Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-03-2018, 23:16   #11
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,974
Domyślnie Odp: Odpala tylko gdy dodam gazu

No, w zetecu 1.6 do 2000 roku był krokowiec, w Duratecach już nie ma, co ten link miał udowodnić? ;p sprawdź, jakie masz podciśnienie na rozgrzanym silniku, na biegu jałowym z wyłączonymi wszystkimi odbiornikami prądu (radio, światła, nawiew, klima). Mechanik może zczytać ten parametr przez OBD. Postawiłem na sprawdzenie zaworów, bo przechodziłem w poprzednim samochodzie dokładnie te same problemy, po sprawdzeniu okazało się, że bardzo słaba kompresja i podparty już zawór. Sprawdzenie wartości MAP to 4 kliknięcia, warto według mnie


Ostatnio edytowane przez kln1920 ; 21-03-2018 o 23:28
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 20:07   #12
yankessmichal
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 23-05-2018
Skąd: Oborniki Śląskie
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Odpala tylko gdy dodam gazu

Focus MK2 1.6 115 KM 2006(zmienne fazy rozrządu) Podepnę się pod temat ponieważ od dzisiaj mam podobny problem auto odpala tylko przy dodaniu gazu a później wszystko śmiga normalnie. Jutro spróbuje zresetować błędy poprzez odłączenie akumulatora do mechanika ze względu na pracę nie będę miał jak podjechać przez parę dni. Czy może ktoś ma jakieś nowe informacje na temat możliwych przyczyn tego powstania problemu i ewentualnie jego eliminacji ?
yankessmichal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nie odpala


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.