Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Inne > Ford Probe
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2009, 11:15   #1
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Tłumik

Mam pytanko dla znawców PROBE:

1. Mam tłumik sportowy, ale strasznie buczy jest za głośny i chce go wywalić,
głowa boliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. od przyspieszania, a chcę założyć oryginalny z Probe,

2. Czy zamiast montować z 2.0 mogę założyć tłumik końcowy z 2.5
na allegro jest dużo tłumików końcowych z 2.5 i ma fajne 2 końcówki
i by wyglądał super z dwoma końcówkami niż z jedną tak jak w 2.0

3. Czy jak założę tłumik od 2.5 większej pojemności będzie chodził tak samo jak 2.0 czyli cicho...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2009, 12:36   #2
baluckityp
ford::average
 
Avatar baluckityp
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Tłumik

Znawców probe na tym forum na razie jak na lekarstwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z moich doświadczeń wynika że bmw e3o 2.o z zamiennikami
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za środkowy tłumik na 2 polonezowskie
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylny sportowy

ryczał niczym hmmm camaro z '69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://the-grayline.com/wp-content/u...969-camaro.jpg
no z pewnością cicha bunia nie była

co do probe:
ad1. ja mam sportowy dwu-rurke między 1-2,5 tys. obrotów jest i cicho i ekonomicznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ad2. jak będzie wyglądać super to moim zdaniem smiało zakładaj, probki powinny być charakterne i każde powinno mieć swój własny urok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ad3. żaden spec ze mnie ale wydaje mi się że tej róznicy nawet się nie poczuje ( nie usłyszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). No żeby dobrze chodził to nie tylko nowy tłumik końcowy ale i cały układ musi być szczelny.

A pytałeś jakiegoś już speca od wydechów u Siebie w mieście?
__________________
"In complete darkness we are all the same, it is only our knowledge and wisdom that separates us, don't let your eyes deceive you"
baluckityp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2009, 19:51   #3
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tłumik

napiszę po krótce:
nie pytałem żadnego szpeca bo tak:
1. kupiłem w piątek ok 19ej...
2. w sobotę zamontowałem audio 800W - miałem je sprzedawać, ale na razie cyka w Probe, sprzedam później
3. dziś niedziela nic nie robiłem
4. jutro poniedziałek jadę na stację diagnostyczną na szarpaki i pomiar amorów, potem do kolegi obejżeć tłumiki od spodu i zamontować podłokietnik z audi A4 - idealnie pasuje tylko mała blaszkę trzeba przykręcić i będzie git - już to oglądałem w sobotę jak to z modzić..w sumie tyle na początek...później pomyśle może o gazie BRC jak dużo będzie palił w mieście, a jak 10l to będzie bez gazu - to wtedy pomyślę o body kit widziałem na allegro:
był na allegro, ale już aukcja zeszła komplet za 1190zł
i lotka:
http://moto.allegro.pl/item621312547...sign_raty.html
oraz lampa soczewka ta z czarnym wkładem
http://moto.allegro.pl/item627554454..._3_modele.html
i tyle żadnych więcej modów
***prosty samochód coupe miejski sportowy...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2009, 20:07   #4
baluckityp
ford::average
 
Avatar baluckityp
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Tłumik

te soczewki też oglądałęm całkiem fajna sprawa ale chyba poczekam aż pojawią się (albo upolujję gdzieś podwójne) bo bardziej mi się podobają. Zrób fotke jak z tym podłokietkiem działałeś bo też myśle o czymś takim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"In complete darkness we are all the same, it is only our knowledge and wisdom that separates us, don't let your eyes deceive you"
baluckityp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2009, 22:21   #5
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tłumik

znalazłem coś fajnego i dobra cena:
http://moto.allegro.pl/item622644440..._do_31_05.html
ciekawe czy ktoś ma to zainstalowane

a co do soczewek to e-bay są podobno po 22$ jeszcze taniej, ale na miejscu lepiej
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2009, 22:42   #6
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tłumik

