Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2018, 10:21   #411
marekdar
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 07-03-2010
Skąd: Piaseczno
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Również mój nowy telefon Huawei P20 PRO nie mógł, w odróżnieniu od starego Galaxy S8+, prawidłowo połączyć się z SYNC3 i nie działały przyciski na kierownicy. Przez kolejne dwie wersje AA nie mogłem odebrać ani odrzucić przychodzącego połączenia. Dopiero ostatnia wersja Androida Auto 3.2.581534 przywróciła poprawność współpracy telefonu z samochodowym SYN3 i wszystko wróciło do normy.
Jedno z dwojga - Google wypuszcza AA z babolami albo w kolejnych wersjach AA dopisują w sofcie do obsługi nowe modele telefonów i może zdarzyć się jakieś opóźnienie.

marekdar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2018, 10:57   #412
Błażej Chalecki
ford::amateur
 
Imię: Błażej
Zarejestrowany: 08-05-2018
Skąd: Gołdap
Model: Ford fusion
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Panowie a powiedzcie co u mnie jest nie tak. Prze bt łącze się wszystko śmiga fest itp. Chcę uzyskać dostęp do Google maps mam apke android auto zainstalowana itp łącze z radiem chwilowo jest ok wchodząc w apke wyświetla mi abym zaktualizował aplikacje, dalej próbując ja aktualizować wyskakuje komunikat że usługa nie jest obsługiwana w tym kraju i wszystko rozłacza ;/ co jest z tym nie tak? Ford fusion 2017 sync 3
Błażej Chalecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2018, 14:54   #413
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

ściąnij AA 3.2 z apkmirror, sprawdziłem na salonie w kilku autach i śmiga
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2018, 12:13   #414
cadship
ford::beginner
 
Avatar cadship
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: KUGA III VIGNALE PHEV/Ecosport STLine
Silnik: 2.5 +EL/1.0 125KM automat
Rocznik: 2020 / 2018
Postów: 32
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Mam pytanie czy ktos wie czy przez sync3 mozna jakos polaczyc sie z Automapa zeby wyswietlala sie na ekranie w samochodzie.

Cytat:
Napisał mariusza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio nie byłem w stanie odebrać połączenia telefonicznego przy działaniu AndroidAuto. Klawisze w kierownicy nie działały, na ekranie nic nie wyświetlało się. Wersje Sync i AndroidAuto mam aktualne. Przy telefonie odpiętym od USB wszystko działa prawidłowo.
Mam tak samo a wersje AA mam 3.2.5... nie wiem czemu sie tak dzieje
cadship jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2018, 14:36   #415
cr4sh85
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 05-11-2017
Skąd: Bełchatów
Model: Fokus mk3
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał cadship Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie czy ktos wie czy przez sync3 mozna jakos polaczyc sie z Automapa zeby wyswietlala sie na ekranie w samochodzie.


Mam tak samo a wersje AA mam 3.2.5... nie wiem czemu sie tak dzieje
Właśnie wczoraj to zrobiłem. Tylko trzeba wrócić do wersji 2.9 AA bo na nowszych wersjach są zablokowane aplikacje customowe.
Wymagania są takie:
AA w wersji 2.9.574924
aplikacjia AA Mirror ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
Usługi Google Play w wersji maksymalnie 12.2.21

1. Instalujesz wszystkie apki od początku
2. Odpalasz AA i przechodzisz przez tutorial i nadawanie uprawnień aplikacji
3. Odpalasz AA i wchodzisz w "Informacje"
4. 10 razy klikasz w górną belkę z napisem "Informacje o Android Auto"
5. Klikasz w 3 pionowe kropki po prawej stronie i wybierasz nową opcję "Ustawienia programisty"
6. Zaznaczasz "Nieznane źródła" (nie wiem czy to wystarczy, ja mam jeszcze zaznaczone obie opcje "Zezwalaj na wyjsćie wide")
7. Odpalasz aplikacje AA Mirror i w screen settings ustawiasz coś takiego:
"Overwrite screen brightness" - 255
"screen rotation" - force
"Rotation degree" - 90
"Immersive mode" - Full immersive
8. Podłączasz telefon do auta i jak sie odpali AA na wyswietlaczu to klikasz prawy skrajny przycisk (ten do przechodzenia do sync). Powinien być tam nowy wiersz z plikacja AA Mirror. Jak ją klikniesz to włączy się mirror telefonu na wyswietlaczu.
Z rootem na telefonie podobno działa też dotyk ale jeszcze chińczyki nie odblokowali mi bootloadera zebym to sprawdził.
cr4sh85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 11:57   #416
cadship
ford::beginner
 
