Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-12-2014, 10:36   #21
mefkm
ford::average
 
Avatar mefkm
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 11-04-2013
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo MK4 Titanium aut.
Silnik: Duratorq 2.0L 143PS
Rocznik: 09.2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: win car gliwice czy ktos korzystał?

cofam, to co powiedziałem w zeszłym roku, po kolejnej wizycie szef stwierdził, że kupiłem złoma - a wcześnie wszystko było idealnie - bardzo ładny i zadbany mechanicznie egzemplarz

po przejechaniu 1000km byłem sprawdzić turbinę i wówczas od serwisanta dowiedziałem się, że nie jest źle turbina sie poci - ale ma do tego prawo, natomiast z ust szefa usłyszałem, że tragedia, że się leje i trzeba natychmiast wymieniać, bo zaraz padnie i będzie tragedia, że u siebie w mondeo też będzie na dniach wymieniał i że nawiązał współpracę z nowym serwisem regeneracji turbosp. - dziwnie naciskał na konieczność wymiany turbo,

ponadto stwierdził, że grzebane było w automatycznej skrzyni biegów, że teraz mu się przypomniało ze przy wymianie rozrządu tez był problem, bo auto miało pasek na odwrót założony i w przyszłości będą problemy z silnikiem, bo auto ma co najmniej 200kkm cofnięty przebieg

dodatkowo stwierdził, że wymiana turbo nie wymaga ponownej wymiany oleju i filtrów, bo przeciez dopiero co 1000km temu była wymiana - zrezygnowałem w ogóle z ich usług i od tamtej wizyty autem zrobiłem 22 tyś. km i jest ok., kolejna wymianę oleju i filtrów zrobiłem już w innej firmie, w której mechanicy nie stwierdzili żadnego problemu turbo

mefkm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2016, 08:32   #22
jw12
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: win car gliwice czy ktos korzystał?

Tak - ja korzystałem ! mimo niechęci do aut na literę F, przyszedł ten moment i kupiłem S-max 2011, oczywiście z duszą na ramieniu ,bo kompletnie nie miałem pojęcia gdzie go serwisować, kolega zasugerował mi nie autoryzowany warsztat Win-Car, z doświadczenia wiem, że prawdziwy mechanik, ma swój warsztat, w ASO siedzą tylko uczniowie i robią doświadczenia i bawią się komputerem ,ale.. do meritum. Może i wjazd , podwórko nie zachęca, każdy dziś by chiałby mieć Pewex i zapłacić za usługę jak najtaniej, i pomimo kiepskiego pierwszego wrażenia placu, z duszą na ramieniu zostawiłem S-Maxa na mega duży przegląd ! rozrząd, olej w skrzyni, automat, wymiana elementów zawieszenia, wymiana skraplacza, zbieżność, klima, koła , opony , hamulce i wiele innych , dodam, że na prawdę roboty na dwa dni, udało mi się wbić w szybki termin, dodam, że na placu pełno auto - spotkanie z właścicielem oceniam na bardzo kompetentne i rzeczowe, konkretny człowiek , wiedzący co mówi o Fordzie, a z ilości rzeczy które musiał wykonać ,na 100% musi posiadać specjalistyczny sprzęt. Ja daję, jako nowy klient Panu Maciejowi, jak dobrze kojarzę jego imię, za wiedzę, osprzętowienie i znajomość zagadnienia z tematu Ford S-Max 2.0TDCI - DUŻE 5+ , i jak na obecna chwilę polecam i sugeruję się nie zrażać nie wypieszczonym warsztatem - czego mu z całego serca, w niedalekiej przyszłości życzę!. Pozdrawiam i Jego i forumowiczów

Ostatnio edytowane przez jw12 ; 17-07-2016 o 08:47
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2017, 18:01   #23
seba87
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Brilon
Model: FocusMK1 Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCI 100KM; 2.0 TDCI 136 KM
Rocznik: 2004; 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: win car gliwice czy ktos korzystał?

Witam. Wymieniałem ostatnio rozrząd i niby wszystko jest ok ale mam mieszane uczucia. Po pierwsze nie zostały mi pokazane części które zostały wyjęte, po drugie pompa wody była sprawna więc przy wymianie stara nadal jest moja ale jej nie zwrócono. I po trzecie właściciel trochę arogancki. Mam radę dla pana właściciela, chodzi o poddanie w wątpliwości przebiegu i sugerowanie że mk1 jest sto razy lepsza- akurat posiadam mk1 i mk2 więc zostawie dla siebie który lepszy ale nie przystoi mowienie takich rzeczy klientowi. Tak że powtarzam nie mam nic do jakości usługi ale kultura i szacunek dla klienta się należy. Pozdrawiam właściciela- czarny focus mk2 na niemieckich blachach...
seba87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.