Cytat:
Napisał baluckityp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrób fotke jak z tym podłokietkiem działałeś bo też myśle o czymś takim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie mam jak zrobić fotek, ale jak byś znalazł audi:
1. podłokietnik trzyma się na aluminiowej łapie na 3 śrubach,
2. odkręcasz te 3 śruby od nadwozia Audi
3. i masz podłokietnik...teraz tak:
a- łapa z Audi trzyma się 1 śrubą do czpienia od regulowanej podstawy podłokietnika-odkręcamy tą łapę z Audi i wywalamy ją do smieci
b- ściągasz plastik w Probe ten z tunela środkowego zaraz za ręcznym jest na zatrzasku, wyciągasz tylną popielniczkę - i tu w sumie tyle roboty.
c- na dole tunela masz 2 srubki na klucz nr 10 i tu trzeba dorobić blaszkę grubą, bo to bedzie podstawa łącząca z czpieniem podłokietnika, trzeba zrobić 2 otwory pod te 2- śruby.
d- na środku blachy tej zrobić dziurę do zamocowania podstawy czpienia podłokietnika.
i teraz tak:
po 1 - przykręcasz na 1 śrubę tą blachę do czpienia podstawy podłkietnika
po 2 - przykrecasz cały podłokietnik z tą blachą grubą do tych 2 śrub co są w tunelu środkowym Proba.
po 3 - Masz regulowany podnoszony podłkietnik z pojemnikiem np na portwel, panel z radia komórkę i inne graty, bardzo ładnie wykonany z Audi. Jak Masz gdzie i Masz garaż to w 30 min można to zrobić na super.

Jak bedziesz Proba sprzedawał zawsze możesz to zdemontować wykręcasz tylko 2 nakretki kluczem nr 10 - wyciągasz cały podłokietnik.
wkładasz tylną popielniczkę i zakładasz ten plastik na zatrzaski z powrotem i gotowe Probe w oryginale...

Jak już będziesz miał Baluckityp podłokietnik i zdejmiesz ten tylni plastik to sam zobaczysz że to proste...

pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2009, 23:02   #7
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tłumik

"baluckityp"
możesz napisać ile pali Tobie bęzyny i gazu oraz jaka Masz tą instalkę BRC:
1. Miasto, 2. trasa 90, 3. trasa 120, 4. trasa 160, 5. mieszany, ??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 17:34   #8
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tłumik

dziś obcziłem tłumik z kanału, przepuszcza na łączu za środkowym- muszę udać się na spawanie, ale to jutro... i jak dalej będzie za głośno to wywalam ten sportowy tłumik...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 18:55   #9
JockerLZ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tłumik

Cytat:
Napisał baluckityp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
te soczewki też oglądałęm całkiem fajna sprawa ale chyba poczekam aż pojawią się (albo upolujję gdzieś podwójne) bo bardziej mi się podobają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o takich mówisz:
http://www.youtube.com/watch?v=gO-XM...eature=related

wejdz na stronę:
http://fordprobe.pl/forum zarejestruj się
i tu na tej stronie ma taka dziewczyna nick Edyta ma Probe z soczewkami takimi jak w tym filmie na youtube
tu masz linka do jej opisu galerii i zdjęć pogadaj z nia na PW napewno tobie pomoże BALUCKITYP
http://fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=12656
mam nadzieję, że się nie obrazi, że pokazuje Tobie jej pięknego Probe na podwójnych soczewkach i ringach

a mi marzy się to - nawet nie jest drogie 1250zł:
http://moto.allegro.pl/item622644440..._do_31_05.html

Ostatnio edytowane przez JockerLZ ; 11-05-2009 o 19:04
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 21:09   #10
baluckityp
ford::average
 
Avatar baluckityp
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Tłumik

widziałem te podwójne soczewy na youtubie już hehe

a no forum fordprobe już jakiś czas klikam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

co do lambo dors to też się na to nakręcam (zajebiaście to pasuje do probów nie ma co! tylko mi znajomek ma to zrobić TROCHE taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no ale to może na przyszły sezon bo zanim lambo to musze blache i lakier odświeżyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"In complete darkness we are all the same, it is only our knowledge and wisdom that separates us, don't let your eyes deceive you"
baluckityp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.