Avatar cadship
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: KUGA III VIGNALE PHEV/Ecosport STLine
Silnik: 2.5 +EL/1.0 125KM automat
Rocznik: 2020 / 2018
Postów: 32
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał cr4sh85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aplikacjia AA Mirror ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
Nie wiem jak sciagnac ta apke AA Mirror - w linku sa rozne wersje, a po zainstalowaniu dowolnej ikonka aplikacji nazywa sie CarStream i po jej otwarciu uruchamia sie jakby w przegladarce youtube - czy dobrze to instaluje?
cadship jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 14:19   #417
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Kolega zapomniał dodać że aby mógł działać AA Mirror trzeba mieć wersje Google Play Services maksymalnie 12.2.21 (to powiedział) i zrootwany telefon oraz trzeba zablokować aktualizacje lub nie podłączanie telefonu pod dane komórkowe.
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2018, 16:42   #418
cr4sh85
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 05-11-2017
Skąd: Bełchatów
Model: Fokus mk3
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał elucidate Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega zapomniał dodać że aby mógł działać AA Mirror trzeba mieć wersje Google Play Services maksymalnie 12.2.21 (to powiedział) i zrootwany telefon oraz trzeba zablokować aktualizacje lub nie podłączanie telefonu pod dane komórkowe.
Napisałem, że na zrootowanym telefonie działa dotyk, bez roota jest sam mirror bez możliwości obsługi z poziomu wyświetlacza.
Jeżeli chodzi o Google Play Services to ja po prostu odinstalowałem aktualizację i nie instalowałęm wyższej wersji i system sam nie aktualizuje tej usługi.

Cytat:
Napisał cadship Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak sciagnac ta apke AA Mirror - w linku sa rozne wersje, a po zainstalowaniu dowolnej ikonka aplikacji nazywa sie CarStream i po jej otwarciu uruchamia sie jakby w przegladarce youtube - czy dobrze to instaluje?

carstream pozwala odpalić youtuba w AA w samochodzie. Chyba pomyliłem link bo pisałem z telefonu.
Aplikację AA Mirror możesz pobrać z tego linku: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
cr4sh85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 10:14   #419
chudy771
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2013
Model: Focus MK3, Kuga MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI, 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2011, 2018
Postów: 13
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Czy ma ktoś Sync 3 i Sygic Car Navigation na telefonie z Androidem? Dla Androida w ogóle działa integracja Sygica z AppLink? Ściągnąłem wersję próbną Car Navigation, jednak po podłączeniu przez bluetooth nie znajduje aplikacji, a po połączeniu przez kabel włącza i tak Android Auto. W sumie nie znalazłem żadnych filmów z uruchomienia tego pod Androidem, a nie chcę wydawać w ciemno kasy na Sygica jeśli nie da się rzucić obrazu na ekran w samochodzie.

Testowane na samochodzie z Sync 3 w wersji 3.0, oraz na telefonach Huawei P10 Lite z systemami Android 7.0 i 8.0. Swoją drogą odbieranie połączeń bluetooth przez Android Auto nie działa na tych telefonach, przynajmniej dla najnowszej wersji AA.

Teoretycznie w Google Play piszą o AppLink dla Ford i nawet wydłużeniu okresu testowego do 14 dni po połączeniu z AppLink. Czy może ktoś z innym telefonem sprawdzić czy mu działa Sygic?

Ostatnio edytowane przez chudy771 ; 23-05-2018 o 10:16
chudy771 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 10:27   #420
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Wyłącz AA w telefonie,włącz Sygic i podłącz kablem. Czekaj. Powinna się pojawić ikona Sygic na ekranie Sync3.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.