Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-01-2017, 10:54   #431
Szymon_Zy
ford::advanced
 
Avatar Szymon_Zy
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 27-02-2016
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2013
Postów: 431
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Popieram w całej rozciągłości fordy to po prostu tańsze autka za przyzwoite pieniądze. Tracą na wartości bardzo szybko dlatego młodą używkę warto kupić. A co do KIA to traci wolniej - ma dobrą opinię, a co za tym idzie klientów. Choć rekordzista to skoda.
Nie czarujmy się forda ludzie wybierają jak ich na coś lepszego nie stać.

PS. W leonie mam na tylnej kanapie ok 10 cm więcej miejsca na nogi z tyłu, auto znacznie krótsze - tu się inżynierowie z forda podłożyli na całej linii.

__________________
Passat B1 -> Audi 80 B4 ABT -> Leon 1P BSE - Focus III 1.6 TDCI
Szymon_Zy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 11:15   #432
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,366
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Ale np. w Leonie nie powiesz ładnie w komendach głosowych "Wybierz Zdzisław Zawicki komórka". Są plusy i minusy.. Zawsze patrzę z przykrością na tych narzekających na słabe rozpoznawanie mowy. Ostatnio któryś na youtubie właśnie zabłysnął, że mu "wybieranie głosowe" nie łapie co on mówi. Z resztą co trzecia recenzja na youtubie auta które ma taką funkcję stara się tą funkcję ośmieszyć. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do Focusa z BT+VC+USB.. Podobno w Syncu to nie działało za dobrze.

Ale jak już ktoś wspomniał wcześniej, wątek plug&play nie służy do dyskusji jakim autem jest Focus. Może można moda poprosić żeby przeniósł to do osobnego tematu?
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 12:45   #433
Szymon_Zy
ford::advanced
 
Avatar Szymon_Zy
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 27-02-2016
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2013
Postów: 431
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

A w Focusie Sync 1 muszę powiedzieć "Phone Call Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" - auto młodsze o 6 lat l0l
__________________
Passat B1 -> Audi 80 B4 ABT -> Leon 1P BSE - Focus III 1.6 TDCI
Szymon_Zy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 14:37   #434
jurant89
ford::beginner
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: dabrowa gornicza
Model: Mk3
Silnik: 1.6 TiVct 125KM
Rocznik: 2016
Postów: 40
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

byłem dzisiaj w ASO i gościu mi powiedział,ze te listwy ze strony chromowane.com.pl to straszna tandeta, lipnie to wygląda i odpadają.
Co wy o tym sadzicie??? jak to wygląda u was??? bo mi się wydaje,ze gościowi nie oplaca się robic skoro to kosztuje 269zl

Panowie mój wujek ma audi 80 która ma 28lat i nie ma rdzy. jest dużo miejsca. bmw, mercedesy beczki to wszystko kiedyś było robione z mysla żeby jezdzilo i tak jezdza do dzisiaj. to samo było z pralkami,odkurzaczami a teraz konczy się gwarancja i dziekuje trzeba nowe kupic.obrot gospodarki musi być nie mogą sobie pozwolić na kolejna 20letnia dziure, a nawiasem mowiac miałem hyundai i30 i jazda nim meczyla. Macie racje fordy mogly by być tansze, ale co zrobić jak ktoś chce nowego forda musi zaplacic.
skoda vw seat audi to każdy kto miał ten wie, ze biora olej. i sposoruja rozne kanaly na yt i nic zlego nie powiedzą na Vag

Ostatnio edytowane przez jurant89 ; 31-01-2017 o 14:40
jurant89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 14:44   #435
pjetrucha
ford::advanced
 
Avatar pjetrucha
 
Zarejestrowany: 05-12-2013
Model: Focus
Silnik: 1.6 EB 150 KM
Rocznik: 2014
Postów: 469
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Listwy mam już od 3 lat i ani drgna. Nie wiem też co ma na myśli mówiąc że lipnie to wygląda skoro są wzorowane i wyglądają jak fabryczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli tak jakby pojechał bardziej po projektantach Forda niż po listwach.
Z resztą czego oczekujesz po "gościach z ASO". Słowo "gość" tutaj akurat dobrze pasuje...
Kup i spróbuj. Przecież jeśli uznasz że tandeta to odsprzedasz. Kasa relatywnie nie duża patrząc chociażby na to ile trzeba rocznie wydać na benzynę.
pjetrucha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 14:44   #436
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Z punktu ASO wszystko co jest nie od nich to tandeta i wyrzucone pieniadze w błoto. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 18:05   #437
spenser696969
ford::advanced
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 16-11-2014
Skąd: SOCHACZEW
Model: Focus mk3
Silnik: 1,6 TDCI z DPF
Rocznik: 2011
Postów: 307
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Zgodzę się z przedmówcą że listwy są ok. ja już mam 2 rok i trzymają się bardzo mocno, oczywiście przed montażem trzeba porządnie odtłuścić i proponowałbym to robić w ciepłym garażu bądź poczekać aż na dworze będzie ze 20°C bo klej z taśmy dwustronnej dobrze połączy. Jeszcze nie spotkałem się z opinią u znajomych że tandetnie to wygląda, wręcz przeciwnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Po zakupie auta pierwsze co zrobiłem, to zamówiłem listwy+przyciemniłem o 50% szybki auto dużo lepiej wygląda
spenser696969 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2017, 12:10   #438
irekhoop
ford::beginner
 
Imię: Irek
Zarejestrowany: 13-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: FOCUS III
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał groszekbmx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy halogeny dolne również działają na zasadzie plug nad play czy potrzebuje coś modyfikować?
Dolaczam sie do pytania Kolegi. Ktos montowal od podstaw i chcialby podzielic sie swoja wiedza i doswiadczeniem. Mam je juz wlozone w zderzak, tylko jeszcze nie zagladalem czy wiazki sa podlaczone ( taki kupilem) jesli nie sa czy ktos napisze co i jak i oczywiscie jeszcze wymiana przelacznika na pulpicie czy sprawnie idzie wyciagnac stary wlacznik i zamontowac nowy?
irekhoop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2017, 12:13   #439
PREZES98
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-04-2016
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Witam, przepraszam jeśli już było ale nie mogę znaleźć, wersja ambiente ff3, czy różni się wiązką świateł od wersji trend? problem polega na tym że pod lewą lampą w wersji trend są podobno dwie wolne kostki z czego jedna jest od wiązki zderzaka w którą są wpinane czujniki i przednie światła przeciwmgielne, a w moim samochodzie nie mogę ich odnaleźć, chciałbym dołożyć takowe światła i nie wiem do końca jak to rozwiązać.
PREZES98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2017, 17:07   #440
groszekbmx
ford::average
 
Avatar groszekbmx
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-06-2015
Skąd: Warszawa
Model: S- max
Silnik: 2.0 190km 440nm
Rocznik: 2017
Postów: 93
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Koledzy poszukuje kogoś kto zainstaluje nawigację, sync 2. Najchętniej Warszawa.
groszekbmx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , focus , mk3 , oświetlenie , wyposażenie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.