Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-11-2020, 14:41   #1
matti2817
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Gdańsk
Model: mk3
Silnik: 1.6tdci
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Cześć,
kupiłem sprowadzany z niemiec Focus z 2014, 200k przebiegu, i teraz wpatrzyłem się w coś takiego:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

łaczenia od strony bagażnika, też tam macie w swoich modelach?

btw Jak ogladałem to z przodu miał prawie nowe tarcze i klocki, a jak mi odstawiał właściciel z komisu(tablic nie miał) bo też robił mi od razu przeglad, to okazało się że podmienił tarcze i klocki na bardziej zużyte, jestem tego pewien Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stad moje watpliwosci, bo wiem z przodu były lakierowane jedne drzwi, a moze coś więcej ukryte jest.

matti2817 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 16:13   #2
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,974
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Cytat:
Napisał matti2817 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

łaczenia od strony bagażnika, też tam macie w swoich modelach?
Lakier uciekl tez tak mam
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 16:50   #3
gregor75
ford::professional
 
Imię: gregor
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: Oława
Model: focus mk3/fiesta mk6
Silnik: 2.0 tdci 140km/1.3 70km
Rocznik: 2014/2008
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Cytat:
Napisał matti2817 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to okazało się że podmienił tarcze i klocki na bardziej zużyte, jestem tego pewien
tutaj już Cię chyba trochę poniosło
__________________
pozdrowionka
gregor75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 17:01   #4
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Dlaczego?

Skoro ma podstawy tak twierdzić to odkryto nowy poziom patologii sprzedawców.

Koła potrafiły już w cudowny sposób zestarzeć się od czasu oglądania do odbioru.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 18:06   #5
matti2817
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Gdańsk
Model: mk3
Silnik: 1.6tdci
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Dzięki za odpowiedzi.

Tarcze jakie ogladałem, widac na obrzeżu nie ma oznak zużycia, sprawdzałem palcem i widzialem i sie dziwilem że nówki, klocki też nówki
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dzień 2:
w środku nawet jest rdza, i widać zuzycie duże, klocki też mniejsze
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
matti2817 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 19:20   #6
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,337
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Witam

Tarcze na drugi dzień to te same

Poczytaj co to jest korozja powierzchniowa tarcz hamulcowych - jest to normalne zjawisko => podczas jazdy wystarczy lekkie przyhamowanie i ta "korozja" zniknie


Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlaczego?

Skoro ma podstawy tak twierdzić to odkryto nowy poziom patologii sprzedawców.

[...]
albo pisze bez znajomości zagadnienia

Kiedyś ja i kolega Edmun mieliśmy podobny dylemat => wydawalo nam się, że trójkątne wloty powietrza były całe błyszczące,
a po odbiorze z serwisu - dolna połowa była matowa => od razu podejrzenie podmianki - okazało się, że to nasz błąd,
po trójkąty w wersji Titanium takie właśnie są

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 14-11-2020 o 19:23
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 19:26   #7
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

ok, tym razem przewrażliwienie kupującego

widać że tarcza ta sama
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 21:15   #8
matti2817
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Gdańsk
Model: mk3
Silnik: 1.6tdci
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Łaczenie blach z tyłu jak powinno wygladać orginalne

Temat tarczy zamknięty, odpuściłem sobie już dawno, nie będę ciągnąć tematu bo szkoda czasu.

Mi nie chodziło o powierzchowną rdzę na powierzchni tarczy, a rdzę w środku tarczy (taki element wizualny różny). Zdjęcia do porównania krawędzie na okręgu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Najważniejsze to jak oglądałem to dotykałem jeszcze krawędzie na okręgu tarczy, a na drugi dzień już tam była wyczuwalna różnica, między czasie innych samochodów nie oglądałem, więc nic nie pomieszało mi się.
- albo w opisie że tempomat jest a go nie ma,
- opony z 2020, nawet zdjecie było a okazuje się podczas oglądania: jedna opona z 2020, 2017, 2018 a czwartej juz nie pamiętam
- mówi wszystkie dokumenty są, serwisowany w ASO a książki serwisowej brak, w domu zorientowałem się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jakies 3 faktury i okresowe badania z gwarancji i jakies zbędne papiery
- podpisałem pełnomocnictwo, ale na druku innym niż ten taki oficjalny, a okazje się że nie on robił to w moim imieniu a jakas pani z urzędu, dla niej niby dałem pełnomocnictwo, i tamtego dokumentu nie podpiswyałem, podpis został sfałszowany
- pisze że niby potrzebny do US do zapłącenia jest moj dochód za 2018 ? ? ?
- pytam o właścicieli ile w niemczech a ten że jeden, a później przyglądam się w dowodzie (wczesniej nie widziałem) to było dwóch: pierwszy firma Hertz wypożyczalnia samochodów przez 1.5roku a później inny właściciel
- jadę oglądać samochód co był na komisie a on podjeżdża bez dokumentów, jak decyduje się to musi po umowe do domu jechać z niemiec, niby auto sprowadzone 3tyg temu ( a było 4tyg temu) a na umowie jest data kupna niby tydzień wcześniej (po prostu uzupełniona na potrzeby),

Teraz sobie odpuściłem, przepadło, bo miałem takie wątpliwości czy na pewno dobrze że wziąłem to auto. Tak mi sie wydaje że mogli sie znac ten moj mechanik co miałem go z polecenia bo okazało sie, że też zajmuje sie sprowdzaniem aut, a tam za duzo mi nie pomógł, więcej ja sam więcej jakis niedociągnieć znalazłem, on tylko miernikiem przeszedł, nic sensownego nie powiedzial więcej, a troche zniechęcał aby jechać ogladac kolejne, może mu sie nie chciało

Temat zamykam, dzięki

btw chciałem oglądać jedno auto w Nidzicy, po tel że niby wszystko spoko.
Kolegi pytam a już go znał: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i jego historia: pojechał oglądać i30 niby prywatna osoba a na placu 30 aut, stan opłąkany, sprzęgło do wymiany a on ściemnia że tak wysoko łapie albo "takie ze oszukiwal ze przywiozl go dopier 2 dni temu" "a wtedy granice byly zamkniete, ten moj kumpel tez wozil to wiedzial"
Po prostu różne są osoby

Ostatnio edytowane przez matti2817 ; 14-11-2020 o 21:22
matti2817 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.