Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2014, 20:24   #11
robstefan
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 12-02-2013
Skąd: Zamosc
Model: ford focus 3
Silnik: 125
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Cytat:
Napisał Krzysztof2507 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj "Trasz",

Jakich szczegółów potrzebujesz? Czy te poniższe będą wystarczające?

Pracuję w Salonie Forda. W naszej ofercie oprócz samochodów nowych mamy również auta używane z pewnych źródeł, sprawne technicznie, tak aby nowy właściciel nie inwestował w nie po tygodniu, auta z gwarancją od 6 miesięcy do 1 roku. Jeśli ktoś z forumowiczów planuje zakup auta nowego i używanego, to proszę o kontakt na forum (wiadomość prywatna lub inna forma) + opis jakiego modelu Forda szukamy, a ja 1. doradzę najlepiej jak umiem, którą wersję, silnik i opcje wybrać, żeby kolega z forum "miło mnie wspominał" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 2. zaproponuję mam nadzieję atrakcyjną ofertę, pomimo, że cena może być wyższa niż w innym Salonie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo nie zawsze cena jest najważniejsza, ale sposób dochodzenia do niej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i ostateczna oferta kompleksowej transakcji . Jak na razie forumowicze, którzy już kupili za moim pośrednictwem swoje Fordy są zadowoleni i z oferty cenowej i pomocy, więc nadal będę się starał, aby kolejne osoby, były również zadowolone. 3. Mogę zaproponować transakcję zakupu nowego auta i pozostawienie używanego „w rozliczeniu” na dobrych warunkach cenowych odkupu auta używanego. 4. Mogę pomóc w sprzedaży auta używanego poprzez jego odkup, jak ktoś chce szybko sprzedać i rozumie, że są ceny wywoławcze z allegro / otomoto.pl i ceny transakcyjne, które monitoruje EUROTAX. 5. Pomogę w serwisie jeśli będzie to z moje strony możliwe.

Nie jestem w stanie zaproponować ceny „z kosmosu”, jaką czasami klienci otrzymują w innych salonach ponieważ oferty, te są z zastosowaniem „triku niskiej piłki”, gdzie Klient otrzymuje niską cenę, ale płaci drożej „w obowiązkowym kredycie / leasingu” i ostatecznie wychodzi drożej. Natomiast ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby w miarę moich możliwości zaproponować coś, aby przekonać forumowicza do skorzystania z mojej oferty, bo jak napisałem powyżej, niska cena, to tylko część transakcji zakupu nowego samochodu.

Jeśli mogę udzielić jeszcze dodatkowych informacji, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Krzysztof
Witam czy moglbys podac swoj email.

robstefan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2015, 19:11   #12
Kokosoweclio
ford::beginner
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 17-08-2013
Skąd: Chełm
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 T 150/206
Rocznik: 2013
Postów: 26
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

A czy ktoś z osób tutaj udzielających może mi przedstawić ofertę na Forda Ka, ma być jak najtaniej, czyli mogą być trzy drzwi i motor 1,2 czy cos takiego. Miłym dodatkiem byłaby klima. Pozdrawiam
__________________
Było: renault 19, clio, megane II, suzuki gs
Jest: Ford Focus i Suzuki Bandit
Kokosoweclio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2015, 16:36   #13
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Cytat:
Napisał Kokosoweclio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Forda Ka, ma być jak najtaniej, czyli mogą być trzy drzwi
W Fordzie Ka ilość drzwi nie podlega negocjacji.
__________________
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2015, 18:30   #14
Kokosoweclio
ford::beginner
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 17-08-2013
Skąd: Chełm
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 T 150/206
Rocznik: 2013
Postów: 26
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. he, mea culpa, chodziło mi o podkreślenie znaczenia słowa tanio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki za trafną uwagę
__________________
Było: renault 19, clio, megane II, suzuki gs
Jest: Ford Focus i Suzuki Bandit
Kokosoweclio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2015, 13:44   #15
tgrzebien
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 27-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.5 EB 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Witam,
jestem zainteresowany kupnem Forda Focusa kombi (interesuje mnie bardziej wersja przed liftem, ale ostatecznie może być i polift) z silnikiem benzynowym 1.6 125KM lub 1.5/1.6 ecobost 150KM.
Samochód powinien mieć:
- elektryczne szyby przód tył
- elektryczne lusterka (miło by było jakby były ogrzewany i składane elektrycznie, ale nie koniecznie)
- czujniki parkowania
- podgrzewana przednia szyba mile widziana
- automatyczna klimatyzacja
- sterowanie radiem z kierownicy
- mile widziany tempomat
Samochód może być również salonowy lub z jazd próbnych.

