Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-12-2019, 09:50   #1061
ukiuki
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 29-10-2013
Skąd: Wrocław
Model: Focus II FL
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 125
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam, mam pytanie poszukuje warsztatu we Wro, najlepiej okolice krakowskiej/opolskiej gdzie mi wymienią osłonę przegubu za pomocą tego urządzenia do rozciągania lub na tzn lejek? Będę wdzięczny za info gdzie podjechać...chodzi o renówkę małżonki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ukiuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2019, 10:54   #1062
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Do renowek masz JHL serwis z tyłu stacji paliw pieprzyk na Armii Krajowej.
Tylko ustal sobie wszystko przed oddaniem auta.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 13:16   #1063
jmccc
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-10-2017
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: brak
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam, kogo Panowie polecacie jeśli chodzi o sprawdzenie zawieszenia? (mam problem z dziwnym odgłosem, jakby gumowym dobiegającym przy skręcie koł przy ruszaniu, czuć delikatnie też to na kierownicy) Preferowany zachód Wrocławia, najlepiej Stabłowice, Leśnica i bliskie okolice.
jmccc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 17:46   #1064
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Stacja kontroli pojazdów.
Na leśnicy masz na Lutynskiej. Poproś diagnoste aby postarał się przy sprawdzaniu
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2020, 12:57   #1065
Jacek5809
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 13-09-2017
Skąd: WROCŁAW
Model: c-max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał mariuszfmario Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam Mechanika Pojazdowa Rafał Chorzępa Wrocławska 66, Pasikurowice
Pod Wrocławiem, ale tak naprawdę blisko i facet zna się na rzeczy.

Ja osobiście nie polecam Pana Mirka (@mirekterazpolska). Przerabiałem wizytę u niego w 2016 roku i nigdy więcej tam nie wrócę.
Ja też nie polecam Pana Mirka. Pojechałem samochodem na kołach, wyjechałem na lawecie. Diagnoza kosztowała mnie 350 zł.(naprawa miała kosztować ok 4500 zł) W innym warsztacie okazało się że jest uszkodzony przewód powodujący nierówną pracę silnika. Koszt 120 zł ( + 450 niestety za złożenie tego co rozkręcił P Mirek) Za złą diagnozę to trochę dużo i jeszcze nie było wszystkich części. Więcej się tam nie pojawię i nie polecam!!!
Jacek5809 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2020, 20:14   #1066
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Jacek5809 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też nie polecam Pana Mirka. Pojechałem samochodem na kołach, wyjechałem na lawecie. Diagnoza kosztowała mnie 350 zł.(naprawa miała kosztować ok 4500 zł) W innym warsztacie okazało się że jest uszkodzony przewód powodujący nierówną pracę silnika. Koszt 120 zł ( + 450 niestety za złożenie tego co rozkręcił P Mirek) Za złą diagnozę to trochę dużo i jeszcze nie było wszystkich części. Więcej się tam nie pojawię i nie polecam!!!

Bezczelność Pana nie ma granic!!!!!!!
Przyjechał Pan- bardziej pasuje słowo dotoczył, samochodem świeżo po naprawie silnika w innym warsztacie.
Nie miałem ochoty na naprawę Pańskiego auta i zaproponowałem by wrócił Pan tam gdzie było robiony silnik.
Prosił Pan o weryfikacje co jest z silnikiem nie tak.
I po rozebraniu części silnika dostał Pan odpowiedz:
- uszczelki nie zostały wymienione tylko stare założone na silikon
-miska olejowa pęknięta i poklejona
-do korka spustu oleju dospawana nasadka
-żle ustawiony rozrząd-zamiast blokad ustawiany na mazak
Co do brakujących części-czyli spinek podszybia,bo to tylko Panu brakowało- pewnie były w kartonie z śrubami.
Mimo wszystko gdyby się Pan rozliczył do końca jak się umawialiśmy, to dołożył bym nowe

Bump: warto napomnieć ,że kwota 350zł jaką miał Pan zapłacić ,za diagnozę i częściowe rozebranie silnika (po Pańskich oględzinach), bo wstępnie zgodził się pan na naszą naprawę. ale po nie udanej próbie odzyskania pieniędzy od felernego warsztatu, odstawił pan auto na reklamację.
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 20:03   #1067
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 586
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cześć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Właśnie niedawno odebrałem auto z "grubszej" naprawy od MIREKTERAZPOLSKA i uważam, że usługa została wykonana bardzo dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zdaję sobie również sprawę, że końcowy efekt wyjdzie po przejechaniu dobrych kilku/kilkunastu tysiącach kilometrów, ale na chwilę obecną (przejechane 200km po remoncie silnika) słychać i czuć dużą poprawę w pracy jednostki.

