Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2016, 18:09   #21
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: silnik 1.6 TDCi czy 1.8 TDCi

hmm na 10 letnie auto 180 tyś to dużo? Nie wydaję mi się biorąc pod uwagę ,ze za granicą robi się rocznie po 25-40 tyś rocznie tylko każdy polak myśli ,że 180 to jest dużo wiec jeżdżą z kręconymi przebiegami a w rzeczywistości to po 300-400 mają ;d Fakt jednak ,że podejrzane jest to ,że chce się koleś zamienić na inne zobaczyć może daleko nie ma jak coś nie pasuje to nie musi go brać , A cena i to wyposażenie to życzę powodzenia znaleść giha w tej cenie.

areik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2016, 20:26   #22
Pawełkrk
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-01-2016
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2003
Postów: 4
Domyślnie Odp: silnik 1.6 TDCi czy 1.8 TDCi

Cytat:
Napisał areik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm na 10 letnie auto 180 tyś to dużo? Nie wydaję mi się biorąc pod uwagę ,ze za granicą robi się rocznie po 25-40 tyś rocznie tylko każdy polak myśli ,że 180 to jest dużo wiec jeżdżą z kręconymi przebiegami a w rzeczywistości to po 300-400 mają ;d
Dla mnie to własnie podejrzane.... nie mówię, że nie realne ale gdyby miał taki przebieg w rzeczywistości i wszystko sprawne to raczej nikt nie pozbywałby się tego auta za wszelką cenę za takie pieniądze dlatego bardziej skłaniałbym się ku zakupie takiego auta:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pawełkrk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2016, 21:17   #23
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: silnik 1.6 TDCi czy 1.8 TDCi

no tak fajnie ,ze polski salon to historia przebiegu łatwa do sprawdzenia ;d bo w książce o ile posiada będzie wbite gdzie był serwisowany. na zdjeciach bardzo ładnie wygląda i przebieg realny ;d
areik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 16:36   #24
gege1
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Kraków
Model: focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: silnik 1.6 TDCi czy 1.8 TDCi

Cytat:
Napisał Pawełkrk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie to własnie podejrzane.... nie mówię, że nie realne ale gdyby miał taki przebieg w rzeczywistości i wszystko sprawne to raczej nikt nie pozbywałby się tego auta za wszelką cenę za takie pieniądze dlatego bardziej skłaniałbym się ku zakupie takiego auta:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Witam, oglądałem to auto. Nie malowane to miał chyba ze 3 elementy, reszta to szpachla, nawet na dachu. Ale fakt, wygląda super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
gege1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 22:07   #25
ciapas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-01-2016
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Focus CMAX 1.6 PB
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2006
Postów: 26
Domyślnie Odp: silnik 1.6 TDCi czy 1.8 TDCi

Witam Wszystkich. jestem nowym forumowiczem i liczę na Waszą pomoc. Co prawda przeczytałem posty i tematy dotyczące motorów w Ford Focus mk2 ale dalej ciężko mi wybrać. Przeglądam oferty ogłoszeń w pomorskim. Kilka pojazdów oglądałem odrzuciłem z różnych powodów ale na kilku się zatrzymałem i jakoś są nie potrafię podjąć decyzji czy warte to zachodu"
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
zadbany kilka otarć jak to auto używane ileś tam już lat. nie chciał odpalić od pierwszego na pych poszedł, długo stał ( koło miesiąca) i aku nie domagał. Nie wiem czy powinien odpalić czy nie ale po 3 kręceniach pchnęliśmy ruszyl i jechal już spoko bez smrodzenia dymienia i stukania.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Lakier stan idealny. Środek też ideał. jedyny problem jaki mi się uwidocznił to dziwnie działający pedał hamulca... tak jakby się przycianał podczas wciskania.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Lakier ok wgniotka na rogu pod lampą tylną bez rysy- do zaakceptowania, i jeden purchelek na błotniku ogólnie bez tragedii. wyposażenie ok. Nie miałem moliwości jazdy i odpalenia.
Pytanie czy te egzemplarze są warte uwagi? Auto ma być za tygodnia pracującego używane przez moją żonę na dojazdy do pracy ~15km w weekendy wypady za miasto po 70km.
ciapas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
1.8tdci , focus i , focus mk2



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.