Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-03-2009, 15:50   #11
feniu
ford::advanced
 
Avatar feniu
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 411
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Goodyear F1 Asymetryczna, polecana opona. Zakładam ją w 225/45/17 na ten sezon to się zobaczy...

feniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 18:24   #12
graczyk77
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-02-2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 63
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Ja pociskam na tym :
205/55/16 MICHELIN 91V ENERGY SAVER
__________________
był MONDEO MK2 '98 1,8 115KM
jest MONDEO MK3 '04 2,0 TDCi 130KM

CB: TTI 880
antena: SIRIO ML 145
graczyk77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 18:33   #13
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

wiaterek napisz jak sie spawa rozwiązała, bo komunikat na tej stronie to jest jedna wielka ściema powinniście być poinformowani wcześniej ze prowadza testy, jak masz screeny i emaile to nie ma problemu z wygraniem sprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 18:43   #14
Axel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 15
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Ja polecam Continental Premium Contact 2.

Najlepsze opony jakie do tej pory miałem, wg. mnie zdecydowanie lepsze od Dunlopów Sp Sport 01, które miałem wcześniej.
Axel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 21:18   #15
wiaterek
ford::beginner
 
Avatar wiaterek
 
Zarejestrowany: 19-05-2008
Skąd: Warszawa
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał franczesko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiaterek napisz jak sie spawa rozwiązała, bo komunikat na tej stronie to jest jedna wielka ściema powinniście być poinformowani wcześniej ze prowadza testy, jak masz screeny i emaile to nie ma problemu z wygraniem sprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawa wygląda następująco:
Zamówiłem kilka kompletów opon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na wszystkie zamówienia mam potwierdzenie poprzez e-mail (jak i również screeny)
Moim znajomi z pracy zamówili dokładnie tak samo.
Także nazbierało się zamówień.
Dzisiejszego popołudnia dostaliśmy maila z anulowaniem zamówienia (powoływali się na pewien punkt regulaminu). My zamawiając opony, zrobiliśmy screeny praktycznie wszystkiego. Regulamin ze screenu jest inny niż ten, który znajduje się aktualnie na stronie (i to na ten regulamin powoływali się w mailu odnośnie anulowania zamówienia - wg mnie totalna amatorszczyzna, ja mam wyraźnie napisane potwierdzenie zamówienia)
Mamy screeny oferty (opony za 1pln jak i za 300pln), mamy screeny szczegóły zamówienia (w tej chwili logując się na swój nick nie mam nic - żadnego info o jakimkolwiek zamówieniu, nawet zwykłej informacji o anulowaniu zamówienia - więc tutaj już popełnili błąd - ja mam screeny że jest zupełnie inaczej - moje dane jak i znajomych są ok, zresztą mamy na wszystko e-mail)
Sprawa zatacza o komedię. Tak się zastanawiam czy właściciel jest w ogóle poinformowany o tym fakcie.
Wszyscy razem zamówiliśmy znacząco ilość opon.
Wysłałem maila o ewentualnym polubownym załatwieniu sprawy. Narazie zero odzewu. Jeżeli tak dalej będzie, kierujemy sprawę dalej (aktualnie szukam prawnika)
Wg nas sprawa jest oczywista. Ja zamówiłem kilka kompletów w ramach przedpłaty, kilka za pobraniem. Moi znajomi zrobili tak samo (większość za pobraniem)


p.s. A zaczeło się od zwykłego wyszukiwania w google.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wiaterek ; 12-03-2009 o 08:38
wiaterek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 21:24   #16
memaka
ford::average
 
Avatar memaka
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-03-2008
Skąd: Polkowice
Model: Ford Mondeo MK V
Silnik: 2.0 TDCI/ 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 125
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam NOKIAN H od zeszłego roku, troche kosztowały ale przyczepność na mokrej nawierzchni 6/6 tak samo jak odprowadzanie wody! Kiedy wybierałem te nokiany miałem jeszcze na uwadze dunlop fast response. Jednak ze względu właśnie na najlepsze odprowadzanie wody z pośród innych opon wybrałem nokiany(taki klimat mamy).
Cześć
Jak tam z głośnością w czasie jazdy na tych oponach?
Pozdrowienia
memaka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 21:30   #17
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Witam!
Czy opony o indeks większy będą miały jakiś negatywny skutek??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamiast H to V. A co tam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 22:58   #18
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Nie będą miały. Ale w większosc przypadków te z indeksem V są droższe, choc niezawsze. Zależy jak szybko jeżdzisz
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 08:07   #19
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał Przemo1903 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie będą miały. Ale w większosc przypadków te z indeksem V są droższe, choc niezawsze. Zależy jak szybko jeżdzisz
No właśnie kurcze, te co mnie interesują, z indeksem V są tańsze od H o 20zł. Niby nic, a w dodatku mogą być cichsze...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 10:11   #20
maryanpl
ford::average
 
Avatar maryanpl
 
Zarejestrowany: 24-03-2008
Skąd: Przemyśl/Sanok
Model: Ford Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 59
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Ja jeżdżę na Dunlop SP Sport Fastresponse i są rzeczywiście lepsze od wcześniejszego modelu Dunlop Sport z którego również korzystałem. Myślę, że to dobry wybór w porównaniu do ceny.
__________________
Miało być dobrze, a wyszło jak zawsze
Było Mondeo MkI, teraz jest Mondeo MKIII, a problemy jak były tak są dalej
maryanpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.