Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-03-2013, 22:33   #1
Duuuzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2012
Model: Focus MK3
Silnik: TI-VCT, EJ257
Rocznik: 2011
Postów: 52
Domyślnie Fotele jak zrobić regulacje wysokości ?

Witam,
chcę u siebie zrobić fotel pasażera z reg. wysokości, bo niestety nie mam tego w standardzie. I teraz pytanie, czy da się przełożyć moje siedzisko i oparcie do fotela (tego stelaża) który kupię od wersji z regulacją wysokości? Robił ktoś coś podobnego?
Druga opcja to zakup całego kompletu półskórzanego, tylko wtedy jest reg. elektryczna wysokości fotela kierowcy i nie wiem czy coś nie trzeba będzie z tym z kolei rzeźbić...?
Pzdr!

Duuuzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 12:04   #2
Duuuzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2012
Model: Focus MK3
Silnik: TI-VCT, EJ257
Rocznik: 2011
Postów: 52
Domyślnie Odp: Fotele jak zrobić regulacje wysokości ?

Nikt nie "rozbierał" foteli w Focusie?
Duuuzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 19:31   #3
Fordziszon
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Fotele jak zrobić regulacje wysokości ?

Witam !

Jedynie chyba można kupić prawy fotel i przełożyć tapicerkę jeżeli nie pasuje do twojej obecnej nie jestem pewny ale dobrze by było też przełożyć poduszkę z fotela bo niektóre komputery łapią błędy jak założysz inną poduszkę , lecz nie wiem jak jest w fordzie . ja też o tym myślę bo mam wersję Titanium i też nie posiadam regulacji wysokości siedzenia po prawej stronie !

Mam takie wrażenie jak siedzę w samochodzie z moją żoną lub synem który ma prawie 190cm wzrostu jakby siedział na taborecie !

Mam Octavie 2009 rok z gorszym wyposażeniem niż ford i ma oba fotele z
regulacją .
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 21:33   #4
Duuuzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2012
Model: Focus MK3
Silnik: TI-VCT, EJ257
Rocznik: 2011
Postów: 52
Domyślnie Odp: Fotele jak zrobić regulacje wysokości ?

No właśnie, fotel pasażera to jest jakiś dramat, jak opuszczę maksymalnie fotel kierowcy to jest sporo niżej od pasażera. Muszę coś z tym zrobić, bo jak czasami jadę jako pasażer to mam brodę między kolanami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba kupię prawy fotel i może uda się spasować ten regulowany stelaż i moje oparcie + siedzisko. Bo kombinacje z poduszkami to już większa rzeźba...
Duuuzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.