Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-06-2019, 13:58   #71
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Jeśli masz Whatsapp to w prywatnej wiadomości zostawiłem ci numer
Jeśli jest to 20 pinów to źle podłączyłeś tx dwa ostatnie rzędy pinów powinny być puste przesuń tx o dwa piny a RX o trzy po przekątnej

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2019, 05:00   #72
2011
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 18-12-2018
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakie posiadasz MCU w tym radiu?
MTCE_XRC_v2.96a_2
2011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 09:57   #73
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Panowie, nie wiem jak u was, ale u mnie są zamienione klawisze nastepny-poprzedni utwór/stacja radiowa.
Ktoś może sprawdzić jak to u niego wygląda.

Mam rozkręcony samochód to bym mógł coś poprawić.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 10:11   #74
Yamahayzfr13
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 02-04-2019
Skąd: Szczecin
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 28
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Witam. Powiedzcie jak wypada jakość dźwięku z tych stacji multimedialnych w porównaniu np. radiem Sony albo nawigacja Blaupunkt FX?
Yamahayzfr13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 10:18   #75
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

OK
Zrobiłem, tam gdzie wybiera się CANBUS zrobiłem Swap key.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 19:43   #76
2011
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 18-12-2018
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Hej, mam pytanie, czy komuś po instalacju nie rozładowało akumulatora? Teraz kupiłem nowy Varta silver , ale też coś szybko napiecie spada, ponizej 12v w ciagu 3 dni...
2011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2019, 20:06   #77
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał 2011 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej, mam pytanie, czy komuś po instalacju nie rozładowało akumulatora? Teraz kupiłem nowy Varta silver , ale też coś szybko napiecie spada, ponizej 12v w ciagu 3 dni...
Czy masz ustawione na auto uśpienie?
Ja samochód na 2 tygodnie zostawiłem na lotnisku i samochód normalnie odpalił bez żadnych problemów. Fakt cały urlop zastanawiałem się czy odpali, bo właśnie zostawiłem na "auto" ale radio wylaczylo się gdy napięcie spadło do granicznej wartości.
Spróbuj zrobić aktualizacje MCU
Ale jeśli akumulator po trzech dniach ma 12v to jest normą ma 13.5 tylko podczas ładowania gdy wyłączysz silnik na Aku zostaje góra 12.5v

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 14-06-2019 o 20:08
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2019, 19:39   #78
gallego293
ford::amateur
 
Imię: JuanCar
Zarejestrowany: 18-06-2019
Skąd: España
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Witam dzień dobry, jestem Hiszpanem, mam model radia Erisin i chociaż można zobaczyć funkcje na ekranie Convers +, nie można zobaczyć informacji (stacje radiowe, tytuł utworów ...). Ktoś mógłby mi pomóc. Dziękuję
gallego293 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2019, 20:41   #79
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał gallego293 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam dzień dobry, jestem Hiszpanem, mam model radia Erisin i chociaż można zobaczyć funkcje na ekranie Convers +, nie można zobaczyć informacji (stacje radiowe, tytuł utworów ...). Ktoś mógłby mi pomóc. Dziękuję
Niestety bez zakupu innego canbus się nie obejdzie ponieważ posiadasz canbus nie obsługujący tych funkcji o ile się nie mylę masz
Canbus dla mondeo ale w nazwie tylko
HW-V1 lub 2 sw-v1
Ty musisz kupić coś takiego

€ 31,14 | Dasaita CB023 Car Autoradio Canbus Decorder with Power Cable for Ford Focus Focus 2 S-max Mondeo C-max Galaxy Support AUX
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 25-06-2019 o 20:45
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2019, 09:32   #80
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie moi kochani!

Wczorajszego dnia z kolegą yaris1 dowiedzieliśmy się, że radio Isudar umie komunikować się z naszym Convers+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aby to nam zadziałało potrzebujemy innego Canbusa, nie od Isudara, lecz od Bosion lub Eunavi (poniżej fotka modelu Canbusa), nie wiem jak od Pumpkin'a, ale widząc na youtube również się komunikuje.
Potrzebujemy 2 kabelki z pinami, powinniśmy dostać je kupując canbus-a (poniżej fotki, gdzie powinniśmy je włożyć).

Na fotce schematu, 1 podłączamy z kabelkiem CAN TX, 2 podłączamy z CAN RX i przecinamy kabelek brązowo-czarny i też łączymy z 2, powinny być połączone 3 kabelki, 2 z CAN RX i z brązowo-czarnym (OD STRONY RADIA, NIE OD STRONY CANBUSA).

Poniżej przedstawiam fotki jak to wygląda i filmik prezentujący działanie. Myślę, że pomogliśmy Wam wszystkim kto posiada radio Isudar, a nie komunikuje mu się z Convers+.

W radiu musicie przestawić canbusa na Ford Mondeo lub kto jaki samochód ma, wtedy dopiero podpinacie nowego canbusa, inaczej Wam nie odpali (Ustawienia-Ustawienia fabryczne(kod: 126), zakładka Canbus i tam zmieniać z NO na Wasz model).

Gdy będziecie podłączyć innego Canbusa to tam wtyczka jest większa, więc musicie ją włożyć z boku, tak jak jest narysowane na schemacie.

Zaktualizujcie lepiej MCU, musicie wypakować mój pliczek (w informacjach o uprawnieniach tak jak na zdjęciu sprawdźcie czy macie na pewno MTCE_GS, bo inaczej może coś się spierniczyć), który jest w linku poniżej, wrzucacie luźno na pustą kartę SD dmcu.img, wkładacie ją w slot MAP,GPS, wchodzicie Ustawienia-Informacje o oprogramowaniu-Aktualizacja MCU i zrobi Wam się restart, jak odpali się radyjko możecie wyjąć kartę.

Jak chcecie to również możecie zrobić update systemu, też jest w linku do pobrania, sformatować pendrive na FAT32, wrzucić ten plik zip i wejść w ustawienia-informacje o urządzeniu i aktualizacja systemu.

Jeśli macie jakieś pytania, problemy, piszcie komentarze, mam nadzieję, że Wam pomożemy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


FILM - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ZDJĘCIA, PLIK MCU i UPDATE NA MOIM DYSKU (tu nie wygasną nigdy) - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobiegły mnie słuchy że ludzie zaczęli wykorzystywać ten pomysł do zarabiania pieniędzy . Jestem pomysłodawcą tego produktu. projekt jest darmowy i dalej jest w fazie rozwojowej pobieranie opłat za pomoc w instalacji jest niezgodne z moimi oczekiwaniami. jeśli potrzebna pomoc to pomożemy bez żadnych opłat
hello I am the originator of this product. the project is free and it is still under development, charging for installation help is inconsistent with my expectations. if you need help during installation, please write, we will help.

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 26-06-2019 o 09:48
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.