Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2019, 17:48   #1741
lupek102
ford::beginner
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 11-01-2016
Model: Fiesta MK8
Silnik: 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 14
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To po co naciskasz?
Mówi się "OK google" bez naciskania czegokolwiek - bo to ten komunikat aktywuje googlowe VC...
U mnie w aucie podczas działania AA przycisk na kierownicy również aktywuje asystenta google, tak samo jak zwrot "ok google".

lupek102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 21:31   #1742
Cibor12
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 05-03-2013
Skąd: Warszawa/Serock
Model: Focus
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1999
Postów: 33
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał lupek102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie w aucie podczas działania AA przycisk na kierownicy również aktywuje asystenta google, tak samo jak zwrot "ok google".
Problem rozwiązałem. Kiedyś wyłączyłem usługę Google w androidzie. Włączyłem i rano zobaczę czy działa. Podejrzewam że tak, jak na tel zaczęło działać.
Cibor12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 21:33   #1743
jacekcrv
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-09-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Focus,Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI, 2.2 TDCI
Rocznik: 2011, 2011
Postów: 131
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Mam pytanie odnośnie kompilacji Sync3. Obecnie mam kompilację: 18025. Czy są jakieś zauważalne zmiany w kolejnych kompilacjach, warto aktualizować do np: 18261 ?
jacekcrv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 21:37   #1744
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał jacekcrv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy są jakieś zauważalne zmiany w kolejnych kompilacjach, warto aktualizować do np: 18261 ?
Nie nie ma żadnych widocznych = możesz odpuścić
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 21:48   #1745
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie nie ma żadnych widocznych = możesz odpuścić
Dla jednych dopiero zauważalne zmiany są motywacją do instalacji lub aktualizacji, a dla innych wystarczy poprawa błędów w kodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 21:51   #1746
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] no Robert masz rację . Jak mi działa wszystko dobrze to nic nie zmieniam . Ale jak juz coś nowego jest w sofcie "namacalnego" to zmieniam .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 21:58   #1747
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał robo007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...dla innych wystarczy poprawa błędów w kodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sytuacja jest trochę bardziej złożona...
"Produkcyjnie" (z fabryk) nadal wychodzi wersja 18025 (wytworzona na początku kwietnia 2018 ). Wersja 18261 istnieje od końca września 2018 i na razie "nie weszła do fabryk" - a przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
Jest to znaczące albo nie - możemy sobie zgadywać...

Jeśli ja "rwałbym się" do doradzania/odradzania "odpuszczenia" to pewnie puścił bym diff na wersji 18025 i 18261 i spróbował określić na czym polegają różnice pomiędzy tymi kompilacjami. Daje to wtedy jakieś przesłanki do określonego doradzania. A tak to takie sobie "gadanie"...
Specjalistą od tworzenia takich diff'ów jest Paweł @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i można go poprosić o jakieś nakreślenie zauważonych różnic.
Jak będzie mi się jutro chciało posiedzieć te 2-3 godzinki to też takiego diffa mogę spróbować wygenerować i powiedzieć coś sensownego a nie odczucia...
Ja ze swojej strony jestem jednak zwolennikiem rozpowszechniania tego co nowsze - czyli trochę ten Twój tok myślenia z cytatu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 19-01-2019 o 22:05
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 22:08   #1748
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

No i to jest bardzo dobra odpowiedź. Ja osobiście lubię beta testy (aczkolwiek trudno to nazwać testami). A szkoda bo na pewno chętnych by nie brakowało i swoje spostrzeżenia chętnie by wysyłali
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 10:17   #1749
poLuz
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2008
Skąd: Łódź
Model: S-MAX ST-Line
Silnik: 2.0 EcoBlue 190km AWD A8
Rocznik: 2018
Postów: 54
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Produkcyjnie" (z fabryk) nadal wychodzi wersja 18025 (wytworzona na początku kwietnia 2018 ).
nie wszystkie, u mnie 09.2018 i jest wersja 18124

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poLuz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 10:28   #1750
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał poLuz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie 09.2018 i jest wersja 18124
Tadeusz pisał o starszych modelach sync3 3.0.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.