Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-06-2014, 16:12   #21
libekgz
ford::average
 
Avatar libekgz
 
Imię: B A R T E K
Zarejestrowany: 08-03-2014
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007r.
Postów: 75
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Super! Obok mojego bloku ciągle remontują budynek obok. Co raz moje auto jest upier...niczone w pyle i jak spryskuję szybę wygląda to jakby ktoś tam narobił. W poniedziałek zabieram się do roboty. Dzięki za pomysł! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

libekgz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 08:33   #22
sosna2005
ford::beginner
 
Avatar sosna2005
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-06-2014
Skąd: Warszawa
Model: Fusion
Silnik: 1,4 B+LPG
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Jestem po wstawieniu zaworkow, wazne jest zeby zrobic to tak jak jest na zdjeciu w pierwszym poscie (chociaz niezbyt ladnie to wyglada). Jak wstawilem tak jak na zdjeciu bylo ok ale potem pomyslalem sobie ze wstawie te zaworki w oryginalne przewody (zdj ponizej) no i poprzecinalem je, dalem zaworki no i spowotem zaczelo walic na maskeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. udalo mi sie jakos ponaciagac tak zeby powrocic do stanu pierwotnego i znow nie sikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takze nie kombinowac tak jak na zdjeciu ponizej tylko robic tak jak jest w instrukcji.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg image.jpg (90.4 KB, 1032 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez sosna2005 ; 27-06-2014 o 08:41
sosna2005 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2014, 23:35   #23
libekgz
ford::average
 
Avatar libekgz
 
Imię: B A R T E K
Zarejestrowany: 08-03-2014
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007r.
Postów: 75
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Jak na razie nie miałem czasu się za to zabrać. Modowałem innerzezczy w Foczce. Jaki powinna być średnica tych dodatkowych przewodów?
__________________
https://lh4.googleusercontent.com/-SEs7NrF-iCE/U76WGf130uI/AAAAAAAADDg/jXQfu5_sxbE/w300-h70-no/sygnatura.jpg
libekgz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2015, 18:13   #24
rieper
ford::beginner
 
Avatar rieper
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-02-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2 Lift
Silnik: 1,8 TDCI 147 KM 337 Nm by GCS TUNING (HEKO)
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Czari, czy mógłbyś wrzucić jeszcze raz fotki? Niestety zniknęły z serwera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rieper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2015, 12:12   #25
lgruszkos
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-01-2015
Skąd: Dąbrowa Gornicza
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 PB
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Prosimy jeszcze raz o fotki
lgruszkos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 10:53   #26
mic_rys
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 08-02-2015
Skąd: Lublin
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Zamontowałem właśnie zaworki zwrotne w moim focusie (2005) i działają elegancko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz nic nie cieknie, wcześniej była tragedia, ciemny lakier i maska wyglądała strasznie po użyciu spryskiwacza. Wcześniej próbowałem nawet samej wody z płynem do mycia naczyń zamiast płynu bo myślałem ze zacieki nie będą widoczne ale jednak zawsze były.
Załączam zdjęcia. Dodam, że zaworki kupiłem na allegro za 5zł/szt, a kawałek rurki o szer. 5mm w pierwszym lepszym sklepie z częściami (25cm za 39 gr)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
W fiacie mi krzyknęli za jeden 17zł
Załączam zdjęcia po montażu
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20150819_173001.jpg (88.9 KB, 913 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_20150819_173014.jpg (87.6 KB, 890 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_20150819_173023.jpg (85.1 KB, 821 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez mic_rys ; 19-08-2015 o 17:04
mic_rys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2015, 08:17   #27
Tarmas
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 01-05-2015
Skąd: Białystok
Model: Kuga MK2 FL / Fiesta MK7
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM / 1.25 Pb 82 KM
Rocznik: 2017 / 2011
Postów: 466
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Też się muszę w końcu za to zabrać, jako właściciel FF2 w kolorze czarny metallic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zrobię u siebie to się podzielę konfiguracją.

**********

I zrobione. Zawory są bezpośrednio przed dyszami. Wypryskałem dzisiaj chyba z pół zbiornika spryskiwacza, żeby sprawdzić działanie i co? I nic, zero zacieków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zaworki zamówiłem z poniższej oferty na Allegro:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wężyk też wziąłem od nich, choć drogo wychodzi z przesyłką, ale nie miałem czasu jeździć i szukać:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wyszło tak:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_1054.jpg (89.7 KB, 673 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1055.jpg (89.0 KB, 638 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Tarmas ; 25-08-2015 o 17:55
Tarmas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2015, 23:11   #28
jbal
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 02-01-2015
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6
Rocznik: Benzyna
Postów: 35
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Tarmas kupowałem u tego samego sprzedawcy dokladnie ten sam sprzet i sprawdził się wczesniej zainstalowałem przed tym rozdzialaczem i troszkę lało ale pozniej zrobiłem według twoich zdjęc i jest ok.
jbal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2015, 10:06   #29
gregory.p
ford::beginner
 
Avatar gregory.p
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 17-01-2009
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Focus C-Max 2 FL
Silnik: 2.0 TDCI 170Km
Rocznik: 2015
Postów: 34
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Kupiłem te z linku kolegi mic_rys, 17zł 2 minuty roboty i nic nie cieknie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taka mała rzecz a tak potrafi ucieszyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wielkie dzięki za poradnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Grzegorz
gregory.p jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2016, 10:05   #30
Shreq
ford::average
 
Imię: Z
Zarejestrowany: 19-04-2015
Skąd: Y
Model: F
Silnik: 1
Rocznik: 2
Postów: 111
Domyślnie Odp: [Poradnik]Focus. Koniec ze smugami od płynu do spryskiwaczy na masce!

Zrobiłem wczoraj tą modyfikację, na pewno jest dużo lepiej, ale chyba delikatnie się będzie sączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zamontowałem dodatkowo zaworek na tylnym spryskiwaczu, żeby wycieraczka nie wycierała na sucho gdy płyn się delikatnie wróci.

Super fotorelacja.

Pozdrawiam
Tomek
Shreq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.