Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-01-2020, 08:43   #401
vpanta@libero.it
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2020
Model: Focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał Focuss-F1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Używam do tego Samsung A3 2016 - jako telefon dedykowany tylko do tego który stale sobie leży w podłokietniku.
Próbowałem też z tym samym telefonem i to nie działa. Próbowałem też z innymi telefonami i innymi kablami, ale mam ten sam problem.
Jedyne, co mam wątpliwości, to to, że porty USB nie działają dobrze, ale nie wiem, jak je sprawdzić

vpanta@libero.it jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2020, 19:26   #402
vpanta@libero.it
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2020
Model: Focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Próbowałem też z tym samym telefonem i to nie działa. Próbowałem też z innymi telefonami i innymi kablami, ale mam ten sam problem.
Jedyne, co mam wątpliwości, to to, że porty USB nie działają dobrze, ale nie wiem, jak je sprawdzić
cześć, czy próbowałeś odłączyć akumulator lub bezpieczniki portów USB?
vpanta@libero.it jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 11:10   #403
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Nie było mnie kilka dni, są jakieś informacje odnośnie naszego problemu? A jaki ty używasz do tego telefon? Nie wydaje mi się by to było coś nie tak z portem usb bo do aktualizacji wszystko działało bez zarzutu.
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 19:12   #404
vpanta@libero.it
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2020
Model: Focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał Focuss-F1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie było mnie kilka dni, są jakieś informacje odnośnie naszego problemu? A jaki ty używasz do tego telefon? Nie wydaje mi się by to było coś nie tak z portem usb bo do aktualizacji wszystko działało bez zarzutu.
Cześć, tak, są wiadomości, pobierz najnowszą wersję aplikacji 6.0.1.
Próbowałem dziś iść do pracy i zadziałało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vpanta@libero.it jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2020, 13:01   #405
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

- ok, dzięki za informacje, dziś zrobię test i dam znać czy pomogło.
- a czy jest info czy z androidem 9 też będzie to działało, bo się zastanawiam czy pozbyć się dedykowanego telefonu tylko do tego i działać na tym który mam na co dzień.

- a pobierałeś aplikację bezpośredni z aplikacji czy ze strony tego Rosjanina? Bo na stronie nie widzę...

Ostatnio edytowane przez Focuss-F1 ; 06-02-2020 o 13:03
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2020, 15:53   #406
vpanta@libero.it
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2020
Model: Focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał Focuss-F1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- ok, dzięki za informacje, dziś zrobię test i dam znać czy pomogło.
- a czy jest info czy z androidem 9 też będzie to działało, bo się zastanawiam czy pozbyć się dedykowanego telefonu tylko do tego i działać na tym który mam na co dzień.

- a pobierałeś aplikację bezpośredni z aplikacji czy ze strony tego Rosjanina? Bo na stronie nie widzę...
this link:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
vpanta@libero.it jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2020, 07:02   #407
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Właśnie zainstalowałem tą wersję, jeszcze nie zdążyłem przetestować ale mam 2 pytania:
1) czy pojawiła się gdzieś opcja zmiany języka na angielski - bo tych znaczków nie idzie zrozumieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2) Pojawiła się jakaś opcja połączenie albo USB albo WiFi - czy w naszych autach da się zrobić połączenie po wifi?
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2020, 08:25   #408
vpanta@libero.it
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2020
Model: Focus
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał Focuss-F1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie zainstalowałem tą wersję, jeszcze nie zdążyłem przetestować ale mam 2 pytania:
1) czy pojawiła się gdzieś opcja zmiany języka na angielski - bo tych znaczków nie idzie zrozumieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2) Pojawiła się jakaś opcja połączenie albo USB albo WiFi - czy w naszych autach da się zrobić połączenie po wifi?
witam,

1. Nie, na razie jest tylko w języku chińskim
2. Nie sądzę, na pewno nowa wersja aplikacji powinna być zainstalowana na SYNC 2

daj mi znać, czy teraz działa dobrze

cześć
vpanta@libero.it jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2020, 16:30   #409
theos69
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 17-08-2019
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Model: Ford Focus MK3 lift
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Witam.
Mam tak problem. Do tej pory uzywalem easysync w nastepujacy sposob:
1. podpinalem telefon kablem
2. odpalalem easysync, telefon laczyl sie z radiem, bylo widac chinski programik w aucie
3. w telefonie zamykalem aplikacje i mialem w aucie screen z telefonu. google chodzilo normalnie

Jednak easysync zaktualizowal sie do wersji 6.0.1 i moja metoda przestala dzialac.
1. podpinam telefon kablem
2. odpalalem easysync, telefon laczy sie z radiem, widac chinski programik w aucie
3. po zamknieciu aplikacji w telefonie, easysync zrywa polaczenie z radiem i mirror przestaje dzialac.

Moje pytania:
1. czy Wam dobrze dziala wersja 6.0.1?
2. jezeli tak, to jaki macie sposob na to, zeby bylo widac ekran telefonu w aucie
3. czy macie moze gdzies dostepna instalke starej wersji aplikacji, np 4.9 ?
theos69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2020, 11:43   #410
mirog
ford::amateur
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 14-08-2012
Skąd: Podlaskie
Model: Escape usa 2016
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Co zrobić aby mieć polskiego lektora?

Witam kolegów który to sync GG1T-14D544-AB ostatnio poszła aktualizacja V 4.6 zegary i Radio mam w PL Czy muszę wymienić moduł podpowiedzcie proszę. Oczywiście chodzi mi o to żeby z Grażyną zagadać po polsku pozdrawiam Miro

Ostatnio edytowane przez mirog ; 31-07-2020 o 11:57
mirog jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.