Żeby nie było samego "cukrowania" to uważam, że jedynym minusem była komunikacja telefoniczna... raz Mirek odbierał od razu, a czasami dopiero po paru dniach lub oddzwaniał z opóźnieniem - trochę mnie to irytowało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak już udało się nawiązać połączenie to wszystko miałem powiedziane i wytłumaczone.

Tak się składa, że podczas prac remontowych S-Maxowi skończył się przegląd techniczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdy przyjechałem po auto Mirek zaproponował mi wspólny wyjazd do SKP - to zdarzenie uświadomiło mi o co chodzi z brakiem komunikacji przez telefon... w ciągu ok godzinki z Mirkiem, odebrał on kilkadziesiąt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. telefonów, z tego co mi się wydaje po treści rozmów to przede wszystkim chodziło o zgodność lub braki zamawianych części, rozmowy z "chłopakami" z warsztatu - co trzeba jeszcze zrobić/dokupić i rozmowa z kilkoma klientami i podwykonawcami.

Po tej przejażdżce wcale mnie nie dziwi, że czasami nie odbiera połączeń albo nie oddzwania - toż to można "jobla" dostać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] myślę, że powinieneś chyba zatrudnić sobie jakąś sekretarkę albo kogoś do pomocy, kto będzie odpowiedzialny za kontakty z klientami / kurierami / sklepami / pracownikami / podwykonawcami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Brak szybkiego kontaktu z klientem może jednak negatywnie wpływać na ogólną ocenę całej pracy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez M.A.G. ; 19-01-2020 o 20:05
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2020, 14:13   #1068
kommark
ford::amateur
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 16-12-2018
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 disel
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Rozrzad do wymiany w mondeo MK 4 2,0TDCI jaki koszt części, jaki koszt wymiany i kogo polecicie? Z góry dzieki
kommark jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2020, 18:25   #1069
szary57
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 10-04-2016
Skąd: Wałbrzych
Model: Mondeo MKV
Silnik: Diesel 2.0 180 KM
Rocznik: 2018
Postów: 30
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał kommark Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozrzad do wymiany w mondeo MK 4 2,0TDCI jaki koszt części, jaki koszt wymiany i kogo polecicie? Z góry dzieki
Np. do silnika DW10C : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - 479 zł

Nawet pasek jest z FoMoCo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupiłem identyczny , tylko " oryginalny FoMoCo " za 720 zł.
W "oryginale " są jeszcze śruby ( śruby powinny być takie jak w załaczeniu )
Nie wiem też , czy powyższy ma śruby do pompy ? - warto dopytać sprzedawcy.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Komplet Śrub.jpg (93.9 KB, 36 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez szary57 ; 27-01-2020 o 18:33 Powód: uzupełnienie
szary57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2020, 15:01   #1070
Jacek5809
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 13-09-2017
Skąd: WROCŁAW
Model: c-max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2006
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał MIREKTERAZPOLSKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bezczelność Pana nie ma granic!!!!!!!
Przyjechał Pan- bardziej pasuje słowo dotoczył, samochodem świeżo po naprawie silnika w innym warsztacie.
Nie miałem ochoty na naprawę Pańskiego auta i zaproponowałem by wrócił Pan tam gdzie było robiony silnik.
Prosił Pan o weryfikacje co jest z silnikiem nie tak.
I po rozebraniu części silnika dostał Pan odpowiedz:
- uszczelki nie zostały wymienione tylko stare założone na silikon
-miska olejowa pęknięta i poklejona
-do korka spustu oleju dospawana nasadka
-żle ustawiony rozrząd-zamiast blokad ustawiany na mazak
Co do brakujących części-czyli spinek podszybia,bo to tylko Panu brakowało- pewnie były w kartonie z śrubami.
Mimo wszystko gdyby się Pan rozliczył do końca jak się umawialiśmy, to dołożył bym nowe

Bump: warto napomnieć ,że kwota 350zł jaką miał Pan zapłacić ,za diagnozę i częściowe rozebranie silnika (po Pańskich oględzinach), bo wstępnie zgodził się pan na naszą naprawę. ale po nie udanej próbie odzyskania pieniędzy od felernego warsztatu, odstawił pan auto na reklamację.
Zapłaciłem tyle ile Pan powiedział. Rozliczyłem się w całości. Spinki rozumiem że brakowałoby jednej, dwóch niestety nie było żadnej. Mówi Pan o bezczelności: Proszę zacząć od siebie.

Ostatnio edytowane przez Jacek5809 ; 29-01-2020 o 15:09
Jacek5809 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.