Jest może tutaj na forum jakiś pracownik z Forda i mógłby zaoferować jakąś konkurencyjną cenę?
tgrzebien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2015, 13:16   #16
DocD
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-07-2015
Skąd: Łódź
Model: Focus MK II Silver X
Silnik: 1,6 (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Witam.

Poszukuje Forda Focusa Mk II (hatchback lub kombi) min, 2008r z silnikiem PB 1.6 100 lub (lepiej) 115KM

Potrzebuje:
- komputer pokładowy
- ABS, ESP
- Poduszki x4 (x6 mile widziane)
- elektryczne szyby przód (tył mile widziane)
- elektryczne lusterka podgrzewane
- przednia szyba podgrzewana
- klimatyzacja ręczna (climatronic w ostatecznosci)


Mile widziane (ale bez tego przeżyje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :

- czujnik parkowania
- tempomat

Mam na to max 23k. Niestety moja 20-letnia mazda właśnie (nagle) skończyła żywot i tylko tyle na chwile obecną mogę przeznaczyć na auto. Wiem, że takie mogę kupić od "niemca", ale wole jednak z polskiego salonu.


Znajdzie się coś?


Pozdrawiam.
DocD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2015, 09:12   #17
keiw
FCP member
 
Avatar keiw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2013
Skąd: Szczecin
Model: C-Max 2016 Titanium
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Cytat:
Napisał tgrzebien Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...

Jest może tutaj na forum jakiś pracownik z Forda i mógłby zaoferować jakąś konkurencyjną cenę?
Ja planuję zakup nowego C-Max - wątek:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jeśli jest tu jeszcze jakiś sprzedawca i miałby dobrą ofertę, to proszę o kontakt na PM.
keiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2015, 11:52   #18
kubaB
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 23-01-2005
Skąd: mazowieckie
Model: Focus 5d., Trend + opcje
Silnik: 1,6 TI-VCT, 105 KM
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Będę w najbliższym czasie kupować Galaxy. Z chęcią nawiążę kontakt ze sprzedawcami, którzy by mi przygotowali dobrą ofertę. Szczegóły odnośnie konfiguracji, o której myślę wysłałbym już mailem.
kubaB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2015, 14:58   #19
keiw
FCP member
 
Avatar keiw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2013
Skąd: Szczecin
Model: C-Max 2016 Titanium
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Sprzedawcy albo tu nie zaglądają, albo nie są zainteresowani taką formą kontaktu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
keiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2015, 19:55   #20
kubaB
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 23-01-2005
Skąd: mazowieckie
Model: Focus 5d., Trend + opcje
Silnik: 1,6 TI-VCT, 105 KM
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , na to wygląda, a w sumie to trochę dziwne. Logiczne wydaje się, że jak ktoś przymierza się do zakupu samochodu, to również sprawdza teraz grupy dyskusyjne poświęcone marce/modelowi... A jak transakcja przebiegnie sprawnie, to zawsze na forum gdzieś można to nagłośnić. Gdy kupowałem Subaru w 2007 roku, to na forum można było porozmawiać i z dealerem i z importerem.
__________________
Kiedyś: Foczka I '04,
Dzisiaj: C4 II Grand Picasso '15 + Foczka III '16
kubaB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.