Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-08-2012, 17:46   #1
prycek
ford::amateur
 
Imię: T
Zarejestrowany: 02-08-2012
Model: Focus MkI
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 6
Domyślnie Klima przestała chłodzić po wizycie u mechanika.

Witam.
Mam Focusa rocznik 99, klima manualna, wersja Ghia. Trochę ponad tydzień temu robiłem serwis klimatyzacji, nabicie, odgrzybianie, wymiana filtra itp. Gość z serwisu powiedział, że klima jest szczelna, dokręcił zawór i wszystko było ok, klima chłodziła, pojechałem trzy dni później w trasę i w samochodzie było chłodno i przyjemnie. Kilka dni później, dokładnie wczoraj, pojechałem do innego mechanika na wymianę oleju silnikowego, końcówek łączników drążków stabilizatora z przodu i poprosiłem żeby wymienił mi bezpiecznik od centralnego zamka bo nie działa i nawet klapa bagażnika nie działa przy otwieraniu z wewnątrz. Niestety nie udało mu się dostać do bezpiecznika od centralnego zamka, który jest prawdopodobnie na tylnej ścianie skrzynki bezpieczników, więc usterki nie usunął. Mówił natomiast że sprawdzał wszystkie bezpieczniki, pewnie chodziło o te z przodu. Niemniej jednak, dzisiaj podczas wypadu do Łodzi załączyłem klimę, ale ona w ogóle nie chłodziła. Powietrze było takie same jak przy wyłączonej klimie mimo tego że podczas włączania widzę delikatny skok obrotów na obrotomierzu jak to miało miejsce wcześniej. Czy nie chłodząca klima ma jakiś związek z bezpiecznikami przy których grzebał ten drugi mechanik?

prycek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
klimatyzacja focus



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.