Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2009, 12:51   #101
buju
ford::average
 
Avatar buju
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 11-06-2009
Skąd: PL
Model: S-max \ inne
Silnik: 2.3 automat \ różne
Rocznik: 2009 \ różne
Postów: 79
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Cytat:
Napisał Kristoforos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[B]mnie akurat ten wątek żywo interesuje, gdyż swego maksia będę odbierał w lutym/marcu i wielce zastanawiam się jaki będzie miał fejs - co chwila zaglądam do tego wątku, a tu o wadze dywaników...)
Dziwię się koledze, że zamówił auto i nie wie jak ono będzie wyglądać. Zamawiałem swoje w czerwcu 2009 z terminem odbioru na październik/listopad 2009 i to co zamawiałem to dostałem. Dostałem nawet wcześniej bo we wrześniu. Nie liczyłbym na kolegi miejscu na inaczej wyglądające auto niż zamówione. A co do dywaników i innych tam haków holowniczych to są w/g mnie one elementem wyglądu auta. To też może ulegać zmianie - czytaj: podlegać faceliftingowi, odświeżeniu.
Fakt, że ja i społeczność forum się rozpędziliśmy i zaczęliśmy poruszać temat wagi zupełnie spontanicznie. W każdym razie popieram słuszną uwagę.

buju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2009, 20:56   #102
PoleApart
ford::average
 
Avatar PoleApart
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: Był i jest S-Max Titanium S
Silnik: Jest 2.0 240 KM Powershift, był 2.5T
Rocznik: 2011, 2009
Postów: 57
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Ups

Ostatnio edytowane przez PoleApart ; 03-12-2009 o 21:00 Powód: Przeniesione do właściwego tematu
PoleApart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2009, 18:58   #103
majkelos
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: ford s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 135
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Kolega Kristoforos ma racje
majkelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2009, 18:59   #104
majkelos
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: ford s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 135
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

popieram Kristoforosa, nie popieram zdecydowanie nie popieram buju
majkelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2009, 21:25   #105
buju
ford::average
 
Avatar buju
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 11-06-2009
Skąd: PL
Model: S-max \ inne
Silnik: 2.3 automat \ różne
Rocznik: 2009 \ różne
Postów: 79
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Cytat:
Napisał majkelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
popieram Kristoforosa, nie popieram zdecydowanie nie popieram buju
Co to forum wyborcze o poparciu i potrzeba do tego 2 postów?
założyłem osobny temat o wadze i tam dalej go ciągniemy...
Koledze Kristoforosowi przyznałem rację, że powinnismy gdzie indziej o tym pisać. Co boli? Zresztą jeśli już, to nie ja napisałem pierwszy o wadze tylko ktoś inny w poście #80, mój post był dopiero #89 w tym temacie.
buju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2009, 23:30   #106
Kristoforos
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 220
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Dobra, dajcie już spokój, jest nowy wątek, wszystko gra (chociaż myślałem, że administratorzy mają możliwość przenoszenia postów w nowy wątek, ale mniejsza o to...)

Wracając do tematu wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Dziwię się koledze, że zamówił auto i nie wie jak ono będzie wyglądać.
Też się dziwię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak na serio, to oczywiście zamówiłem esia o twarzy obecnej. Ale tak nakręciłem się tymi zapowiedziami liftu, że gdzieś tam sobie po cichu myślę, że jeśli wprowadzą np. do linii produkcyjnej od stycznia (tak, żeby pod koniec lutego go odebrać) jakieś małe zmiany niewpływające na cenę i zakres wyposażenia, to nie miałbym nic na przeciwko... W zamówieniu mam, że zamawiam model 2010, więc nie kłóciłoby się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kristoforos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 09:09   #107
Kayu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-03-2009
Model: S-Max
Silnik: EcoBlue 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 414
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Mi jakiś głąb w 3 miesiące po zakupie "ozdobił" rysami drzwi i tylny błotnik. Na szczęście podkładu i ocynku nie ruszył, więc fordowski lakier zaprawkowy wystarczył. Ślad oczywiście jest, ale nie mam zamiaru lakierować 2 elementów z powodu 2 rysek.
Kayu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 19:06   #108
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Cytat:
Napisał Kristoforos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W zamówieniu mam, że zamawiam model 2010, więc nie kłóciłoby się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obawiam się, że w zamówieniu masz, że zamawiasz MY10 a ten obowiązuje już jakoś od lipca/ siepnia...
pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 19:37   #109
maciekr7
ford::average
 
Avatar maciekr7
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2009
Postów: 110
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Cytat:
Napisał pebeel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obawiam się, że w zamówieniu masz, że zamawiasz MY10 a ten obowiązuje już jakoś od lipca/ siepnia...
Podzielam te obawy, choć nie wiem na pewno. Prawdopodobnie po przerwie wakacyjnej od września jest model 2010. Ale może niech się wypowie ten, kto zamawiał po wakacjach.
maciekr7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 22:21   #110
buju
ford::average
 
Avatar buju
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 11-06-2009
Skąd: PL
Model: S-max \ inne
Silnik: 2.3 automat \ różne
Rocznik: 2009 \ różne
Postów: 79
Domyślnie Odp: S-Max Facelift

Cytat:
Napisał maciekr7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... Prawdopodobnie po przerwie wakacyjnej od września jest model 2010....
Wytłumaczcie mi proszę co macie na myśli pisząc o przerwie wakacyjnej. Auto zamówiłem 29 czerwca 2009 roku. Nie wiem niby gdzie ale nigdzie w umowie nie znalazłem który rocznikowo model mam mieć. Jak byk za to jest napisane: Rok produkcji: 2009. Auto początkowo miało być na 30 października. Ale od 10 września już było w kraju i 15 września je odebrałem. Więc kiedy miała być ta przerwa wakacyjna? I jaki mam model?
buju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.