Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2020, 08:30   #111
przeeemek
ford::advanced
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 16-05-2009
Model: Ford C-Max I lift
Silnik: 1.6 TDCI 80kw
Rocznik: 200?
Postów: 203
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie, tylko krzyżyki #
Dzięki za info. W sumie to by mnie interesowało.

Ewentualnie włączenie RDS, a jest możliwość, że da się włączyć elmem bez aktualizacji?

przeeemek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 08:33   #112
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

zależy jak stary masz soft, w tych starych się nie da bez aktualizacji, jak masz ori z 2009 to na 99% się nie da, trzeba zaktualizować
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 13:52   #113
przeeemek
ford::advanced
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 16-05-2009
Model: Ford C-Max I lift
Silnik: 1.6 TDCI 80kw
Rocznik: 200?
Postów: 203
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zależy jak stary masz soft, w tych starych się nie da bez aktualizacji, jak masz ori z 2009 to na 99% się nie da, trzeba zaktualizować
Mam wersję 0303. Podczas testu zauważyłem zieloną strzałkę w górę i sprężynkę. Druga to pewnie grzanie świec. A ta strzałka?

Duże ryzyko uwalenia licznika jest? Pewnie można się zabezpieczyć na wszelki wypadek jakoś.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przeeemek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 14:08   #114
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,427
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Cytat:
Napisał przeeemek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zieloną strzałkę w górę
shift up indicator
Cytat:
Napisał przeeemek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Duże ryzyko uwalenia licznika jest? Pewnie można się zabezpieczyć na wszelki wypadek jakoś.
Jednym udaje się zawsze innym nie, wczoraj np. nie udało się (opis na forum).
Ciężko zgadywać, co masz, co umiesz i co wybierzesz w programie.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 14:17   #115
przeeemek
ford::advanced
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 16-05-2009
Model: Ford C-Max I lift
Silnik: 1.6 TDCI 80kw
Rocznik: 200?
Postów: 203
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Dziękuję za odpowiedź. Pytam na zapas, gdybym się zdecydował, bo do takich rzeczy zawsze podchodzę z ostrożnością. A skoro kupiłem kabel, to czemu go nie wykorzystać :-).

Mam Viakena, tempomat aktywowałem, ale też trochę to potrwało, bo robiłem pierwszy raz i kabel nie chciał współpracować.
przeeemek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 14:34   #116
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Aktualizacja daje ford Eco mode, wcześniejszą rezerwę paliwa i realniejsze wskazywanie temp silnika

Zielona strzałka jest zapalana na podstawie info ze sterownika silnika - w ff2 potrafią to tylko econetic i dw10c w kugach
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 14:43   #117
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dw10c w kugach
mit, ja mam 2009 dw10 i strzałka chodzi jak malina, zarówno w małych jak i dużych zegarach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za to w s-maxie dw10 za chinskiego boga nie udało mi się jej zmusić do działania...
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 14:54   #118
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam 2009 dw10 i strzałka chodzi jak malina
surprise surprise Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w s-maxie dw10 za chinskiego boga nie udało
w polifcie działa, ale jej uzyteczności jest .... kilka osób chciało się już jej pozbyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 22:10   #119
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

kiedyś miałem zastępczaka na dni kilka - mk4 polift biedanium z małymi czerwonymi zegarami i faktycznie to był jakiś dramat, co chwila ta informacja o zmianie biegu zasłaniała pół ekranu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w takiej kudze dyskretnie to rozwiązali, chociaż jak zmieniłem zegary i strzałka z zielonej zmieniła się w czerwoną to miałem chwilę zawahania... ale już przywykłem, nie drażni tak

o takie zegary jak kolega ma wyżej to fajne są, duży wyświetlacz, strzałka zielona... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2020, 11:11   #120
Waldekpoznan
ford::average
 
Imię: Waldemar
Zarejestrowany: 01-11-2017
Skąd: Poznań
Model: C max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie Odp: Wymiana liczników i programowanie immo

Witam.Mam mały problem.Aktualizowałem znajomemu zegary wszystko działa ale na wyłaczonym silniku (zapłon włączony) nie pokazuje że są otwarte drzwi.Pokazuje tylko klape tył ale po odpaleniu silnika wszystko działa.Coś sie uwaliło?
Waldekpoznan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
c-max , licznik , zegary


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.