Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2021, 13:45   #1
KozakOn
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-01-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 1
Cool Fabryczne radio SYNC 3 SONY

Cześć forumowicze !

Czy ktoś mógłby mi opisać czym różni się fabryczne radio SYNC 3 od SYNC 3 w wersji SONY w Mondku MK5

Czy w ogóle system się czymkolwiek różni czy zmiana jest jedynie kosmetyczna w wyglądzie panelu i różni się głośnikami?

Niestety internet o tym milczy albo nie potrafię znaleźć żadnej informacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ewentualnie czy w nagłośnieniu zwykłym, a SONY jest duża różnica w jakości dziwięku?

Z góry dzięki za odpowiedź.

KozakOn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2021, 15:43   #2
peju
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk5 Titanium sedan
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 131
Domyślnie Odp: Fabryczne radio SYNC 3 SONY

Moim zdaniem żadnej różnicy nie ma w dźwięku. Mam to sony a w służbowym miałem zwykłe radio więc dla mnie to tylko różnica w logo. Sam panel sony dla mnie wygląda bardzo biednie, stylem z lat 90-tych. To już ten standardowy nowocześniej się prezentuje choć to też stylistyczne arcydzieło nie jest. System sony chyba jednak posiada własne, dedykowane głośniki i poza tym jest to furtka do innych modyfikacji jak np Active Noise Control znany z Vignale - ale tu już muszą się wypowiedzieć koledzy.
peju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , mondeo mk5


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.