Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-04-2020, 20:02   #5361
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,465
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Slomsik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z chęcią poszukam tak to właśnie CS7T
chęci stracisz jak poznasz cenę, średnio od 250zł w górę za mulitlang z usb

co innego
Cytat:
Napisał Slomsik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
D1BT-14D212-CC
te poniżej 100zł to norma.

Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2020, 20:09   #5362
druteron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2019
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost, 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 25
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Faktycznie cena tego modułu jest spora, ja za swój zapłaciłem 350, szukałem z najnowszą wersją oprogramowania. Szczerze? Nie wiem czy ona coś zmienia, ale wymieniając moduł wolałem już dopłacić.

Z drugiej strony moduły 8M5T-19C112-Ax kosztują podobnie, a jest w nich tylko jeden język.

Tak na prawdę, to kwestia indywidualnych wymagań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeżeli ktoś nie planuje używać VC, to i niemiecki moduł wystarczy.
druteron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2020, 21:44   #5363
druteron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2019
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost, 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 25
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Slomsik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać czy zadziała, z chęcią poszukam tak to właśnie CS7T.
No więc, moduł przyszedł dopiero dziś. Udało mi się go zamontować, generalnie efekt jest taki, jakiego oczekiwałem - gada po polsku. Po zmianie języka np. na angielski, moduł również się na taki przełącza. Po samym podłączeniu radio coś sobie zaktualizowało i tyle.

Co ciekawe, na starym module miałem jakieś mikro zakłócenia przy streamowaniu muzyki z telefonu. Teraz CHYBA się to naprawiło, niestety praca zdalna nie pomaga w testach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
druteron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2020, 21:53   #5364
pkraska31
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-04-2017
Model: Fiesta MK7
Silnik: Benzyna 1.4 97KM
Rocznik: 2010
Postów: 67
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam, zainstalowałem w swojej fieście mk7 przed lift bt CS7T+usb, większy ekran, mikrofon, manetkę do obsługi VC oraz klawiaturę z większą ilością przycisków. Teraz chciałbym to wszystko uruchomić za pomocą Forscana, lecz po wejściu do odpowiedniej zakładki przytłoczyła mnie ilość opcji. W załącznikach wrzucam kilka zrzutów opcji, które wydają mi się konieczne do zmiany. Które "wersje" w tych opcjach wybrać oraz czy tylko w tych wrzuconych przeze mnie coś zmieniać czy jeszcze w innych?

Drugie problem jest taki, że po wymianie ekranu na większy menu radia jest w języku niemieckim. Jak to zmienić?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (20.1 KB, 91 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (20.5 KB, 71 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (20.0 KB, 50 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4.jpg (20.9 KB, 49 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 5.jpg (20.1 KB, 49 wyświetleń)
pkraska31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 13:00   #5365
lukasz43
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 13-09-2008
Skąd: Stalowa Wola
Model: S max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2006
Postów: 36
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam. Czy moduł z fiesty mk7 o oznaczeniu AM5T-14D212-ED będzie współpracował z radiem Sony w s max? Zależy mi głównie na tym żeby działało USB. Fabrycznie miałem radio 6000cd z modułem tylko do zestawu głośnomówiącego. Z manetka przy kierownicy i wbudowanym mikrofonem w podsufitce do tel. Radio Sony mam z s max 2014 r . Ogólnie patrzyłem na te moduły z USB z s max i mondeo co obsługują niby USB ale te ceny to jakiś kosmos a z np fiesty czy focusa które obsługują USB chodzą poniżej 100 zł a przecież wtyki gniazda identyczne i funkcje te same nawet zwykły przewód mini USB tam jest czyli do gniazda wystarczyła by zwykła przedłużka z mini USB na gniazdo USB. Co osoby bardziej obeznane w temacie o tym myślą?
lukasz43 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 13:58   #5366
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Fiesty MK7 to produkowali tak pewno z 10 lat albo i lepiej.
A ten wymieniony moduł - jest z takiej młodszej i na 200% NIE będzie pasował do rocznika 2006, w żaden sposób.
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 14:16   #5367
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał lukasz43 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Czy moduł z fiesty mk7 o oznaczeniu AM5T-14D212-ED będzie współpracował z radiem Sony w s max? .... Co osoby bardziej obeznane w temacie o tym myślą?
Wykonalne ale zmiana radia + moduł BT + sporo pinologii. Zdecydowanie nie opłacalne.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 19:40   #5368
lukasz43
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 13-09-2008
Skąd: Stalowa Wola
Model: S max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2006
Postów: 36
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ale jak już pisałem instalacja jest tylko inny moduł bez USB i audio streaming. Dzisiaj podłączyłem to radio i wszystko się obudziło tel widzi ford audio sterowanie głosem też się odezwalo. Natomiast nie chce się tel łączyć z ford audio na tym radiu a na starym bez problemu. Gość od którego brałem radio nawet nie wiedział o tym module. Wymontowalem go i pokazałem ale po numerach sprawdził na aukcjach cenę i złotówki zaczęły mu się świecić w oczach no i za moduł z kablem USB chciał 350zl. Za radio z ramką mu zapłaciłem 350 to chyba następne 350 już z deka za dużo. Zaproponowałem 500 za całość ( ramka radio moduł kabel USB). Nie dał się ugiąć mimo że na początku twierdził że on na tym się nie zna i dogadamy się bo on i tak co potrzebował to do swojego przełożył. ( Osoba prywatna kupił lekko uszkodzonego Anglika żeby swojego odratować po podpaleniu) a resztę co nie sprzeda na złom odda żeby miejsca na placu mu nie zajmowało
lukasz43 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 20:00   #5369
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

To co napisałem wcześniej, ale widzę, że już masz radio. Nowsze moduły niż Twój fabryczny wymagają nowszego radia. Testowałem moduł BT z Mk4 w Denso Mk3 - Can widzi ale nic poza tym. Moduł jest martwy. Czy wymiana radia w moim przypadku by mogła - nie wiem czy zagra wtedy Can z Denso. Tak czy inaczej moduły wielojęzykowe mają to do siebie, że biorą poprawny sygnał języka z licznika lub z nawigacji - chyba, ze się mylę. Ten moduł co podałeś AM5T-14D212-ED chyba właśnie taki jest.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 20:29   #5370
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,465
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

angielskojęzyczny z usb, pasujący do sony 1CD koszt 170zł

przypominam że auto wymaga zmiany konfiguracji

Nie, moduły AM5T-14xxxx nie będą działać
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.