydki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2018, 21:40   #54
Terminator007

Imię: Jacek
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat

Fakt jest faktem że widzę ich już parę więcej na ulicach mojego miasta :-) I to w ładnych kolorach, dzisiaj widziałem tego złoto-czarnego a i cały bordowy się trafił. Zewnętrznie prezentuje się bardzo ładnie ( w szczególności po myjce ) więc na pewno Ford znajdzie więcej nabywców tym bardziej że słabiej wyposażone modele można kupić za ok 70 do 80 tys. Każdy kupuje to co chce i lubi więc nie powinno się krytykować. Jak zobaczyłem wczoraj nabytek mojej koleżanki z pracy to się załamałem ( Kia Sportage czarna ). W środku bieda a na zewnątrz smutek... A jej się podoba i nikt tego nie zmieni więc nie ma co słuchać innych a jedynie swojego głosu wewnętrznego :-) Nie ma auta idealnego bo mam znajomych, którzy mogą kupić każde auto bez najmniejszego problemu a oni zmieniają, kombinują bo jedno to to a drugie to... Jeden z nich ma 5 aut na każdy rodzaj jazdy i tylko nimi szpanuje co mnie nie rajcuje akurat :-) Ja już się przyzwyczaiłem do swojego Ecosporcika i zintegrowałem się z nim już. Jedno co mnie tylko trochę denerwuje to lekkie przesuwanie się fotela kierowcy z prawej do lewej strony podczas dynamicznej jazdy na zakręcie. Tak czuję że ok 1cm fotel mi się wtedy pod wpływem przeciążenia lekko przesuwa na bok i na pewno sprawdzę to w serwisie podczas przeglądu. Reszta na razie jest ok.
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania