Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-05-2022, 08:42   #631
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Najlatwiejszym sposobem zaobserwowania problemow z aku, jest fakt ze "auto start-stop" coraz rzadziej gasi auto.
U mnie auto idealnie odpalalo, ale "auto start-stop" przestal gasić samochod calkowicie. I po miesiacu aku zdechlo.

jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2022, 09:21   #632
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,549
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Nie mam na pokładzie SS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zaraz po zakupie wymieniłem akumulator na nowy oryginalny (połowa 2016 roku), ponieważ 5 letni wówczas akumulator oddał ducha po 2 dniach od zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ten nowy już przeżył ten zamontowany w fabryce. Podłączę go pod ładowarkę, może potrzebuje doładowania "z zewnątrz" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze mam jeden problem, ale niezwiązany z tym tematem - po zmianie na 4 el. szyby nie działają mi kierunki w lusterkach podczas otwierania samochodu, już tłumaczę o co chodzi:

- klikam raz przycisk na pilocie (zamki się otwierają, kierunki przód tył migają, ale nie w lusterkach).
- kliknę na pilocie przycisk otwarcia ponownie (samochód już otwarty) i kierunki w lusterkach działają!

- jeśli najpierw otworzę klapę tylną pilotem i dopiero potem odrygluję zamki to kierunki w lusterkach migają od razu.

- podczas zamykania samochodu za każdym razem migają wszystkie kierunkowskazy.

- przed zmianą na 4 el. szyby działało to normalnie :/
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2022, 07:24   #633
fatall1ty
ford::average
 
Avatar fatall1ty
 
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: Internet
Model: Fusion
Silnik: 2.0EB + KME Nevo Sky Direct
Rocznik: 2016
Postów: 71
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Hej, sory, że odkopiuje temat, ale niedługo przypłynie do mnie auto z ameryki i chciałbym wgrać mu polskiego synca2 w wersji 3.10.
Zrobiłem research i znalazłem pliki Gen2v310build16180updatepackageEULangpack2 z autoinstallatorem od @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . W internecie przeczytałem, że paczka EA5T-14F497-CF, która się tam znajduje posiada już język polski, ale w nagłówku autoinstallatora są tylko takie kraje: (EU-Lang pack2 EN-GB_DE-DE_RU-RU). Jak to z tym jest? Będę miał język polski?
fatall1ty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2022, 19:47   #634
mali128
ford::amateur
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 24-06-2022
Skąd: Londyn
Model: kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Witam , zrobilem aktualizacje do 3.8 i wlaczylem nawigacje u kumpla. ma jezyk polski ale tylko menu. jak dograc polskiego lektora ?
mali128 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2022, 19:50   #635
_Przemek
ford::average
 
Avatar _Przemek
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 24-05-2020
Skąd: Łęczyca
Model: Fusion
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 59
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Oficjalnie nie ma lektora w Sync2. Są co prawda metody nieoficjalne. Napewno ktoś z forum ogrywa temat. Ma dostęp do takiego softu
_Przemek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2022, 21:23   #636
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Odezwij się do "ogarniacza" Leszcz w tym temacie.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2022, 22:45   #637
mali128
ford::amateur
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 24-06-2022
Skąd: Londyn
Model: kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Odezwij się do "ogarniacza" Leszcz w tym temacie.
Dzieki bede cos kombinowal i f10 jeszcze jakos ogarnac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mali128 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2022, 11:59   #638
mateusz259
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 30-09-2022
Skąd: Wrocław
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 4
Domyślnie SYNC 2 - problem z działaniem po próbie aktualizacji

Dzień dobry,

mam problem z moim SYNC 2 w Fordzie Escape 2013, miałem wersję 3.08 z nawigację i polskim menu. Przeprowadziłem aktualizację do wersji 3.10 EU (pobrana z forum), po której wystąpił problem z odwróconym dotykiem. Wykonałem reset (przytupując włącznik oraz wyszukiwanie stacji w prawo). Urządzenie się zrestartowało, dotyk działa ale są problemy:

1. W menu Entertainment wszystko zamrożone - nie mogę zmienić stacji, źródła - nic. W pasku po lewej stronie nawet nie mam wszystkich opcji np. USB
2. Pomyślałem, żeby ponownie wgrać oprogramowanie, ale nie wykrywa pendrive - tego samego, z którego wcześniej zainstalowałem oprogramowanie. Nawet po wejściu w ustawienia sytemu i próbie wywołania stamtąd aktualizacji pojawia się błąd o nie znalezionym pliku w katalogu root
3. Próba wykonania master reset nie działa - pojawia się okienko z informacją ze ustawienia są przywracane ale na tym się kończy i po jakimś czasie okienko znika

Bardzo proszę o pomoc / wskazówki do rozwiązani problemu.

Pozdrawiam
mateusz259 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2022, 17:32   #639
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: SYNC 2 - problem z działaniem po próbie aktualizacji

Cytat:
Napisał mateusz259 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Bardzo proszę o pomoc / wskazówki do rozwiązani problemu. ...
Zdalnie nic mądrego się tu nie wymyśli. Albo urządzenie "padło" w związku lub bez związku z wykonywanymi pracami, albo coś zostało źle zrobione...
Zapewne najprościej i najtaniej będzie wymienić to urządzenie na "pozostałość po ugrade na Sync3" Trzeba tylko poszukać info na forum jak ktoś się chwali "wymieniłem Sync2 na Sync3!" i pogadać z takim szczęśliwcem... Sync2 ma w takich sytuacjach "cenę złomu" - czyli max jakieś 200zł...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 30-09-2022 o 17:36
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2022, 18:58   #640
jaris
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: Brodnica
Model: mondeo mkV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 32
Domyślnie Moja navi gada po angielsku

Dziś odkryłem, że mimo iż sync2 pokazuje wszystko w języku polskim, to lektor jest angielski (auto z Niemiec). Nigdzie nie znalazłem opcji zmiany tego języka. Jest taka opcja?
__________________
Jari$
jaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.