Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2020, 20:42   #11
CHARONSKI
ford::advanced
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 18-11-2012
Skąd: poznan
Model: FORD FOCUS mk3
Silnik: 1,5tdci 134Km 360Nm
Rocznik: 2017
Postów: 463
Domyślnie Odp: Wyciszenie zmiana głośników pytania

Przecież w tych ofertach nawet nie ma parametrów,za 1499zl mam sobie ich szukać,przecież to kpina,ale kto bogatemu zabroniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam nadzieję ,że nie do tego auta ,co masz w stopce


Ostatnio edytowane przez CHARONSKI ; 17-03-2020 o 20:58
CHARONSKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2020, 21:56   #12
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Wyciszenie zmiana głośników pytania

Odbiór dźwięku jest rzeczą mocną subiektywną. Preferencje brzmieniowe zależą też od rodzaju słuchanej muzyki. Systemy o wysokiej wierności, które są świetnie oceniane w zawodach car audio nie trafiają w gusta nie audiofila.

Kiedy kompletowałem swój pierwszy system pojechałem do zakładu car-audio (zwykle pracujące tam osoby mają świra na punkcie dźwięku) na rozmowę. Potem byłem tam wiele razy aby odsłuchać auta klientów, które były na ukończeniu. Bogatszy o te doświadczenia wiedziałem, co mi się podoba, a co nie.
Polecam tę drogę.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2020, 20:56   #13
zb2x
ford::amateur
 
Imię: zibi
Zarejestrowany: 23-04-2017
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wyciszenie zmiana głośników pytania

No to jest jakies rozwiązanie może nawet 1z lepszych tylko strasznie dużo czasu wymaga niestety.
Fajnie by było gdyby gdzieś była firma gdzie można odsłuchać
Kilka zrobionych aut na paru różnych cenowo zestawach audio
zb2x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2020, 21:32   #14
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Wyciszenie zmiana głośników pytania

Cytat:
Napisał zb2x Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajnie by było gdyby gdzieś była firma gdzie można odsłuchać
Kilka zrobionych aut na paru różnych cenowo zestawach audio
...to zostają zloty.

Choć zakłady car audio mają tę zaletę (przynajmniej ja zawsze tak dobrze trafiałem), że mają płyty testowe, z nagraniami dobranymi specjalnie do oceny podstawowych kryteriów brzmienia. Do tego miałem to szczęście, że pracownicy mówili mi na co, w którym kawałku zwrócić uwagę. Raz trafił się odsłuch w aucie zbudowanym na zawody. Bardzo cenne lekcje. Choć summa summarum okazały się bardzo kosztowne, bo zaczynałem słyszeć to, a co wcześniej nie zwracałem uwagi. A wtedy chciałem to poprawić, co jest kosztowaną zabawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2020, 21:34   #15
Robert 30
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-03-2020
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wyciszenie zmiana głośników pytania

Polecam głośniki audio system dx 165 super grają i cena przyzwoita 330 zł

Bump: Twitery audio system dx 165 pasują idealnie w miejscu oryginału przy lusterku nie trzeba kombinować. Ja robiłem tylko przód grają głośno i czysto pod radiem CD 6000 jest super i tyłu chyba nie będę robił. Prosty montaż z wygłuszeniem ogarnąłem w 4 godz.
Oczywiście potrzebne dystanse i adaptery wtyczki. Powodzenia
Robert 30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.