Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2021, 21:34   #11
Lesheck
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 01-08-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Dawno mnie tu nie było ale czas powoli pożegnać moją czerwoną strzałę więc zacząłem poczytywać fora ponownie. Jeśli autor nie ma zbyt dużej presji czasowej to wkrótce będę sprzedawać moje Mondeo 1.5EB. Wrzesień 2016 z Bemo Motors Ruby Red Titanium + Business (LED + Navi) manual. Przebieg aktualnie 59K. Wszystkie przeglądy w Bemo, aktualna „gwarancja” 12. Nie wrzucam jeszcze ogłoszenia gdyż czekam na fakturę z EFL no i godnego następcę.

Lesheck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2021, 09:47   #12
Miczum.GTC
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-04-2015
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cóż lekką presję mam, bo swojego auta się pozbyłem i chciałbym już we wrześniu wozić dzieciaki swoim autem do przedszkola, a nie pożyczać od rodziny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli jednak wszystko pójdzie ok to jest szansa, że w ten weekend będę miał autko, choć wolę nie zapeszać.
Miczum.GTC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2021, 13:27   #13
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cytat:
Napisał Miczum.GTC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli jednak wszystko pójdzie ok to jest szansa, że w ten weekend będę miał autko, choć wolę nie zapeszać.
i jak zakup? udał się?
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2021, 22:18   #14
Miczum.GTC
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-04-2015
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzisiaj odebrałem autko, bo jak się okazało - w weekendy nie wykonują wydań aut, choć mają otwarte w soboty. Mondeo Kombi wersja Titanium z końca 2016, 48tys km najechane, silnik 1.5 EB w manualu. Magnetic Grey. Ma dynamiczne ledy, dostęp bezkluczykowy pakiet titanium bodajże i winter. Brakuje mi tylko kamery cofania, którą w kolejnych miesiącach postaram się może jakoś dołożyć, widziałem, że jest tu paru magików, co się tym zajmowali.
Ten tydzień zawalony ale jak będę miał chwilę czasu postaram się pochwalić w odpowiednim dziale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miczum.GTC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2021, 20:54   #15
Lesheck
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 01-08-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cytat:
Napisał Miczum.GTC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzisiaj odebrałem autko, bo jak się okazało - w weekendy nie wykonują wydań aut, choć mają otwarte w soboty. Mondeo Kombi wersja Titanium z końca 2016, 48tys km najechane, silnik 1.5 EB w manualu. Magnetic Grey.
Gratuluję zakupu. To już z perspektywy posiadacza Mondeo czy możesz zasugerować w jakim przedziale cenowym można realnie sprzedać takie Mondeo? Mam opcję oddania samochodu do salonu i zastanawiam się czy opłaca się powalczyć na wolnym rynku …
Lesheck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2021, 21:38   #16
Miczum.GTC
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-04-2015
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cytat:
Napisał Lesheck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratuluję zakupu. To już z perspektywy posiadacza Mondeo czy możesz zasugerować w jakim przedziale cenowym można realnie sprzedać takie Mondeo? Mam opcję oddania samochodu do salonu i zastanawiam się czy opłaca się powalczyć na wolnym rynku …
Szukałem auta od końca czerwca, generalnie na rynku bryndza, więc jak masz coś dobrze utrzymanego, z przyzwoitym wyposażeniem - znika szybko. Rocznik 2016 chodzi na otomoto zakresie 68-78tys max, ale pod warunkiem przyzwoicie wyposażonej wersji i przebiegu poniżej tych 90-100 tys. km i zadbanego auta. To cena wyjściowa, z doświadczenia z negocjacji w różnych przypadkach to było 2-4 tys. upustu od ceny początkowej. Zależy też jeszcze czy auto od os. prywatnej, bo dochodzi PCC.

Dobre, bezwypadkowe egzemplarze Titanium, z małym przebiegiem i w cenie 64-66 tys. znikały z ogłoszenia nawet po 2 godzinach, sam miałem takie przypadki. Przy wykupie w salonie, albo oddając auto w rozliczeniu - lekko licząc dostaniesz pewnie z 9-10 tys. mniej niż cena rynkowa, oni też chcą swoje zarobić. Ten egzemplarz co kupiłem - 14 tys różnicy pomiędzy kwotą wykupu, a tym co ja zapłaciłem i tu już po negocjacjach...
Miczum.GTC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2021, 22:00   #17
Lesheck
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 01-08-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cytat:
Napisał Miczum.GTC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobre, bezwypadkowe egzemplarze Titanium, z małym przebiegiem i w cenie 64-66 tys. znikały z ogłoszenia nawet po 2 godzinach, sam miałem takie przypadki. Przy wykupie w salonie, albo oddając auto w rozliczeniu - lekko licząc dostaniesz pewnie z 9-10 tys. mniej niż cena rynkowa, oni też chcą swoje zarobić. Ten egzemplarz co kupiłem - 14 tys różnicy pomiędzy kwotą wykupu, a tym co ja zapłaciłem i tu już po negocjacjach...
Dzięki wielkie za informacje. Szaleństwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No to będę jednak próbował wystawiać bo zaproponowano mi w salonie 58k, a wydaje mi się że auto zadbane i niewielki przebieg ….
Lesheck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2021, 22:46   #18
Miczum.GTC
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-04-2015
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cytat:
Napisał Lesheck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to będę jednak próbował wystawiać bo zaproponowano mi w salonie 58k, a wydaje mi się że auto zadbane i niewielki przebieg ….
Próbuj. Wiadomo, że to więcej zachodu, ale przy obecnym rynku - chyba jednak warto. W moim przypadku, jak tylko dostałem alert z Otomoto, zadzwoniłem do dilera, zaraz potem do pewnego rzeczoznawcy, żeby mi sprawdził to autko, bo nie uśmiechało mi się jechać 350km, żeby się rozczarować. Pierwsze jego pytanie było, czy zarezerwowałem sobie ten egzemplarz, bo może nie zdążyć go obejrzeć. Godzina minęła od pojawienia się tego auta w ogłoszeniu, do momentu, gdy je zdjęli na moją prośbę.
Miczum.GTC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2021, 23:00   #19
Lesheck
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 01-08-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Ocena 1.5 EB Titanium mały przebieg

Cytat:
Napisał Miczum.GTC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwsze jego pytanie było, czy zarezerwowałem sobie ten egzemplarz, bo może nie zdążyć go obejrzeć. Godzina minęła od pojawienia się tego auta w ogłoszeniu, do momentu, gdy je zdjęli na moją prośbę.
Nic tylko sprzedawać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W sumie w nowych jest to samo - place puste, dealerzy czekają na samochody zamówione w marcu / kwietniu. Zawsze brałem ze stocku bo nie chciałem czekać a teraz na pytanie sprzedawcy co pana interesuje odpowiadam a co w ogóle jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lesheck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.