Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-05-2004, 14:51   #1
goral
ford::advanced
 
Avatar goral
 
Zarejestrowany: 31-01-2004
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo MKII
Silnik: 1.6 16V + LPG STAG300
Rocznik: 1997
Postów: 283
Domyślnie 96% ZADOWOLONYCH KLIENTOW

Taki oto, dumny napis wisi na wejsciu do Euromobilu w Bielsku - Białej. W ten paitek miałem okazje sprawdzić prawdziwość tego hasła ... i wiecie co ... nie zawiodłem sie !!!

Euromobil, do niedawna był jednym z kilkudziesięciu ASO Forda. Jakość usług, niepowiem była wtedy równie wysoka .. a ceny niestety tez. Euromobil postanowil jednak wyjsc z pod loga Ford'a stając się niezalężnym serwisem, przy salonie Nissana. W tej chwili naprawiaja tam wszystkie marki.

A przyczyna , która przyciągnęła mnie do serwisu ... byla dosyc prosta - przebieg mondka i związane z tym niemale rzeczy ( i nie tanie do wymiany). Chodziło przede wszytski o wymiane paska rozrzadu i nieszczesne przeguby. W normalnym serwisie chcieli za to wszytsko prawie 3 tys zl !!!! ... a w Euromobilu ... juz na wstepie, gdu umaiwalem sie na konkretny termin, spotkala mnie mila niespodzianka ... gdy jakze uprzejmy pan , powiedział ze całosc naprawy zamknie sie w kwocie 2 000 zł.

Pojechalem na umowiony termin. Wymiana miala trwac 6 godzin, tak wiec po 6 godzinach wrocielem ciekawy efektow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Znowu uprzejmy pan .. powiedzial , ze wwszytsko jest juz wymienione, ale .. gdy wymieniali rozrzad, zauwazyli ,ze uszczelniacz korbowodu .. wyglada nienajlepiej ... . NIestety mnie wtedy nie bylo na miejscu i nie moglem zdecydowac o jego wyminaie, dlatego on sam postanowil to wymienic .... i uwaga teraz .... NA KOSZT SERWISU !!! ... heh .. jak to uslyszlem to sie zastanawialem gdzie ja jestem ...
Na koniec ... jeszcze kolejna niespodzianka ... kazde auto po naprawie jedzie na myjnie ( tez na koszt serwisu) ... no bajka po poprostu bajka .

A teraz krotkie podsumowanie :
Mondeo '97
- pasek rozrzadu (komplet naprawczy)
- przeguby (lewy i prawy)
- uszczelniacz korbowodu
- robocizna
(oczywiscie wszytskie czesci oryginalne)
razem : 2011 zł !!!!
dodatkowo : 12 miesiecy gwarancji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widac ..ze w normlanych ASO .. to Ford Polska chyba dyktuje ceny ..:/

Pozdrawiam .. i zycze wszytskim .. zeby kazdy w swoim miescie znalazl taki oto serwis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrawiam.

Uwaga! Administratorzy forum nie udzielają porad technicznych przez PW!
goral jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2004, 14:59   #2
Pzy
ford::professional
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: W-wa
Postów: 1,487
Domyślnie

No... na poważniejszą naprawę to opłacałoby się tam nawet "ekstra" pojechać...
A w Ursyn Car w Warszawie nieśmiertelnie wisi na tablicy "43 % klientów jest zadowolonych z serwisu" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie ma co - ta liczba robi wrażenie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo MkIII 2.0 TDDi sedan Ghia
...
moja przygoda z Fordem już się skończyła...
jednak miło wspominam wspólne chwile z moim Mondkiem
i 120.000 km, które wspólnie przemierzyliśmy...
Pzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2005, 10:03   #3
roman311
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-09-2004
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2012
Postów: 68
Domyślnie

No to gratuluje znalezienia dobrego serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A co do ilosci zadowolonych klientow to w ASO Multexim tez tak pisze a chrzania wszystko rownoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zeby wymienili cos na swoj koszt
roman311 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2005, 12:12   #4
michu-6
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-06-2005
Postów: 272
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pzy
No... na poważniejszą naprawę to opłacałoby się tam nawet "ekstra" pojechać...
A w Ursyn Car w Warszawie nieśmiertelnie wisi na tablicy "43 % klientów jest zadowolonych z serwisu" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie ma co - ta liczba robi wrażenie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wniosek z tego prosty co robi pozostałe 57 %

Pozdrawiam

PS Mam w moich okolicach 2 małe nieautoryzowane serwisy bardziej warsztaty i to o czym pisał gorol jest u nich normą faktem jest że czas oczekiwania na naprawę dochodzi do 24 h ale patrząc po kolejce nie dziwię się a ceny przystępne i informacja o stanie rzetelna ( uprzedzają co w jakim czasie należy zrobić )
__________________
Szerokości na drodze
michu-6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.