Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-07-2019, 16:21   #1
Roki29
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-05-2014
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI 136KM
Rocznik: 2010
Postów: 13
Domyślnie Focus II 1.8 TDCI 2009 r. - czy warto?

Witam,
Co myślicie o tym samochodzie?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

nr VIN WF0SXXGCDS9J36930

Naczytałem się o padających wtryskach i trochę mnie to zaniepokoiło. Kiedyś miałem Focusa 2.0 TDCI i generalnie nowy nabywca ma w tej chwili ponad 230 kkm i dalej bezawaryjnie jeździ. Wiem jednak, że 1.8 TDCI ma gorsze opinie, więc proszę o informację, czy warto się w to pchać?
Pozdrawiam serdecznie.

Roki29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2019, 12:49   #2
ratmed24
ford::advanced
 
Avatar ratmed24
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 27-11-2012
Skąd: Nowa Sól
Model: było MDO MK1 HB Citreen Geel RS & mk2 TD -jest Fokus mk2 lift GHIA sedan
Silnik: 2,0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008r
Postów: 251
Domyślnie Odp: Focus II 1.8 TDCI 2009 r. - czy warto?

Cześć, sam szukam foki polift tdci, wg mnie to auto warte zainteresowania, bo polski salon jedne ręce od 7 lat, więc wszystko można sprawdzić, co do ceny no widziałem tańsze ale ta jest do negocjacji, może za 14 tys było by warto, silnik starszej konstrukcji forda, drogi rozrząd ale jak napisane w ogłoszeniu to akurat na jakiś czas z głowy masz bo w 2018 było wymieniane z dwumasem, plusem jest brak w tych silnikach dpf, spala to ok 5-7l ,można go na ok 140KM chipować, wyposażenie jest ok - bo climatronik i grzana szyba przód, ciemne lampy przód -które są po prostu ładniejsze, brak foteli w paski(są ohydne wg mnie) - minus to brak tempomatu i korby z tyłu, ale co kto potrzebuje w aucie- podsumowując jechać oglądać, odczytać błędy interfejsem, miernik lakieru(jak masz dostęp) sprawdzić na skp zawias, zbieżność, hamulce, podłogę(korozja), ewentualne wycieki, sprawdzić papiery, jazda próbna -jak auto pasuje targować i brać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,osobiście gdyby był w moim budżecie i miałbym bliżej to bym go sam obejrzał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ps. zapomniałem dopisać, że warto odsunąć wykładzinę okolice nóg z przodu i bagażnik bo lubi tam woda się dostawać i to albo pływa albo gnije.
__________________

było mdo mk1 td, mk1 citrine geel 1,8b, mk2 kombi 1,8td
jest Fokus mk2 2008 2,0TDCI GHIA

Ostatnio edytowane przez ratmed24 ; 19-07-2019 o 21:30
ratmed24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.