Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-06-2017, 21:27   #1
ridus
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 22-04-2015
Skąd: Łuków
Model: KUGA
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Kuga ciężka kierownica + huczenie podczas hamowania

Witam,

Problemy wystąpiły po wymianie dwóch sprężyn w zawieszeniu. Dwie przednie.
Po wyjechaniu z serwisu żona stwierdziła że kierownica ciężej niż wcześniej kręci mimo że jest na KOMFORTOWY ustawiona (zawsze była na sportowo lub normalnie, komfort był już za delikatny) Teraz jak siadłem do auta to słyszę przy dojeżdżaniu i lekkim hamowaniu do skrzyżowania bądź progu zwalniającego z prawej strony punktowe huczenie przy obrocie koła. Stwierdziłem że może jakieś zanieczyszczenia i umyłem dokładnie koła i klocki. Problem jest w dalszym ciągu.
dodam że na stacji diagnostycznej na tylnej osi wyszła mi rozbieżność w sprawności amorków ponad 40% dopuszczalne 25%.
Dziwi mnie to że problem pokazał się przy wymianie sprężyn. Wcześniej Kuga ładnie latała i trzymała się drogi owszem stukała sprężyna ale nie trzeba było na zakrętach aż tak pilnować kierownicy teraz potrafi znosić na lewo lub na prawo.
Jutro jadę na przełożenie kół z przodu.
Bo może mi niechcący zamienili i czuje jak ściąga raz na prawo a bywa tak i na lewo idzie.

Proszę o porady.

ridus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.