Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-04-2017, 23:50   #1
Impeg
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2015
Model: Mondeo MKII kombi
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1999
Postów: 2
Domyślnie KRAKÓW przekładka silnika, przestawiony rozrząd, ktoś sprawdzony, gwarancja

Cześć!

W moim Mondeo MK2 1.8TD z 1999 roku padł rozrząd przy przebiegu 227800km. Mechanik, którego miałem blisko domu, stwierdził że naprawa to ok 3000zł choć nie zaglądali do silnika tylko obadali na słuch. Jak dla mnie to za dużo. Pomyślałem, że może lepiej wymienić cały silnik.
Tutaj pojawia się pytanie czy polecacie kogoś sprawdzonego w Krakowie bądź okolicach, kto podjąłby się przekładki silnika z jakąś gwarancją? Mile widziane by było, gdyby też pomógł znaleźć silnik.
Jaki może być koszt takiej imprezy?

Impeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2017, 08:03   #2
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: KRAKÓW przekładka silnika, przestawiony rozrząd, ktoś sprawdzony, gwarancja

To zależy ile jeszcze chcesz tym autem jeżdzić można kupić silnik za 1000 a można za 3000 ,ja miałem w tamtym roku na jesień taki sam problem podjechałem do firmy która handluje używanymi silnikami i skrzyniami dają pisemną gwarancję na parametry silnika było 8 takich silników jak potrzebowałem wziąłem najdroższy z najlepszymi parametrami i odstukać wszystko jest OK ale całość z przekładką trochę bolała....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje Wozidełko - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223843
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2017, 14:55   #3
Impeg
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2015
Model: Mondeo MKII kombi
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1999
Postów: 2
Domyślnie Odp: KRAKÓW przekładka silnika, przestawiony rozrząd, ktoś sprawdzony, gwarancja

No wiadomo, że jak już inwestować to tak żeby nie padło po roku. Z trzy lata jeszcze bym chciał pojeździć. Możesz mi dać namiar na tę firmę? Sama robocizna ile Cię kosztowała?
Impeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2017, 20:01   #4
marciunu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-03-2017
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: KRAKÓW przekładka silnika, przestawiony rozrząd, ktoś sprawdzony, gwarancja

Hej. Spórbuj w Krakowie na Półłanki 76. Oni specjalizują się w dieslach. Teściu do nich jeździ, a ja będę do nich dzwonił jutro w sprawie mojego focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marciunu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2017, 07:12   #5
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: KRAKÓW przekładka silnika, przestawiony rozrząd, ktoś sprawdzony, gwarancja

Cytat:
Napisał Impeg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No wiadomo, że jak już inwestować to tak żeby nie padło po roku. Z trzy lata jeszcze bym chciał pojeździć. Możesz mi dać namiar na tę firmę? Sama robocizna ile Cię kosztowała?



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

przekładka1000
nowy rozrząd 500
uszczelki kolektor ,pokrywa zaw. itd 300.
__________________
Moje Wozidełko - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223843
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk2 , przekładka silnika , rozrząd , silnik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.