Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-09-2017, 18:51   #281
arpo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: Łódź
Model: V40 CC AWD
Silnik: T5
Rocznik: 2013
Postów: 214
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał crashq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko si zastanawiam że skoro w polifcie sa dwie anteny to mogę kupić Sony z dab i normalnie da się podłączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Być może będziesz musiał tylko pokombinować ze złączem, bo nie wiem czy wtyk do DAB jest taki sam jak do "zwykłej" anteny. No i zależy też, czy radio będzie z przedlifta czy z polifta, bo "zwykłe" radio ma wtedy inne złącze i może okazać się potrzebny adapter.

arpo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2017, 19:02   #282
crashq
ford::beginner
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: ETM
Model: Mondeo MK4 HB
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2013
Postów: 28
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał arpo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Być może będziesz musiał tylko pokombinować ze złączem, bo nie wiem czy wtyk do DAB jest taki sam jak do "zwykłej" anteny. No i zależy też, czy radio będzie z przedlifta czy z polifta, bo "zwykłe" radio ma wtedy inne złącze i może okazać się potrzebny adapter.
No właśnie patrze, że każde radio z polifta ma dwie anteny, ale właśnie inne złącza do obu anten. Generalnie pewnie da się zastosować adapter. Jak patrze na ceny sony poliftowych to jest masakra. Polift kosztuje dwa razy tyle co przedlift, a to to samo radio tyle, że nowsze. Chyba, że czymś się jeszcze różni o czym nie wiem
crashq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2017, 19:09   #283
arpo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: Łódź
Model: V40 CC AWD
Silnik: T5
Rocznik: 2013
Postów: 214
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

To weź z przedlifta i dokup adapter ISO-fakra do anteny (do DAB będzie chyba fakra-SMB). Też nie sądzę, żeby technologia miała być w nim kosmicznie inna.
arpo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 16:51   #284
maciek20038
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-06-2011
Skąd: łódź
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Poliftowe obsłuży ci USB . I tu jest najważniejsza zmiana. Reszta to kosmetyka
maciek20038 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 20:51   #285
arpo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: Łódź
Model: V40 CC AWD
Silnik: T5
Rocznik: 2013
Postów: 214
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

A, widzisz, no właśnie. Zapomniałem o wsparciu dla modułów BT/USB. To może mniej istotne w tej chwili, ale jak w przyszłości się zamarzy, to już będzie gotowe.
arpo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2017, 21:22   #286
crashq
ford::beginner
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: ETM
Model: Mondeo MK4 HB
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2013
Postów: 28
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał maciek20038 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poliftowe obsłuży ci USB . I tu jest najważniejsza zmiana. Reszta to kosmetyka
Dzięki. Trafna uwaga. Choć cena modułów które obsługują USB do polifta jest wysoka to warto mieć tą furtkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał arpo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To weź z przedlifta i dokup adapter ISO-fakra do anteny (do DAB będzie chyba fakra-SMB). Też nie sądzę, żeby technologia miała być w nim kosmicznie inna.
Masz rację można to zrobić przelotkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem radio w dobrych pieniądzach bez kodu 6CD na oku, ale sprzedawca nie sprawdzał czy działa zmieniarka i czy czyta płyty, więc szkoda mojego czasu. Będę chyba szukał albo sprawdzonego 6CD bez możliwości podłączenia USB w przyszłości, albo polifta 1CD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
crashq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2017, 06:36   #287
maciek20038
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-06-2011
Skąd: łódź
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Brak kodu to żaden problem. Jest jeszcze jedna ważna różnica. W Sony poliftowych jest dużo lepszy tuner radiowy. U mnie miedzy starym a nowym była przepaść.
Ceny modułu miedzy usb a jego brakiem to 100-150 różnicy. Policz ile wydasz na płytyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maciek20038 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2017, 16:20   #288
crashq
ford::beginner
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: ETM
Model: Mondeo MK4 HB
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2013
Postów: 28
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Wróciłem do tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam pytanie. Do mondeo mk4 przedlift radio od focusa nie pasuje. Teraz pytanie czy do mk4 po lifcie pasuje radio poliftowe od s-max ? Albo poliftowe od focusa ? Mówie o radiach Sony MP3 z ciemnym pokrętłem głośności.
Sprawa nie jest taka oczywista jak w przedliftach, o ile tam jest podział KW2000 i GDDS, to w polifcie już tego podziału nie ma. Ktoś ma może informacje czy to zadziała ?
crashq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2017, 14:12   #289
maciek20038
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-06-2011
Skąd: łódź
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Ja mam załozone od smaxa do monedo mk 4 tyle ze do przedlifta. Ale nie sadzę aby to robiło jakąkolwiek róznice. Z tego co ja doczytałem to po liftach juz kazde radio pasuje. Problem był tylko taki ze te od focusa z KW nie gadały w mondeo
maciek20038 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2017, 14:45   #290
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,511
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał crashq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]
Mówie o radiach Sony MP3 z ciemnym pokrętłem głośności.
Sprawa nie jest taka oczywista jak w przedliftach, o ile tam jest podział KW2000 i GDDS, to w polifcie już tego podziału nie ma. Ktoś ma może informacje czy to zadziała ?
Witam

A czy przypadkiem Sony z czarnym pokrętłem, to nie wersja AUDIOPHILE?
Jeśli tak, to do takiego radia jest potrzebny osobny wzmacniacz
Ktoś na forum kupił takie radio i nie był w stanie go uruchomić, ze względu na brak wzmacniacza

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.