Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-08-2010, 00:37   #31
_zulw007_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: ford galaxy
Silnik: 2.8 VR6
Rocznik: 1999
Postów: 15
Domyślnie Odp: z automatu na manual

już odpala i ma się dobrze jeszcze maska, przedni zderzak, lampy i koła no i można zrobić przejazdzke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

_zulw007_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2010, 22:11   #32
kieszinho10
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-08-2010
Skąd: wawa
Model: galaxy
Silnik: 2.8
Rocznik: 1997
Postów: 1
Domyślnie Odp: Problem po przeróbce z automatu na manual

Witam, mam podobny problem, przerobilem automat na manual ale nie mam takiej mocy, wydaje mi sie ze musze zmienic jakies kodowanie ale moj elektryk go nie zna a nie mozemy polapac sie na tej stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy moglby kos podpowiedziec co jest nie tak co zrobic jakie kodowanie ? (silnik 2,8 benzyna,lpg)
kieszinho10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2010, 00:36   #33
_zulw007_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: ford galaxy
Silnik: 2.8 VR6
Rocznik: 1999
Postów: 15
Domyślnie Odp: z automatu na manual

przed chwilą wyjechałem z garażu , jezdzi bez porównania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wkreca się dobrze biegi ładnie delikatnie wchodzą , redukcje tak samo , także mogę powiedzieć że przekładka udana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_zulw007_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2010, 11:17   #34
D245
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2007
Model: galaxy
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 1996
Postów: 491
Domyślnie Odp: Problem po przeróbce z automatu na manual

Cytat:
Napisał kieszinho10 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mam podobny problem, przerobilem automat na manual ale nie mam takiej mocy, wydaje mi sie ze musze zmienic jakies kodowanie ale moj elektryk go nie zna a nie mozemy polapac sie na tej stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy moglby kos podpowiedziec co jest nie tak co zrobic jakie kodowanie ? (silnik 2,8 benzyna,lpg)
Kodowanie nie ma nic do tego ,-na tej stronie to tylko kodowanie licznika aby dobrze pokazywal predkosc/spalanie mozna tez zmienic kodowanie sterownika silnika ale nie zwieksza to w zaden sposob mocy -automat ma tylko lekko podniesione obroty biegu jalowego , wiec jak jest slaby to szukaj jakis porozlaczanych przy przekladce zlacz, wezykow albo po prostu silnik juz padaka.
D245 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2010, 22:10   #35
_zulw007_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: ford galaxy
Silnik: 2.8 VR6
Rocznik: 1999
Postów: 15
Domyślnie Odp: Z automatu na manual. Ewentualne utrudnienia ?

a jak się przekodowywuje licznik bo mi pokazuje pocisniete sumy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_zulw007_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2010, 18:48   #36
stelmanek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-09-2010
Skąd: koło
Model: mondeo
Silnik: 1.8 16v
Rocznik: 94
Postów: 1
Domyślnie Odp: Z automatu na manual. Ewentualne utrudnienia ?

własnie "mechanik" mi przerobił automat na manual, przewod zmostkowal zeby rozrusznik kręcił ale nie chce palić, nie ma iskry, moduł i cewka podobno dobre, co może być przyczyną i jak go z tego wyleczycGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stelmanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
automat skrzynia , wymiana skrzyni , zmiana skrzyni



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.