Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-04-2013, 10:20   #1
kicholone
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 15-03-2013
Skąd: Gdańsk
Model: S-MAX
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

cześć

Wiem, że już dużo było o serwisach i GODART na forum też już się przewija, ale mimo to pytam i będę wdzięczny za swieże info. Ktoś ma jakieś doświadczenia w ostatnim czasie z tym serwisem ?


Ostatnio edytowane przez kicholone ; 02-04-2013 o 11:27
kicholone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2013, 21:36   #2
kaczmimo
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-01-2013
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Hej,
także chcę się do nich wybrać jak już mój nabytek dojedzie do Polski. Chętnie wysłucham opinii.
Na swej stronie mają odnośnik do opinii na portalu trojmiasto.pl i co ciekawe są tam także opinie negatywne, niestety świeże. Czyli nie wstydzą się i są/byli pewni swojej jakości. Czy ostatnio coś się popsuło, czy też nadepnęli konkurencji na odcisk? Internet jest fajny i anonimowy do pewnego stopnia.
kaczmimo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2013, 11:51   #3
Grinch
ford::advanced
 
Avatar Grinch
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Gdynia
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 100KM Pb95
Rocznik: 2005
Postów: 357
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Powiem tak jestem z nich zadowolony ale.... robiłem wymianę łożyska lewego koła, łożyska półosi i wymianę uszczelniacza ze skrzyni na krótkiej osi. Okazało się, że przy demontażu długiej osi i wymianie łożyska, uszczelniacz na długiej osi zaczął puszczać. Wymienili go za pół ceny.
Kilka miesięcy później robiłem rozrząd. Teraz zauważyłem, że mam lekki wyciek oleju w okolicach obudowy rozrządu. Nie wiem jaka przyczyna ale wnioskuję, że coś znów nie tak zrobiono. Będę musiał do nich jechać aby to sprawdzili.

Będę miał do wymiany amortyzatory z przodu i się zastanawiam czy u nich robić.

Ostatnio edytowane przez Grinch ; 18-04-2013 o 11:54
Grinch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2013, 21:25   #4
kaczmimo
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-01-2013
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Grinch a masz jakieś inne pomysły gdzie by pojechać? Mi za przegląd s-max z wymianą olejów i filtrów zaśpiewali połowę tego co w ASO Gdynia.
kaczmimo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2013, 22:25   #5
Kristo___
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-10-2010
Skąd: Gdynia
Model: FOCUS II
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 21
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Witam,
z czystym sumieniem mogę polecić zakład Technologic na Pustkach Cisowskich. Wczoraj odebrałem od nich auto, normalnie rewelka, jestem bardzo zadowolony. Podejście do klienta no i ta wiedza, niesamowita sprawa, nie często spotyka się takich fachowców. Do tego wszystkiego miła Pani Karolina. Auto śmiga jak nowe i do tego cena jest ok.
Polecam !!!
Kristo___ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2013, 09:43   #6
Grinch
ford::advanced
 
Avatar Grinch
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Gdynia
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 100KM Pb95
Rocznik: 2005
Postów: 357
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Cytat:
Napisał kaczmimo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grinch a masz jakieś inne pomysły gdzie by pojechać? Mi za przegląd s-max z wymianą olejów i filtrów zaśpiewali połowę tego co w ASO Gdynia.
Witam,
niestety nie mam pojęcia. Wszyscy polecają co innego i tak na prawdę nie wiadomo. Plus dla GODART'a jest taki, że nie naciągają na wymianę tego co nie trzeba. Pod tym względem mogę spać spokojnie, mam jednak wątpliwości co do dbałości wykonania. Nie chce jednak zniechęcać nikogo - może miałem po prostu pecha.
Myślę, że przegląd z wymianą filtrów i olejów to nic skomplikowanego i spokojnie ci w Godarcie zrobią.
Grinch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2013, 08:26   #7
sajon
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

W Godart robiłem parę rzeczy, raczej pozytywnie, chociaż trzeba pilnować czy wszystko zrobione, bo jak mają dużo pracy to różnie bywa.
Mi pomogli ale mam daleko już teraz

No właśnie i jak tu wybrać coś solidnego?

Mały OT:
Mam do wymiany turbinę w foce 1.6TDCI :/, gdzie tu kuźwa jechać żeby zorbili porządnie wszystko, dokładnie :/

Byłem w Fort-Auto bo mi zaczeła foka gwizdać/lekko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyć.
Podjechałem w gadce wyszło że mam usunięty DPF i się zaczeło, że po co że że auto chodzi jak stara q itp, posłuchał Pan i stwierdził że to turbina i że mam duży wydatek i że moge się zabierać, odniosłem wrażenie że nie chce mu się tego robić, na zapytania czy się podejmie to On, że robi wszystko albo się nie zabiera... w sumie to racja jakiś powód że to padlo jest i trzeba to sprawdzić bo za parę km wymienię następną.

Może i specjalista ale podejścia do klienta brak.

Coś godnego polecenia w 3M i okolicy?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2013, 13:55   #8
evilsnake
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-04-2011
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Ja polecam ten warsztat robiłem u nich zaciski hamulcowe oraz wymieniałem olej w fordzie mondeo mk3. Kiedys przy dodawaniu gazu slychac bylo dziwny rezonans, połowa mechaników wymyślała od miski olejowej do napinaczy podajac kwoty naprawy z kosmosu. Dopiero w godart zdiagnozowano wibracje na przewodzie od intercoolera, od tamtej pory cisza- koszt zerowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
evilsnake jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2013, 23:01   #9
Tigerbart
ford::beginner
 
Avatar Tigerbart
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: ST220
Silnik: 3.0 V6 Duratec
Rocznik: 2005
Postów: 36
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Gdańsk Świętokrzyska 69 80-180 tam jest firma VMAX-ZONE. Pracuje tam nasz kolega z forum FEFK jako samodzielny mechanik. Znam go osobiście i jeśli ktoś potrzebuje skorzystać z usług warsztatu i dobrych cen - śmiało polecam. M.A.G. też tam robił swojego S-Maxa.
Tigerbart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 21:38   #10
transdan
ford::beginner
 
Avatar transdan
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 09-04-2011
Skąd: Gdańsk
Model: Ford focus Mk2 FL
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Robiłem u nich dwumasę z kompletnym sprzęgłem. Na podstawie rozmowy z właścicielem widać że mają fordy opanowane. Dodatkowo wymienili mi uszczelniacz wału i płyn hydrauliczny w komplecie - więc na plus. Sami wyczaili jakiś przedmuch powietrza na dolocie do turbiny i oczywiście po konsultacji ze mną wymienili uszczelkę - znowu plus. Co do jakości wykonania to nie wiem bo nie widać tego gołym okiem, natomiast luz na dwumasie czuć że znikł. Ale myślę że jak w każdym warsztacie (sam jestem serwisantem), jak nie ma za dużo roboty to autko przeglądnięte wzdłuż i wszerz, każda śrubka dokręcona, zaś gdy duży przemiał samochodów jest to i jakiejś śrubki zapomni się dokręcić, oby tej mniej ważnejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Generalnie polecam, ale uważam, że warto pilnować i sprawdzać za co płacimy
transdan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.