Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-01-2020, 18:51   #1
Fugeo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-01-2019
Model: Mondeo MK IV
Silnik: Diesel 2.2 200 KM
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Przesyłanie dźwięku z telefonu/pendrive - jak najprościej?

Cześć

Jak najszybciej a jednocześnie w miarę tanio przesłać dźwięk z telefonu/pendrive do radia (ford 6000cd) w aucie.

Zainwestować w jakiś transmiter typu xiaomi roidmi 2s czy adapter aux bluetooth z tym, że wtedy nie ma możliwości podłączenia pendrive bo takiego adaptera nie znalazłem.

Fugeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2020, 19:42   #2
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Przesyłanie dźwięku z telefonu/pendrive - jak najprościej?

W FF mk2 używałem transmitera Xblitz X300 PRO. Ładnie działał i nie wnosił zakłóceń. Z telefonem łączył się po bt, ma porty USB więc pena też podłączysz.
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2020, 20:21   #3
Fugeo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-01-2019
Model: Mondeo MK IV
Silnik: Diesel 2.2 200 KM
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: Przesyłanie dźwięku z telefonu/pendrive - jak najprościej?

Miałem styczność z kilkoma transmiterami fm może trochę z niższej półki niż ten który podajesz i szału nie było szczególnie w ich żywotności.
A kabel aux podpięty w wejście w aucie i pod telefon umożliwi odtwarzanie muzyki z youtube?
Fugeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2020, 07:41   #4
Przemerus
ford::average
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 16-08-2017
Skąd: Poznań
Model: FOCUS MK2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 102
Domyślnie Odp: Przesyłanie dźwięku z telefonu/pendrive - jak najprościej?

Myślę że przez AUX odtwozysz muzę z Youtube. Napiszę tylko, że połączenie przez AUX to mega średnia jakoś dźwięku. U mnie po podłączeniu tel Note 9 pod AUX dźwięk potrafił wydobywać się z głośników po jednej stronie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Przemerus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2020, 14:31   #5
umiarkowany
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2017
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2010
Postów: 132
Domyślnie Odp: Przesyłanie dźwięku z telefonu/pendrive - jak najprościej?

Cytat:
Napisał Przemerus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę że przez AUX odtwozysz muzę z Youtube. Napiszę tylko, że połączenie przez AUX to mega średnia jakoś dźwięku. U mnie po podłączeniu tel Note 9 pod AUX dźwięk potrafił wydobywać się z głośników po jednej stronie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Myślę że musisz mieć coś uszkodzone, może przewód, może gniazdo wyjściowe w telefonie, ew. gniazdo wejściowe lub coś na drodze radio-gniazdo.
U mnie gra dobrze, lepiej niż po BT pod AUX.
Kwestia jakości to już temat dosyć złożony, zależy od jakości transmisji, sprzętu z ktorego odtwarzasz itd., ale wedlug moich doświadczeń to przewód daje najlepszy efekt, nie biorąc pod uwagę plyt CD, bo wbudowany odtwarzacz będzie lepszy.
Pozatym nowe/aktualne odtwarzacze/telefony są cichsze.
Mi nalepiej służył iRiver Serii H. ale teraz już nie chce mi się na niego zgrywać muzyki skoro mogę podłączyć telefon ze Spotify. Dźwięk gorszy niż na iRiverze ale wygoda większa.
Pozatym prawda jest taka, że muzyką rozkoszuje się w domu, w samochodzie dochodzi tyle innych dzwieków, że o delektowaniu się dźwiękiem nie ma mowy, poprostu słucham muzyki.

Ostatnio edytowane przez umiarkowany ; 24-01-2020 o 18:15
umiarkowany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2020, 20:09   #6
Przemerus
ford::average
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 16-08-2017
Skąd: Poznań
Model: FOCUS MK2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 102
Domyślnie Odp: Przesyłanie dźwięku z telefonu/pendrive - jak najprościej?

Cytat:
Napisał umiarkowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę że musisz mieć coś uszkodzone, może przewód, może gniazdo wyjściowe w telefonie, ew. gniazdo wejściowe lub coś na drodze radio-gniazdo.
U mnie gra dobrze, lepiej niż po BT pod AUX.
Kwestia jakości to już temat dosyć złożony, zależy od jakości transmisji, sprzętu z ktorego odtwarzasz itd., ale wedlug moich doświadczeń to przewód daje najlepszy efekt, nie biorąc pod uwagę plyt CD, bo wbudowany odtwarzacz będzie lepszy.
Pozatym nowe/aktualne odtwarzacze/telefony są cichsze.
Mi nalepiej służył iRiver Serii H. ale teraz już nie chce mi się na niego zgrywać muzyki skoro mogę podłączyć telefon ze Spotify. Dźwięk gorszy niż na iRiverze ale wygoda większa.
Pozatym prawda jest taka, że muzyką rozkoszuje się w domu, w samochodzie dochodzi tyle innych dzwieków, że o delektowaniu się dźwiękiem nie ma mowy, poprostu słucham muzyki.
Myślę że nic nie jest uszkodzone. A nawet jeśli to i tak z tej opcji nie korzystam.

Skoro to ma być na szybko i tanio to w grę wchodzi tylko transmiter.

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
Przemerus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.