Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-10-2012, 21:16   #1
dominikpaskofusi1
 
Postów: n/a
Domyślnie Poszukiwana osoba

Witam was serdecznie mam ogromna prozbe do was poszukuje osobe ktora ma załozone w swoim fordzie aluski 17 cali opona 205/35 lub 40 profil ET 25 do 35 rozstaw srub 4x108 . Chciałbym jezeli jest ktos taki bardzo był bym wdzieczny jesli poswieciłby mi czas chcialem poprostu zobaczyc czy wejdzie mi taka felga z taka opona i jak to bedzie wygladało. Osoby posiadajace takie felgi z takimi oponami bardzo prosze o kontakt tutaj na forum lub pod nr telefonu 609781180 jestem z rzeszowa takze najelpiej jesli byłby ktos z tej okolicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2012, 17:37   #2
dominikpaskofusi1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

Panowie moze byc tez opona o szerokosci 215 blagam o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2012, 15:49   #3
Alexander25
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2008
Skąd: Warszawa
Model: mustang gts/taurus sho/grand marquis/taurus flex/zx4
Silnik: 5.0V8/3.2V6/4.6V8/3.0 V6/2.0
Rocznik: 95/95/92/05/05
Postów: 60
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

A czy przypadkiem nie ma wtedy 5ciu śrub?
Alexander25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2012, 17:41   #4
dominikpaskofusi1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

spotyka sie ze sa z 4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo 18 juz raczej nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Panowie moze byc tez felga 16 calowa bo chodzi mi o to jak to bedzie wygladało tylko najbardziej chodzi mi o ta opone 205 na profilu od 35 do 45 i osadzenie et 25 do 35
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2012, 18:15   #5
Delta
Energia z Zachodniopomorskiego
 
Avatar Delta
 
Imię: Marta
Zarejestrowany: 24-06-2012
Skąd: Stargard/Szczecin
Model: FOCUS GHIA, FOCUS MK3 TITANIUM, ECOSPORT ST LINE
Silnik: 1.8 TDCI, 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.5 ECO BLUE 125KM
Rocznik: 2004,2012,2019
Postów: 6
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

Ja mam 17 ale nie pamiętam teraz dokładnego rozmiaru,jutro rano Ci podam jak sprawdzę.
Mam 215/45.Z tego co kojarzę to w zeszłym roku miałam na niższym profilu tylko jedna mi pękła i ciężko było takie dostać a jak już były to bardzo drogie.
__________________



Ford EcoSport ST-Line by Delta & Tomas

"MOC JEST BOGIEM,PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM,TURBO PODSTAWĄ,NITRO ZABAWĄ..."

Ostatnio edytowane przez Delta ; 09-10-2012 o 06:43
Delta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2012, 13:54   #6
dominikpaskofusi1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

oo super fajnie by było jak bys poswiecił mi chwilke czasu zeby przykrecic jedna felge do moge bo chce zobaczyc czy mi wejdzie i jak bedzie wygladac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a rozstaw srób masz jaki ??
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2012, 14:07   #7
Delta
Energia z Zachodniopomorskiego
 
Avatar Delta
 
Imię: Marta
Zarejestrowany: 24-06-2012
Skąd: Stargard/Szczecin
Model: FOCUS GHIA, FOCUS MK3 TITANIUM, ECOSPORT ST LINE
Silnik: 1.8 TDCI, 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.5 ECO BLUE 125KM
Rocznik: 2004,2012,2019
Postów: 6
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

Z chęcią ale ja jestem ze Stargardu Szczecińskiego,więc chyba nie bardzo z tym przykręcaniem felg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.a jeżeli chodzi o rozstaw śrub to jak mi napiszesz ja to się sprawdza to ci powiem.Z tego co rozumiem to chcesz sprawdzić jak to będzie wyglądało i czy wejdzie,u mnie wygląda git i weszło więc u ciebie też powinno.

Aaaa nie doczytałam Ty masz Fusiona a ja Focusa,więc nie wiem czy wejdzie a nie latwiej by było podjechać na wulkanizację i się dowiedzieć.
__________________



Ford EcoSport ST-Line by Delta & Tomas

"MOC JEST BOGIEM,PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM,TURBO PODSTAWĄ,NITRO ZABAWĄ..."

Ostatnio edytowane przez Delta ; 10-10-2012 o 14:11
Delta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2012, 18:37   #8
dominikpaskofusi1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

hmm wiesz byłem i pytalem i goscie mi powiedzieli ze nie powinno byc problemu tylko ze ja to tak kiepsko widze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. najlepiej by było przymiezyc inna felge i wtedy by było jasne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehe dzieki za dobre checi ale nad morze nie bede jechał zeby luknac czy mi felga wejdzie hehe pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Witam was serdecznie mam ogromna prozbe do was poszukuje osobe ktora ma załozone w swoim fordzie aluski 17 cali opona 205/35 lub 40 profil ET 25 do 35 rozstaw srub 4x108 . Chciałbym jezeli jest ktos taki bardzo był bym wdzieczny jesli poswieciłby mi czas chcialem poprostu zobaczyc czy wejdzie mi taka felga z taka opona i jak to bedzie wygladało. Osoby posiadajace takie felgi z takimi oponami bardzo prosze o kontakt tutaj na forum lub pod nr telefonu 609781180 jestem z rzeszowa takze najelpiej jesli byłby ktos z tej okolicy
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2012, 23:43   #9
Yosephtbg
ford::average
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 24-09-2007
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Focus st170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002r
Postów: 58
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

Ja mam 215/45/17 i ew. 205/55/16 zimówki, na rozstawie 4x108. Jak chce Ci się to możemy się jakoś ustawić w przyszłą sobotę w okolicach 11. Bo będę na uczelni
Yosephtbg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2012, 14:09   #10
dominikpaskofusi1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poszukiwana osoba

Dzieki ale juz mierzyłem 17 i pasuja bez problemu zastanawiam sie nad 18 hehe ale raczej zostane przy 17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.