Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-01-2019, 09:51   #11
MuM1980
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Witam, żeby nie zakładać nowego tematu, to spróbuję się podpiąć tutaj.
Poszukuję Mondeo MK4 i chciałbym sprawdzić te dwa modele:
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...id_at=81181989
ZS 8364X
WF0EXXGBBECE50576
26.09.2012

lub ten:
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6BALJU.html
ZS 294HW
VIN: WF0GXXGBBGCE43539
31.08.2012

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś więcej o tym egzemplarzach ?
Dziękuję i pozdrawiam

Bump:

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 10:58   #12
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Cytat:
Napisał MuM1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WF0GXXGBBGCE43539
To jest holender Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i oczywiscie po cofce..
198.500km mial 07/2017 na aukcji w Holandii.
Miesiac pozniej wystawiony w DE z przebiegiem 188.000km hahah
A teraz? a to juz najstarsi indianie nie wiedza..

Dodatkowo auto bylo sprzedawane jako pofirmowe na aukcji! Natomiast w DE juz bylo tylko brutto u pana turka w Berlinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps. byc moze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jednak ci go poleci, bo cos marudzil wczoraj ze wszystko negujemy i odrzucamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 17396484.jpg (119.8 KB, 22 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 17813852.jpg (107.9 KB, 47 wyświetleń)
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK

Ostatnio edytowane przez slawek-kali ; 15-01-2019 o 11:14
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 11:46   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Ps. byc moze ...
Sławku, dobrze wiesz, że generalnie "nie polecam z D"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak na poważnie - nigdy nie czepiam się Twoich informacji rzeczowych z zapisów aukcyjnych. Dla mnie np. każda manipulacja przebiegiem dyskwalifikuje sprzedającego. Dożywotnio.

Wkurzają mnie jedynie padające w tym dziale arbitralne zdania typu "każdy amerykanin to ulep", "wszystkie są robione w stodole", "poskładali go z 3", "nie ma innych niż owinięte wokół słupa" itd, itp.

Jak czytasz, to znakomicie wiesz, że brak tu jest innych opinii. A powinny być nie głównie OPINIE a INFORMACJE! I to zazwyczaj jest u Ciebie, choć w przypadku amerykanów bywa i z tym różnie...

Aby nie być gołosłownym co się kupuje - tu masz Edga, którego parę dni temu kupiłem dla siebie.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszytko, co zdemontowano przy oględzinach z tyłu mam wrzucone do wnętrza. Oczywiście będę maił trochę problemów, bo nie umyli tych zdemontowanych części przed wrzuceniem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powiedz mi - co z takim samochodem można zrobić "nie tak" a by nie był sensowną opcją do zakupu - gdybym go chciał sprzedawać?
Większość moich znajomych sprowadza auta tylko w takim stanie. Dają się sensownie naprawić i nie trzeba przy tym robić żadnych szpagatów. I do tego NIGDY NIE TRZEBA IM COFAĆ PRZEBIEGU.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 15-01-2019 o 11:49
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 12:13   #14
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Kupowanie dla siebie, a od handlarza juz PL to jest jednak spora roznica.
Dobrze wiesz, ze te samochody potrafia byc jeszcze w stanach "przygotowane" do fotek, a rynek opanowaly zorganizowane grupy z Europy wschodniej..

No i nie wolno zapominac, ze te samochody z kontenerow trzeba jaoks przywrocic do zycia, a do tego potrzeba czesci?!..
Zgadnij skad mozna czesci zalatwic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niestety tak to sie nakreca..

Konczac, ja osobiscie nie wypowiadam sie wiecej na temat samochodow zza wody, nie interesuja mnie.
A inni? moze zazdroszcza nie wiem.. spytac trzeba ich.

Pozdrawiam i zycze zadowolenia z Edge Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 13:48   #15
MuM1980
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest holender Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i oczywiscie po cofce..
198.500km mial 07/2017 na aukcji w Holandii.
Miesiac pozniej wystawiony w DE z przebiegiem 188.000km hahah
A teraz? a to juz najstarsi indianie nie wiedza..
Dziękuję za pomoc. Masakra, akurat z tym kombi wiązałem wielkie nadzieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy o tym drugim mogę uzyskać jakieś info ?
ZS 8364X
WF0EXXGBBECE50576
26.09.2012

Bump:
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 15:58   #16
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Cytat:
Napisał MuM1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy o tym drugim mogę uzyskać jakieś info ?
ZS 8364X
WF0EXXGBBECE50576
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 18:35   #17
majkii
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Mondeo MK4 2.0 tdci weryfikacja

Jest opcja sprawdzenia dokladnej historii przebiegu - płacąc smsem ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ew. czy jest jakas dobra dusza , która mi pomoże w tym? PW
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.