Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-06-2021, 12:55   #41
zawartek
ford::amateur
 
Imię: Jędrzej
Zarejestrowany: 30-03-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Panowie , nie chcę oceniać waszej pomocy, Schemat do Focusa jest zaj... tylko szukanie w ponad 132 stronach pdf to trochę przeginka.
Zadam Pytanie.
Czy ktoś po prostu nie ma zdjęcia BCMA ze zwykłym rozpisem pinów dla auta z 3 drutami i gdzie konkretnie się wpiąć.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zawartek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2021, 09:57   #42
kooHan
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 01-08-2021
Skąd: Giżycko
Model: Ford Escape
Silnik: 1,5 ecoboost 182 km
Rocznik: 2019
Postów: 3
Domyślnie Wtyczka od lamp

Witam . Muszę wymienić lampy tylne z amerykańca . I teraz pytanie brzmi czy jak zamówię lampy europejskie czy wtyczka pasuje czy trzeba coś przerabiać Escape 2019r
kooHan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2021, 18:01   #43
shreck
ford::amateur
 
Imię: Emil
Zarejestrowany: 09-04-2020
Skąd: Poznan
Model: ESCAPE
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Wtyczka pasuje.
Pytanie co z kierunkami i stopem?

Bump: BCM C2280B pin 3 i pin 6
shreck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2021, 20:01   #44
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Cytat:
Napisał Adaml1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie byloby lepiej tak zrobic ale na tych czerwonych lampach wyglada znacznie lepuej. Takie moje zdanie. Dokladnie doszlem juz do tego ze za duży prad. Po odłączeniu jednego ze stopów pozostale dwa działaja bez zarzutu. Jutro zamontuje przekaźnik i powinno działac. Dzieki za sugestie
Też nie psułem Escape światłami od Kugi To jakby z pinczera zrobił dobermana .
Pociągnąłem kable do kierunków i przeciwmgielnych i kierunki mam tam gdzie były wsteczne a wsteczne i przeciwmgielne w zderzaku i jest git.
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 19:00   #45
Milosz_wwl
ford::amateur
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 02-08-2021
Skąd: Wołomin
Model: Escape
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 3
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Podpowie ktoś gdzie zmienia się lampy na eu w ucds?
Milosz_wwl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 20:30   #46
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Cytat:
Napisał Milosz_wwl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... w ucds?
Direct config BCM -> BCM configuration data. Resztę widać "gołym okiem". Wystarczy umiejętność czytania.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2021, 20:08   #47
Moskit33
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-09-2018
Skąd: Warszawa
Model: Ford escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 29
Domyślnie Odp: Escape 2019 rok jak zrobic tylne lampy na europe

Cytat:
Napisał Adaml1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam escape z 2019 roku. Auto ma całe czerwone klosze lamp. Na jednej żarówce jest pozycja, stop oraz kierunkowskaz. Co zrobic by niewymieniac lamp a wszystko grało. Dodaje zdjecie lampy i wiązki
Witam i jak rozwiązałeś problem?
Moskit33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2021, 21:20   #48
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Escape 2019 rok jak zrobic tylne lampy na europe

Cytat:
Napisał Moskit33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... jak rozwiązałeś problem?
Tego problemu tu się nie "rozwiązują" a jedynie "klajstrują" albo (bardziej eufemistycznie...) "zamiatają pod dywan"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4 posty wyżej kolejny Kolega "pomysłowy Dobromir" (ten zresztą "szczególnie dumny i broniący swego świetnego pomysłu"...)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] opisał, że - jak połowa "racjonalizatorów" - wsadził żółte ledy w światła cofania/przeciwmgielne i zrobił "kierunki"...
On przecież nie będzie jechał za swoim autem i te "oczojebne" ledy nie jemu będą świdrowały oczy aż do mózgu... Widziałem takie auta "na żywo" i wiem co mówię...
Druga połowa "racjonalizatorów" zostawia kierunek w czerwonym kloszu, "kombinując" z kolorem leda "by kierunek świecił trochę podobnie do żółtego"...

Pomysły, że "głowa odpada"... Tak jakby ten Escape 2019 wart był 2.500zł i te kila stówek na porządne zrobienie tylnych lamp "rozwalało budżet" przeróbki na EU... Ręce opadają.

"Rozwiązanie problemu" to Kolega widzi na zdjęciu Esape 2019, który zrobiłem dla mojej córki.
Auta z "pomysłami na zostawienie na siłę czerwonych tylnych lamp USA" to są auta do udziału w "festiwalu wieś-tuningu"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW - "obwódka" to czerwone światło postojowe, jedynie aparat w telefonie "wyciągnął" żółty kolor z tego światła.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20191127_131107.jpg (83.2 KB, 138 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 09-08-2021 o 21:37
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2021, 05:50   #49
Moskit33
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-09-2018
Skąd: Warszawa
Model: Ford escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 29
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Powiem Ci tedi że bardzo ładnie to wygląda a powiesz mi jaki koszt jest takiej przyjemności ? Z góry dziekuję
Moskit33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2022, 15:32   #50
michus
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-12-2011
Skąd: Września
Model: Fusion
Silnik: 2.2
Rocznik: 2020
Postów: 84
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Cytat:
Napisał Kulllach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktoś wie gdzie dokładnie się wpiąć, aby pociągnąć kable do kierunkowskazów z tyłu? Ford Escape 2019
podtrzymuję prośbę, która kostka w BCM to opisana jak niżej aby podpiąć kierunkowskazy

BCM C2280B pin 3 i pin 6

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

dzięki
michus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.