Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-01-2018, 20:32   #1001
Gemi
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-01-2017
Model: Focus mk3 ST-Line
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Witam odświeżam trochę temat, mianowicie czy któryś z kolegów był by na tyle uprzejmy i mógł napisać tu bądź na PW jak ustawić w forscanie wyświetlanie komunikatów z nawigacji na wyswietlaczu zegarów zamiast auta w focusie mk3 fl. I czy TMC jak sprzetowo jest obsługiwane to trzeba je jeszcze aktywować, czy po aktywacji navi powinno zacząć działać.
Dziękuje.

Gemi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2018, 21:57   #1002
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Jakoś nie byłem ostatnio w temacie licencji do S2 dla NAV . Dziś poczytałem na jednym z zagranicznych RSS o problemie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ale jakoś Rosjanie nadal sprzedają - sprawdzone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 18:17   #1003
Rafaello22
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 30-09-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Kuga MK3 Kuga mk3 ST-Line X, Focus MK3 lift
Silnik: 2.0 Ecoblue AWD, 1.0 ecoboost 125KM/140KM
Rocznik: 2020, 2017
Postów: 52
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Proszę o sprawdzenie czy któreś z tych modułów ACM mają obsługę DAB i TMC:
DS7T-19C107-GC

Ostatnio edytowane przez Rafaello22 ; 13-02-2018 o 08:28
Rafaello22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2018, 21:40   #1004
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Temat trochę odświeżę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ruszyło się znów z licencjami do S2 i można znów aktywować navi za pomocą licencji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taka informacja dla tych którzy chcieliby mieć info o licencji na NAV w S2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2019, 14:47   #1005
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Cytat:
Napisał Filon69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Jeszcze raz dzięki, udało się zmienić na stałe motyw, wszystko ok.
Zainspirowałeś mnie i poszukałem innych możliwości konfiguracji S3'za pomocą ForsCan'a... (załączam je).
Udało mi się zmienić również ustawienie sposób montowania anteny GPS (z dachowego na przednią szybę z podgrzewaniem, bo tak mam fizycznie zrobione), może dlatego czasami gubił sygnał... Zobaczymy teraz.
Zmieniłem również wygląd symbolu auta na Kombi:-P (Van) jak to miałem w S2...
Próbowałem różne kombinacje z PDC, ale nie udało mi się uruchomić wszystkich stref wokół auta... Widać, że tych opcji jest sporo, sporo również "tajemniczych" fordowskich skrótów...
Gdzieś pewnie się kryje to ustawienie.
Najlepiej by było porównać wszystkie ustawienia z kimś, kto ma aktywne wszystkie strefy, np. z kolegą @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] :-)
A inna kwestia jest taka, czy jak się pobierało konfigurację dla S3 po VIN`nie, to czy zrobił ją poprawnie dla wszystkich pozycji, skoro w tym aucie raczej nie było przewidziane montowanie S3, ale może to inaczej działa...
P.S.
Fajna jest opcja: "Front Camera" :-) jakieś modele Forda mają coś takiego? Bo by trzeba się dowiedzieć na jakie piny S3 przychodzi druga kamera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W tym opisie konfiguracji za pomocą Forscan jest chyba błąd
7D0-01-01 *xxx xxxx xxxx Removes Sirius from audio sources (decrement your value where the asterisk is
by 2; if you have an "A" make it "8", if you have "2" make it "0") jm061's findings 8-24-16
7D0-01-01 *xxx xxxx xxxx Sony Sound Processor: A=enabled, 2=disabled
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2021, 21:12   #1006
alexa
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-06-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 71
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ?

Witam Kolegów
Wiem, że temat stary, ale tutaj taki fajny retrofit do Sync2. Nie oceniam opłacalności na tle S3, ale działa całkiem fajnie i bez kabla

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
alexa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2022, 08:16   #1007
petekolakowski
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 09-09-2020
Skąd: Sompolno
Model: Ford C-Max Grand
Silnik: 2,0Tdci 150 km
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odblokowanie nawigacji Cmax Grand

Witam.
Mam Cmax Grand z 2016 roku i mam jedynie kompas w prawym rogu. Czy można jakoś odblokować nawigację z polskim lektorem? Czy Sync2 nadaje się do czegoś? Da się coś na tym zainstalować? Pozdrawiam
petekolakowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2022, 11:51   #1008
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Odblokowanie nawigacji Cmax Grand

Cytat:
Napisał petekolakowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy można jakoś odblokować nawigację z polskim lektorem?
można

Cytat:
Napisał petekolakowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy Sync2 nadaje się do czegoś? Da się coś na tym zainstalować?
można dograć mirrorlink
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2022, 16:43   #1009
mrk26
ford::professional
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: UK
Model: Mondeo MK5 Titanium X Sport
Silnik: 2.0 TDCi 210 Bhp BiTurbo
Rocznik: 2015
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ? Aktywacja nawigacji Sync 2

Ale chyba nie można sterować telefonem z tym mirror linkiem, po dwa to chyba droga impreza...
mrk26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2022, 15:21   #1010
arkadiof
ford::beginner
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 01-03-2008
Skąd: Lubin
Model: Kuga Mk 2
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 22
Domyślnie Odp: Jaki to model nowa nawigacja 8 calowa ? Aktywacja nawigacji Sync 2

Żebyś Ty Tomaszu rezydował bliżej mnie to już bym był u Ciebie.
arkadiof jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.