Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-08-2019, 22:17   #151
PaulRakov
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 05-05-2017
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Witam Panów, podpinam się.
Mój Escape miał zwykłe halogenowe reflektory, zmieniłem mu na EU z led. Wszystko działa pięknie i właściwie nie ma problemu. Jednak po włączeniu świateł mijania wyświetla się błąd żarówek mijania. Co może być przyczyną tego błędu?

PaulRakov jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2019, 07:57   #152
ferolo22
ford::advanced
 
Imię: daniel
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: słupsk
Model: focus , Escape
Silnik: 1.6, 2.0
Rocznik: 2007, 2016
Postów: 422
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Podsumowanie ma zamontowane
ferolo22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2019, 11:27   #153
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał PaulRakov Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój Escape miał zwykłe halogenowe reflektory, zmieniłem mu na EU z led. Wszystko działa pięknie i właściwie nie ma problemu. Jednak po włączeniu świateł mijania wyświetla się błąd żarówek mijania.
jaki rok Escape ?

generalnie jak wszystko działa ... to można błąd z licznika wykodować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie będzie bił po oczach
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2019, 11:39   #154
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał PaulRakov Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak po włączeniu świateł mijania wyświetla się błąd żarówek mijania. Co może być przyczyną tego błędu?
Może coś źle podłączyłeś - sprawdź jeszcze raz albo dja tu jakieś zdjęcia czy schemat co gdzie połączyłeś. Zobaczymy, obadamy i podpowiemy
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2019, 17:47   #155
PaulRakov
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 05-05-2017
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Rok Escape to 2017. Niestety sam tego nie robiłem, tylko przez elektryka. Błąd sobie ukryłem, więc jak uruchomię światła mijania jest w porządku. Jednak mam zdalny start i nie odpala prawdopodobnie przez błąd żarówek (brzmi śmiesznie, ale prawdopodobne).

Co do schematu, to mogę zdjęcie zrobić, jak to zostało przerobione. Musze podkreślić, że oryginalnie nie miałem ledów. Elektryk tak to skonfigurował, że działa bardzo dobrze, zarzutów nie mam, ale błąd jest.
PaulRakov jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2019, 10:06   #156
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

To coś jednak musi być źle podłączone - wyślij zdjęcie jak to wygląda w kostce - co gdzie masz połączone. Wczoraj podłączyłem lampy w 2017 który miał tylko zwykłe us a teraz ma soczewki z ledem. Wszystko działa jak należy i nie ma żadnych błędów.
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2019, 13:04   #157
karoll66
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-03-2019
Skąd: Szczecin
Model: Escape
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 16
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Dobra, to moje pytanie:

W jaki sposób jeżdżą Escape z lat 2013-2015 po naszych drogach z lampami z obrysowanie? Jest w nich jakaś możliwość regulacji i ustawienia prawej lampy żeby świeciła asymetrycznie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karoll66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2019, 13:14   #158
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał karoll66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...W jaki sposób jeżdżą Escape z lat 2013-2015 po naszych drogach z lampami z obrysowanie? Jest w nich jakaś możliwość regulacji i ustawienia prawej lampy żeby świeciła asymetrycznie? ...
Jeżdżą "po znajomości".
A dlaczego miała by tylko prawa lampa być asymetryczna? W Europie to obie powinny być asymetryczne a nie tylko prawa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic się nie "ustawia". Lampy co najwyżej do wymiany na EU.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2019, 20:12   #159
karoll66
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-03-2019
Skąd: Szczecin
Model: Escape
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 16
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Ok. W moim Escape 2013 sa zwykle lampy, bez xenonu. Chce założyć wersje europejskie. Widze niestety ze kostki/przejściówki na Allegro i olx sa do wersji po lifcie czyli 2016+

Czy był juz moze poruszany wątek przerobienia wtyczek w tym roczniku i przy zwykłych lampach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karoll66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2019, 09:35   #160
macurx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-03-2019
Model: Escape
Silnik: 2,5
Rocznik: 2015
Postów: 10
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Panowie, mój pierwszy post. Szukam na forum informacji na temat przedniego oświetlenia Escape 2015. Konkretnie - kupiłem auto z już wymienionymi reflektorami przednimi na EU z Kugi bez LED - zwykłe. Nie wiem jakie były przed wymianą.

Podczas jazdy w dzień światła mijania świecą słabiej niż podczas jazdy w nocy gdy czujnik zmierzchowy włączy światła.

Mam możliwość dokupienia listw LED i ich zamontowania? czy schemat w tym temacie mi pomoże ?
macurx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.