Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-11-2017, 12:25   #1
fordwro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-06-2013
Model: Focus / Grand C-MAX
Silnik: 1.6 / 1.5
Rocznik: 2008 / 2015
Postów: 3
Domyślnie Bagażnik na dach THULE Wingbar 962 + Rapid System 754 + Kit 1635

Witam,

Czy ktoś może zamontował coś takiego i mógłby podzielić się spostrzeżeniami?
Nie mam relingów i specjalnie innej alternatywy nie widzę.
Z góry dziękuję za wszelkie uwagi.

fordwro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2017, 15:22   #2
radekrk1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-05-2015
Model: C-MAX/ KA
Silnik: 1.5/ 1.2
Rocznik: 2015
Postów: 13
Domyślnie Odp: Bagażnik na dach THULE Wingbar 962 + Rapid System 754 + Kit 1635

Nie wiem co cie interesuje? Mam taki zestaw z uchwytem na narty z TAURUSA, ja jestem zadowolony mocowanie solidne, poziom szumu trochę wzrasta ale nie jest uciążliwy, w miejsce styku z lakierem przyklejam folię bezbarwną na wszelki wypadek.
radekrk1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2017, 22:49   #3
klikklak
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-07-2012
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 70
Domyślnie Odp: Bagażnik na dach THULE Wingbar 962 + Rapid System 754 + Kit 1635

Mam taki zestaw + box Thule Touring L w c-maxie z 2011r. Przy jeździe bez boxa czy nart nie słychać że coś jest na dachu. Przynajmniej tak do 140km/h. Z boxem jest właściwie podobnie.
Niestety auto robi się dość wysokie więc odpadają wszystkie podziemne czy piętrowe parkingi.
Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego zestawy tym bardziej, że wystarczy zmienić kit i można przerzucić bagażnik na inne autko. Wszystko jest wykonane bardzo starannie i dokładnie przemyślane. Jak to u Thula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klikklak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2017, 12:40   #4
fordwro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-06-2013
Model: Focus / Grand C-MAX
Silnik: 1.6 / 1.5
Rocznik: 2008 / 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Bagażnik na dach THULE Wingbar 962 + Rapid System 754 + Kit 1635

Dzięki za informacje. Faktycznie nie za bardzo napisałem co mnie szczególnie interesuje. Na filmach i zdjęciach widziałem tylko mocowanie do wersji z klasycznymi drzwiami. Tam jest wtedy uszczelka drzwi i jakoś to po zamknięciu drzwi wygląda. Ale już w wersji z drzwiami przesuwanymi to miejsca miedzy krawędzią dachu a drzwiami jest strasznie mało i zastanawiam się jak tam się te blachy mieszczą. Może moglibyście wstawić zdjęcie? Pomysł z przyklejeniem czegoś do osłonięcia lakieru całkiem słuszny, ja myślałem żeby wkleić coś do wewnętrznej strony blaszek od kita. A cała zabawa zmierza do przewożenia na dachu 4 rowerów.
fordwro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2017, 19:17   #5
klikklak
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-07-2012
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 70
Domyślnie Odp: Bagażnik na dach THULE Wingbar 962 + Rapid System 754 + Kit 1635

Miałem podobne obawy, ale zaręczam że wszystko pasuje bez najmniejszych problemów. Niestety zdjęć nie zrobię bo bagażnik ściągnięty i czeka na sezon narciarski. Co do podklejania to pewnie można tylko pytanie po co? Od wielu lat korzystam z bagażników thula i jeszcze nigdy nic nie porysowałem. Natomiast w kwestii przewożenia rowerów na dachu c-maxa grand to mnie to przerosło. Przy moich ledwie 170cm wzrostu było to zadanie na tyle męczące że odpuściłem ten sposób.Gdybym dziś miał wybrać sposób przewożenia rowerów to tylko na haku. Niestety trzeba ten hak mieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klikklak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.