Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-11-2007, 08:40   #31
Killing_joke
ford::average
 
Avatar Killing_joke
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi / V-tech
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał bikej
Przy okazji mam nadzieje, ze zrobia cos ze skrzypiaco-zgrzytajaco-piszczaco-stukajaco-trzeszczacym, rozklekotanym wnetrzem:]
Tak zrobia - dadza ci stopery do uszu :fcp2

Killing_joke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2007, 17:23   #32
w@riat
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2007
Postów: 85
Domyślnie

bikej, i co z tym wnętrzem?? zrobili ci coś?? lampy masz nowe??
w@riat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2008, 16:27   #33
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

Kilka dni temu przejechałem paręset km, część w nocy i stwierdzam, że w moim S-maxie również jest coś nie tak z ksenonami :fcp5 Po pewnym czasie prawie każdy TIR walił mi długimi po oczach, bo oślepiałem, trzeba było zjechać na bok i zrestartować położenie świateł.

Za kilka dni wybieram się do ASO - od razu żądać wymiany całych lamp?
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2008, 20:48   #34
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

No i dzisiaj dopiero byłem w ASO, przy okazji przeglądu. Oczywiście powiedziałem, że z ksenonami jest coś nie tak. Usłyszałem, że to częsta przypadłość S-maxów, sprawdzą na komputerze i od nowa skalibrują.
Po 3 godzinach oczekiwania dowiedziałem się, że sprawdzili i wszystko jest ok. A nie jest :fcp6
I teraz jadę w trasę kilka tysięcy kilometrów i będę świecił wszystkim po oczach :fcp6

A później będe musiał zrobić tak jak ktoś tutaj wcześniej wspominał - przejechać ze 100 km aż światła będą świeciły w niebo i dojechać do ASO bez gaszenia silnika. Beznadzieja :fcp6
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2008, 22:01   #35
w@riat
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2007
Postów: 85
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

krootki, do ustawienia tych świateł trzeba troszke czasu i komputer diagnostyczny , ja dostałem 2 strony wydruków po regulacji, (była wymiana po stłuczce).Może im się nie chciało i cię spuścili na drzewo.Powiedz, że jeśli ci regulowali to chcesz dostać wydruki.to juz im tak łatwo nie będzie.

Ostatnio kolega u Biernackiego wymieniał springi , po robocie zgłupial mu ESP, okazało się ze pan Biernacki nie zrobił zbieżności , ale o tym kolega dowiedział się dopiero jak zadzwonił i spytał dlaczego nie dostal wydruków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Wydruki dobra rzecz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w@riat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2008, 13:41   #36
safe123
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-09-2008
Model: transit custom
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2022
Postów: 9
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

Ja też byłem ostatnio reklamować moje bi-ksenony (s-max z maja 2008 ok 11 000 km) i usłyszałem, że wszystko jest ok. Przy tej okacji chłopcy tak mi obniżyli światła, że ledwie na 30 metrów coś widziałem. Może ktoś już się uporał z tym problemem i opisał by to na forum? Dzięki
safe123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2008, 16:35   #37
Killing_joke
ford::average
 
Avatar Killing_joke
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi / V-tech
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

Cytat:
Napisał safe123
Ja też byłem ostatnio reklamować moje bi-ksenony (s-max z maja 2008 ok 11 000 km) i usłyszałem, że wszystko jest ok. Przy tej okacji chłopcy tak mi obniżyli światła, że ledwie na 30 metrów coś widziałem. Może ktoś już się uporał z tym problemem i opisał by to na forum? Dzięki
U mnie ten problem nie wystepuje ...
Killing_joke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2008, 17:45   #38
safe123
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-09-2008
Model: transit custom
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2022
Postów: 9
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

Killing_joke czy byłeś już na jakielkolwiek naprawie w serwisie, która wymagala ingerencji w komputer auta? Ja byłem w serwisie, bo myślałem, że coś jest nie tak z akumulatorem (był cały w jakiejś złotej mazi) i od tamtej pory światła nie działają poprawnie. Musieli coś chyba kombinować w komputerze i teraz nie wiedza jak to naprawić?
safe123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2008, 08:08   #39
Killing_joke
ford::average
 
Avatar Killing_joke
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi / V-tech
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

Cytat:
Napisał safe123
Killing_joke czy byłeś już na jakielkolwiek naprawie w serwisie, która wymagala ingerencji w komputer auta? Ja byłem w serwisie, bo myślałem, że coś jest nie tak z akumulatorem (był cały w jakiejś złotej mazi) i od tamtej pory światła nie działają poprawnie. Musieli coś chyba kombinować w komputerze i teraz nie wiedza jak to naprawić?
No w sumie to nie bylem.. przeglad za 5tys km, wiec zobaczymy za jakis miesiac/dwa
Killing_joke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2008, 14:35   #40
johop
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-05-2008
Model: S-MAX, Transit L3H2
Silnik: 2.0 TDCi 150(180)KM, 2.0 TDCI 130
Rocznik: 2015/16, 2016
Postów: 98
Domyślnie Re: Do użytkowników S-Maxów z ksenonami

Mam niestety ten sam problem z ksenonami. Moje zlecenie jet otwarte w katowickim serwisie od jakichś dwóch miesięcy. W końcu dzisiaj chcąc uatalić termin naprawy dowiedziałem się, że problem znają ale nie wiedzą jak go rozwiązać. "Wymieńcie mi lampy" - poprosiłem. Serwis każe mi jednak czekać, bo na początku każdego miesiąca dostają wytyczne z Forda jak radzić sobie z usterkami i może akurat na początku października się doczekają :fcp18. Podobno do mnie podobni też sobie czekają. Zostało jeszcze przecież 10 miesięcy gwarancji to mam czas :fcp18
__________________
S-MAX 2007>2010>2015
johop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.