Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-06-2012, 22:47   #21
luqe
ford::average
 
Avatar luqe
 
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: WOT
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 121
Domyślnie Re: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

Bardzo prosze o zdjecie tego zbiornika bo lada dzien udaje sie na zakladanie instalacji...

luqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2012, 10:56   #22
karolmondeo
ford::beginner
 
Avatar karolmondeo
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 09-09-2011
Skąd: Pyrzyce
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Duratec + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 31
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

luqe NIC NIE TNIJ!!!!!! Masz możliwość podwyższenia bagażnika przez gąbkę dostępną w fordzie !!!!! Zapytaj w salonie a tak ona wygląda: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uploaded with [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
Ja mam akurat gąbkę robioną samodzielnie ze starego tapczanu wycinaną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karolmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2012, 12:59   #23
KrasiaK
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 10-10-2008
Model: FORD EDGE
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 74
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

własnie miałem wrzucić swoje foty, ale po co... skoro tutaj takie rewalacyjne rozwiążanie jest ...

wow! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karol - świetnie to wygląda i masz dodatkowe schowki... super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz wiedzę ile w fordzie coś takiego kosztuje? i czy też daje funkjaclność jak u Ciebie?
KrasiaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2012, 13:16   #24
Dzidek40
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 22-03-2012
Skąd: Płock
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 21
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

Ja jest ofiarą gazownika lub jak kto woli druciarza.
Założył mi STAG-4, oszukał na wtryskiwaczach, bo miałyby Hany a założył polskie podróby Barakudy, czy coś tam. Jedyne co było dobre to reduktor KME Silwer. Źle zamontował dysze w kolektorze, wtryskiwały w przeciwnym kierunku.
W wyniku tego same problemy, ciąle ubogo, check engine, brak możliwości regulacji (mnożnik wyskakiwał ponad skalę)

Po rożnych konsultacjach, wiem że powinno być STAG 300-ISA lub STAG Premium no i oczywiście prawidłowy montaż.

Pzdr
Dzidek40 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2012, 21:11   #25
luqe
ford::average
 
Avatar luqe
 
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: WOT
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 121
Domyślnie Re: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

Dzieki Karol za fote Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyglada naprawde niezle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli nie ma sie co martwic i zastanawiac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ad post Dzidka: mi wlasnie gaziarz zaproponowal Stag 4, wtryski hana i reduktor Silver. mam nadzieje , ze bedzie to dobrze smigac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
luqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2012, 14:24   #26
karolmondeo
ford::beginner
 
Avatar karolmondeo
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 09-09-2011
Skąd: Pyrzyce
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Duratec + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 31
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

KrasiaK niestety nie wiem ile taki bajer kosztuje, jednak sądzę że cena będzie nie współmierna do korzyści. Jak macie możliwość zrobienie z własnych "części" u mnie to była gąbka z tapczanu, to może lepiej samemu zrobić i przykryć dywanikiem i nic nie będzie widać.
luqe jedyna rada to żebyś się tylko nie nadział na takiego magika jak Dzidek40.
karolmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2012, 22:47   #27
Chomik79
ford::beginner
 
Avatar Chomik79
 
Zarejestrowany: 28-10-2007
Skąd: Warm.-Maz. Kentaki
Model: Był ale już nie ma - Mondzitsu 4
Silnik: 2 L + LPG
Rocznik: 2007 r.
Postów: 38
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

Nieźle ten bagażnik wygląda - a co do gazu to też zamierzam taki zabieg przeprowadzić - wyczytałem, że najlepiej wstawić Staga 300 ISA2, reduktor AC-R01 i wtryski HANA.
__________________
FORD i każdy zakręt jest prosty !!!
Chomik79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2012, 22:33   #28
luqe
ford::average
 
Avatar luqe
 
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: WOT
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 121
Domyślnie Re: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

czyli potwierdza sie mniej wiecej to co mi zaproponowano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko reduktor inny
w poniedzialek oddaje moje autko w rece gazownikow, wiec niebawem napisze jak wrazenia
luqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2012, 21:47   #29
luqe
ford::average
 
Avatar luqe
 
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: WOT
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 121
Domyślnie Re: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

Witam ponownie wszystkich zainteresowanych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzis mialo miejsce drugie tankowanie po odbiorze Mondka od gazownikow. co do montarzu: wyglada schludnie, kolo jakos upchali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oblozone styropianem, podloga bagaznika podniesiona kilka cm, da sie przezyc. moze nie wyglada to az tak ladnie jak u karolmondeo, ale po zatankowaniu nie bede marudzil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gazownik uprzedzal, ze na poczatku moze palic nieco wiecej niz normalnie wiec nastawilem sie na szok. i szok nastapil. wyszlo 10,4 l/100km. jestem mega pozytywnie zaskoczony i mam nadzieje, ze bedzie tak dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. narazie przejechane niewiele, po 1000 km pierwszy przeglad. poki co dziala jak zloto, zeby nie zapeszycGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 12-07-2012 o 21:52
luqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2012, 18:14   #30
Chomik79
ford::beginner
 
Avatar Chomik79
 
Zarejestrowany: 28-10-2007
Skąd: Warm.-Maz. Kentaki
Model: Był ale już nie ma - Mondzitsu 4
Silnik: 2 L + LPG
Rocznik: 2007 r.
Postów: 38
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 2.0 145MB '2008 - co zalożyć?

luqe
napisz jeszcze jaki sprzęt Ci założyli i za ile !
Mi gazownicy proponują Elpigaz + lubryfikację - nie wiem co o tym sądzić?
__________________
FORD i każdy zakręt jest prosty !!!
Chomik79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.